Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 11, 2019

Crown Hunter Series 2019 #11 (SUPER-SUNDAY)

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
8 (7/1) 33 (26/7)
79%
250
2 Hoa Nguyen
8 (7/1) 36 (24/12)
67%
180
3 Ronald van Adrichem
7 (5/2) 31 (20/11)
65%
140
3 Stein Posthuma
7 (6/1) 27 (21/6)
78%
140
5 Aad van Delft
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
100
5 Navin Ramkhelawan
6 (4/2) 28 (14/14)
50%
100
5 Wiresh La
6 (5/1) 25 (16/9)
64%
100
5 Tim Jonkman
6 (5/1) 26 (18/8)
69%
100
9 Sander Tetelepta
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
60
Show more
9 Mario Martokarijo
5 (2/3) 24 (12/12)
50%
60
9 Bob Worku
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
60
9 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
5 (4/1) 20 (13/7)
65%
60
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
60
9 Anh Thien Bui
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
60
9 Mitchel Knuever
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
60
9 Zumfer Benquku
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
60
17 Jok Tang
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Patrick Lie-kiauw
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
50
17 Anna Huang
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
50
17 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
50
17 Lynn Pijpers
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
50
17 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Harry Strörmann
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
50
17 E a Costa
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
50
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
40
25 Peter Knuever
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
40
25 Theo Schutte
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
40
25 Frans van Tatenhove
Hague 5
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Roy Al Ayoubi
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
40
25 Rodrigo Matias
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
40
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
40
25 Stephen Reiziger
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
40
33 Mirjam Alfons
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
30
33 Ray Zwaan
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
30
33 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
30
33 Sigfried Janga
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
30
33 Alvin Stevens
4 (0/4) 19 (7/12)
37%
30
33 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
30
33 Satoru Sakai
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
30
33 Alex Van galen
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
30
Entry deadline Aug 11, 2019, 2:00 PM (local time)
Starts Aug 11, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (40 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
More info
UPDATE 29-06: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Laat een CueScore-comment achter als je op de reservelijst wilt.

RESERVELIJST:
1. Hassan Osman
2. Jeffrey Johannis
3. Feng Chen
4. Ray Westdijk
5. Viktor Sandalis
6. ...

---

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem, spelers onder 16 jaar worden verdeeld over de poules.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 37,5%, #2: 22,5%, #3: 14%) en de finalisten van de SKO-B-ronde (#1: 8%, #2: 4%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (13e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Crown-Hunter-Series-2019-286704718682992/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tim Jonkman 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Jan van Lierop 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Harry Strörmann 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Roy Al Ayoubi 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
5 Satoru Sakai 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiresh La 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Mario Martokarijo 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 E a Costa 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Rodrigo Matias 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Sigfried Janga 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niels van Adrichem 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Aad van Delft 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Patrick Lie-kiauw 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Awin Sewgobind 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Sander Tetelepta 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Peter Bron 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Frans van Tatenhove 4 2 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
5 Aidan Mauricio 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stein Posthuma 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Mitchel Knuever 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Jok Tang 4 2 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 2
4 Stephen Reiziger 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
5 Scott Laurens 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hugo Leung 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Lynn Pijpers 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Mirjam Alfons 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Zumfer Benquku 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Anna Huang 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 Peter Knuever 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
5 Ray Zwaan 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Worku 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Anh Thien Bui 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 2
4 Theo Schutte 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
5 Alvin Stevens 4 0 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:22  Table 8
2-A   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:22  Table 9
3-B   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:22  Table 7
4-B   
Portugal
Alex Costa
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 12:23  Table 10
5-C   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 12:23  Table 11
6-C   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:23  Table 15
7-D   
Netherlands
Aidan Mauricio
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:23  Table 16
8-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 12:23  Table 17
9-E   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:00  Table 16
10-E   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Scott Laurens
Sun 12:27  Table 18
11-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 12:52  Table 11
12-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 12:53  Table 9
13-G   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 12:59  Table 10
14-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Anna Huang
Sun 13:05  Table 18
15-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:07  Table 8
16-H   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:08  Table 7

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:44  Table 7
18-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:14  Table 17
19-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:46  Table 18
20-B   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:19  Table 10
21-C   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:51  Table 11
22-C   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:22  Table 11
23-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 13:54  Table 16
24-D   
Netherlands
Aidan Mauricio
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:40  Table 15
25-E   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:00  Table 9
26-E   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:27  Table 16
27-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:00  Table 7
28-F   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:31  Table 9
29-G   
Netherlands
Ray Zwaan
Netherlands
Anna Huang
Sun 14:01  Table 17
30-G   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:33  Table 8
31-H   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:02  Table 10
32-H   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:35  Table 17

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:22  Table 7
34-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:06  Table 8
35-B   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:35  Table 8
36-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 14:36  Table 16
37-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:42  Table 15
38-C   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Alex Van galen
Sun 14:31  Table 18
39-D   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 14:17  Table 15
40-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:14  Table 16
41-E   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 14:29  Table 9
42-E   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:29  Table 11
43-F   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:48  Table 7
44-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:52  Table 17
45-G   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Peter Knuever
Sun 14:30  Table 17
46-G   
Netherlands
Ray Zwaan
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:50  Table 10
47-H   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:53  Table 9
48-H   
Netherlands
Theo Schutte
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 14:59  Table 11

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:04  Table 16
50-A   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:09  Table 15
51-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Portugal
Alex Costa
Sun 15:10  Table 8
52-B   
Mexico
Rodrigo Matias
Suriname
Wiresh La
Sun 15:11  Table 18
53-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Alex Van galen
Sun 15:14  Table 17
54-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:20  Table 7
55-D   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Peter Bron
Sun 15:17  Table 10
56-D   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:23  Table 9
57-E   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 15:26  Table 11
58-E   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:43  Table 7
59-F   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:39  Table 17
60-F   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:26  Table 16
61-G   
Netherlands
Peter Knuever
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:32  Table 15
62-G   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:34  Table 18
63-H   
Netherlands
Bob Worku
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 15:46  Table 8
64-H   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:54  Table 9

Round 5

Race to 3
65-A   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 15:55  Table 15
66-A   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:58  Table 16
67-B   
Portugal
Alex Costa
Suriname
Wiresh La
Sun 15:59  Table 11
68-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:00  Table 18
69-C   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:03  Table 10
70-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Adrie van Delft
Sun 16:18  Table 7
71-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:07  Table 17
72-D   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:12  Table 8
73-E   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:21  Table 16
74-E   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:22  Table 15
75-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:35  Table 9
76-F   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:25  Table 10
77-G   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:27  Table 11
78-G   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Ray Zwaan
Sun 16:28  Table 18
79-H   
Vietnam
Anh Thien Bui
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:43  Table 8
80-H   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:29  Table 17

Last sixteen

Race to 4
81   
Netherlands
Tim Jonkman
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 17:52  Table 9
82   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:58  Table 11
83   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 17:30  Table 7
84   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:30  Table 8
85   
Suriname
Wiresh La
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 17:30  Table 9
86   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:30  Table 10
87   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:30  Table 11
88   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:02  Table 7

Quarter final

Race to 4
89   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:45  Table 7
90   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:27  Table 10
91   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:38  Table 8
92   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:42  Table 9

Semi final

Race to 4
93   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 19:19  Table 7
94   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:22  Table 8

Final

Race to 5
95   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:01  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment