Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 1, 2019

Boven 't IJ A-ranking (9-ball)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gilliano Smit
6 (6/0) 55 (36/19)
65%
700
2 Jan van Lierop
7 (6/1) 59 (41/18)
69%
550
3 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (5/1) 57 (33/24)
58%
410
3 Pepijn de Wit
Hague 5
7 (5/2) 60 (36/24)
60%
410
5 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
290
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 37 (26/11)
70%
290
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
6 (4/2) 48 (25/23)
52%
290
5 Brian Paulson
7 (5/2) 54 (32/22)
59%
290
9 Richard Diphoorn
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
190
Show more
9 Otman Acharrat
6 (4/2) 48 (28/20)
58%
190
9 Maan Sadal
5 (3/2) 48 (25/23)
52%
190
9 Jacob Siemaszko
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
190
13 Hoa Nguyen
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
165
13 Joris van Amersvoort
Plan B
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
165
13 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
165
13 Hassan Osman
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
165
17 Kevin den Hartigh
Plan B
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
140
17 Michael Verbeek
Plan B
5 (3/2) 40 (20/20)
50%
140
17 Marc Bijsterbosch
5 (3/2) 40 (25/15)
63%
140
17 Hervis Hamid
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
140
17 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
140
17 Jeroen van Loon
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
140
17 Fauzi Halaby
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
140
17 Muhsin Yagli
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
140
25 Mervin Saib
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
120
25 Mario Martokarijo
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
120
25 Ralf Zigahn
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
120
25 Stefan Bakker
Boven 't IJ
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
120
25 William (Billy) Kelly
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
120
25 Ben Zaza
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
120
25 Nikos Pigounakis
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
120
25 Antonio Ferreira kaspers
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
120
33 Zadrach Singadji
Kings & Queens Assen
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
100
33 Caroline van Steenbergen
Boven 't IJ
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Eelco van der Heijde
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Richard Kema
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Radjis Ramoutar
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Joshua Harkelijn
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Anh Thien Bui
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Diana Meijer
Plan B
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Ramin Ismayilov
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Andrej Karamesic
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Ahmadzay
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
Entry deadline Sep 1, 2019, 11:45 AM (local time)
Starts Sep 1, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (46 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Boven 't IJ
Contact Jan Rempe (jan.rempke@gmail.com, +31 06-34849113) and Bertan Isik
More info
Op zondag 1 september organiseren wij weer een A-ranking. We spelen weer 9-ball, net als bij de vorige A-ranking!

We gaan weer open om 11.00 voor de inspelers.
En om 12.00 gaan we van start met het toernooi.

De inschrijfkosten zijn 25 euro per persoon en er kunnen er maximaal 64 meedoen!

Race aan de winnaarskant naar de 6
Race aan de verliezerskant naar de 5
Double Knock-out tot de laatste 8 bij 32 of minder mensen, tot de laatste 16 bij meer dan 32.
We racken verplicht met een magic rack, tegenstander rackt.

En we hebben ook voor de mensen die na 2 partijen uit het toernooi liggen nog een verliezers toernooitje. Met voor de beste van dit toernooi prijzengeld.

Dus schrijf je snel in op Cuescore via de link hieronder.
https://cuescore.com/tournament/Boven+%27t+IJ+A-ranking+%289-ball%29/5699450

Tot zondag 1 September!

- Team Boven 't IJ

P.S. Op zondag is het gratis parkeren bij ons!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 12:08  Table 13
2   
Netherlands
Gilliano Smit
Walk Over
 
3   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:08  Table 12
4   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Maan Sadal
Sun 12:08  Table 11
5   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:08  Table 10
6   
Netherlands
Hervis Hamid
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:08  Table 9
7   
Netherlands
Stefan Bakker
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 12:08  Table 8
8   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 12:08  Table 7
9   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 12:08  Table 6
10   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Ahmadzay
Sun 12:08  Table 5
11   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 12:08  Table 1
12   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 12:40  Table 13
13   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:40  Table 5
14   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Richard Kema
Sun 12:53  Table 8
15   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
16   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:56  Table 6

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 13:09  Table 12
18   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:01  Table 9
19   
Netherlands
Rahadi Hamid
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:40  Table 5
20   
Netherlands
Maan Sadal
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:58  Table 12
21   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:11  Table 1
22   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 13:09  Table 10
23   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 13:18  Table 11
24   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 13:15  Table 13
25   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 13:50  Table 7
26   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 13:45  Table 6
27   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 13:53  Table 8
28   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:59  Table 1
29   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:07  Table 10
30   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 14:00  Table 11
31   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:04  Table 7
32   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 14:03  Table 13

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 15:13  Table 11
34   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
35   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Eelco van der Heijde
Sun 15:05  Table 13
36   
Netherlands
Nick Pigounakis
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:01  Table 5
37   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:14  Table 6
38   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Diana Meijer
Sun 14:51  Table 9
39   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 14:47  Table 12
40   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 14:38  Table 6
41   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 14:05  Table 9
42   
Netherlands
Ahmadzay
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 14:25  Table 5
43   
Netherlands
Max Houben
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:24  Table 7
44   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 14:42  Table 8
45   
Ireland
William (Billy) Kelly
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:53  Table 10
46   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:44  Table 1
47   
Walk Over
Netherlands
Mervin Saib
 
48   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 14:51  Table 11

Winner round 2

Race to 6
49   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:20  Table 7
50   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Maan Sadal
Sun 15:35  Table 10
51   
Netherlands
Jan Rempe
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:38  Table 12
52   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 15:34  Table 1
53   
Netherlands
Pepijn de Wit
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 15:38  Table 8
54   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 15:43  Table 5
55   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:46  Table 11
56   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 15:49  Table 9

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:58  Table 13
58   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 16:04  Table 7
59   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:08  Table 8
60   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 16:02  Table 6
61   
Netherlands
Michael Verbeek
Portugal
Antonio Ferreira kaspers
Sun 16:25  Table 5
62   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 16:27  Table 1
63   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:27  Table 10
64   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 16:33  Table 6

Loser round 3

Race to 5
65   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 16:50  Table 5
66   
Netherlands
Jeroen van Loon
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:08  Table 8
67   
Netherlands
Hervis Hamid
Sudan
Hassan Osman
Sun 17:09  Table 7
68   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 16:39  Table 11
69   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 16:49  Table 12
70   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Brian Paulson
Sun 17:12  Table 13
71   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 17:12  Table 11
72   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 16:52  Table 13

Winners qualification

Race to 6
73   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Maan Sadal
Sun 17:13  Table 10
74   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:32  Table 12
75   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:40  Table 6
76   
Netherlands
Chris Pronk
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 17:43  Table 13

Loser round 4

Race to 5
77   
Netherlands
Richard Diphoorn
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:06  Table 5
78   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:57  Table 8
79   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Brian Paulson
Sun 17:43  Table 5
80   
Netherlands
Otman Acharrat
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 17:51  Table 11

Losers qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 18:54  Table 10
82   
Netherlands
Keith Gonesh
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 18:45  Table 11
83   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Maan Sadal
Sun 18:34  Table 12
84   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:30  Table 13

Quarter final

Race to 6
85   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Brian Paulson
Sun 19:40  Table 13
86   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:40  Table 12
87   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 19:40  Table 11
88   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 19:40  Table 10

Semi final

Race to 6
89   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:40  Table 13
90   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 20:40  Table 12

Final

Race to 6
91   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 21:42  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment