Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 24, 2019

Crown Hunter Series 2019 #18

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 John Roels
7 (7/0) 32 (23/9)
72%
50
2 Patrick Lie-kiauw
7 (5/2) 32 (21/11)
66%
35
3 Aad van Delft
6 (4/2) 23 (15/8)
65%
25
3 Rick Telehala
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
25
5 Rodrigo Matias
5 (3/2) 19 (8/11)
42%
20
5 Hassan Osman
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
20
5 Mario Pušić
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
20
9 Sander Tetelepta
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
15
Show more
9 Wiresh La
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
15
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
15
9 Zumfer Benquku
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
15
9 E a Costa
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
15
9 Sohrab Atmar
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Yvo Tieleman
4 (1/3) 14 (6/8)
43%
15
9 Levent Kucuk
4 (3/1) 13 (7/6)
54%
15
17 Patrick de Vries
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Dennis Andrade
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
19 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
19 Alvin Stevens
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
19 Krijn Schuurman
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
19 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
19 Sekandar Atmar
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
19 Jeffrey Johannis
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
10
19 Maiwand Hafiz
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
26 Theo Schutte
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
5
26 Ritesh Badal
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
26 Brice Elskens
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
26 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
26 Harry Strörmann
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
26 Jayden Sewgobind
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
26 Jayden Brouwer
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
Entry deadline Nov 24, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Nov 24, 2019, 12:30 PM (local time)
Format Round robin (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 23-11: Twee spots beschikbaar!

UPDATE 14-10: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. ...
2. ...

----

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
* 8 en 29 september (9/10-ball),
* 13 [S] en 27 oktober (8/9-ball),
* 17 en 24 november (10/8-ball),
* 8 [S] en 22 december (9/10-ball)
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Rick Telehala 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Krijn Schuurman 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Jayden Sewgobind 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sohrab Atmar 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 E a Costa 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Awin Sewgobind 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Harry Strörmann 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rodrigo Matias 3 2 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
2 Mario Pušić 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Theo Schutte 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sigfried Janga 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
2 Zumfer Benquku 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Jeffrey Johannis 3 2 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Lie-kiauw 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Hassan Osman 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Phil Mirontoneng 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Brice Elskens 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Levent Kucuk 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Patrick de Vries 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
2 Yvo Tieleman 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
2 Dennis Andrade 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Roels 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Wim Terlingen 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Sekandar Atmar 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Ritesh Badal 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Aad van Delft 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
3 Maiwand Hafiz 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Jayden Brouwer 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Netherlands
Rick Telehala
Sun 12:58  Table 11
2-A   
Netherlands
Krijn Schuurman
Suriname
Wiresh La
Sun 12:37  Table 7
3-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:37  Table 8
4-B   
Portugal
E alex Costa
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 12:38  Table 9
5-C   
Croatia
Mario Pušić
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:38  Table 10
6-C   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:38  Table 11
7-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:38  Table 15
8-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 12:38  Table 16
9-E   
Belgium
Brice Elskens
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:58  Table 7
10-E   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 12:38  Table 17
11-F   
Turkey
Levent Kucuk
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 12:39  Table 18
12-F   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 12:59  Table 15
13-G   
Philippines
John Roels
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:59  Table 17
14-G   
Netherlands
Sekandar Atmar
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:00  Table 18
15-H   
Netherlands
Jayden Brouwer
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 13:05  Table 16
16-H   
Netherlands
Adrie van Delft
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:05  Table 10

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Suriname
Wiresh La
Sun 13:32  Table 17
18-A   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 13:34  Table 18
19-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Sohrab Atmar
Sun 13:23  Table 7
20-B   
Netherlands
Awin Sewgobind
Portugal
E alex Costa
Sun 13:12  Table 9
21-C   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:07  Table 8
22-C   
Indonesia
Alvin Stevens
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:23  Table 11
23-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 13:41  Table 8
24-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 13:42  Table 10
25-E   
Belgium
Brice Elskens
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 13:44  Table 15
26-E   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:49  Table 9
27-F   
Turkey
Levent Kucuk
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 13:53  Table 16
28-F   
Netherlands
Dennis Andrade
Singapore
Patrick de Vries
Sun 13:54  Table 11
29-G   
Philippines
John Roels
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:58  Table 17
30-G   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 14:01  Table 18
31-H   
Netherlands
Jayden Brouwer
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 14:05  Table 7
32-H   
Netherlands
Maiwand Hafiz
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 14:05  Table 9

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Jayden Sewgobind
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 14:24  Table 17
34-A   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:26  Table 10
35-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Portugal
E alex Costa
Sun 14:28  Table 16
36-B   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:26  Table 11
37-C   
Croatia
Mario Pušić
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:09  Table 8
38-C   
Netherlands
Theo Schutte
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:09  Table 15
39-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:31  Table 9
40-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:35  Table 7
41-E   
Belgium
Brice Elskens
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:36  Table 15
42-E   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:44  Table 8
43-F   
Turkey
Levent Kucuk
Singapore
Patrick de Vries
Sun 14:46  Table 10
44-F   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 14:47  Table 18
45-G   
Philippines
John Roels
Netherlands
Sekandar Atmar
Sun 14:54  Table 15
46-G   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 14:53  Table 9
47-H   
Netherlands
Jayden Brouwer
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 14:55  Table 17
48-H   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Maiwand Hafiz
Sun 15:04  Table 7

Last sixteen

Race to 3
49   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 16:00  Table 7
50   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Yvo Tieleman
Sun 16:00  Table 9
51   
Netherlands
Sigfried Janga
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:01  Table 11
52   
Portugal
E alex Costa
Philippines
John Roels
Sun 16:39  Table 8
53   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:48  Table 7
54   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:24  Table 11
55   
Croatia
Mario Pušić
Turkey
Levent Kucuk
Sun 16:02  Table 10
56   
Netherlands
Rick Telehala
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 16:02  Table 8

Quarter final

Race to 4
57   
Netherlands
Adrie van Delft
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 17:03  Table 9
58   
Sudan
Hassan Osman
Philippines
John Roels
Sun 17:25  Table 11
59   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 17:41  Table 7
60   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:54  Table 10

Semi final

Race to 4
61   
Netherlands
Adrie van Delft
Philippines
John Roels
Sun 18:00  Table 8
62   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:06  Table 7

Final

Race to 5
63   
Philippines
John Roels
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 18:42  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment