Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2022

Biljard1 Predator Open 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
6 (6/0) 72 (42/30)
58%
2 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 66 (41/25)
62%
3 Bjørn Inge Dahlø
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 73 (38/35)
52%
3 Morten Nordsveen
Biljard1 Trondheim
6 (5/1) 66 (38/28)
58%
5 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 48 (27/21)
56%
5 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (3/1) 45 (25/20)
56%
5 Magne Saltnessand
Trondheim BK
4 (3/1) 48 (26/22)
54%
5 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 41 (25/16)
61%
9 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
Show more
9 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
9 Arnt Krokøy
Biljard1 Trondheim
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
9 Ørjan B.By
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
9 Torkil Terminator Gjengseth
Trondheim BK
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
9 Olav Tømmerbakk
Molde Biljardklubb
5 (3/2) 55 (29/26)
53%
9 Hamed Khowazack
Trondheim BK
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
9 Erlend Fagermo
Trondheim BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
17 Svein Rune Notøy
Molde Biljardklubb
2 (1/1) 22 (10/12)
45%
17 Mona Kleveland
Trondheim BK
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
17 Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
17 Edvard Ringen
Biljard1 Trondheim
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
17 Gøran Sørloth
Stoppball Nidaros BK
2 (1/1) 23 (11/12)
48%
17 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
17 Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
17 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
17 Jørn Kjølaas
Trondheim BK
3 (2/1) 34 (17/17)
50%
17 Marius Falch Fiveltun
Trondheim BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
17 Sander Isaksen
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
17 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
17 Terje Thorsø
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
17 Thomas Kosberg
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
33 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Carl Johan Claussen
Trondheim BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
33 Magnus Saltnessand
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
33 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
33 Arvid "Footloose" Karlsen
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
33 Øystein Asklund
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
33 Tore Kristiansen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
33 Knut Lossius
Trondheim BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
33 John Myhre
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
Starts Nov 26, 2022, 9:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Anders Nordli (annordli@gmail.com, 45061530) and Tommy Eggen (post@tommyeggen.net)
More info
Vil invitere deg til høstens store turnering i Trondheim, Biljard1 Predator Open 9-Ball lørdag 26/11 på Flatåsen.
Oppstart lørdsg kl.0930, det vil spilles hos oss og på K2.
Maks antall deltagere er 48. Ved 40/48 deltagere må noen kamper spilles fredagskveld.
Fra Kvartfinaler og ut spilles hos Biljard1.
Handicap turnering
Turneringsledere: Anders og Tommy

Premier:
1 plass kr.5000.-
2 plass kr.3000.-
3 plass kr.1500.-
3 plass kr.1500.-

Loddsalg, kr50 pr lodd.
Premier:
Gavekort fra Biljardexperten på kr. 3000.-
2 stk Predator købager ( verdi kr. 1995.- x2 )

Påmeldingsavgift kr.500.-


Det blir salg av mat og drikke hele dagen hos Biljard1.
Middag serveres fra kl.15.
Kvelden avsluttes i tradisjontro med en fest.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
John Myhre
Norway
Thomas Kosberg
Sat 09:22  Table 2 BT
2   
Norway
Frank Sivertsvik
Walk Over
 
3   
Norway
Tommy Eggen
Norway
Øystein Asklund
Sat 09:22  Table 1 KI
4   
Norway
Ørjan B.By
Norway
Magnus Saltnessand
Sat 09:22  Table 4 BT
5   
Norway
Bjørn Inge Dahlø
Norway
Tore Kristiansen
Sat 09:23  Table 2 KI
6   
Norway
Gunnar Aronsen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Arnt Krokøy
 
8   
Norway
Morten Nordsveen
Norway
Arvid "Footloose" Karlsen
Sat 09:23  Table 3 BT
9   
Norway
Mona Kleveland
Norway
Hamed Khowazack
Sat 09:23  Table 4 KI
10   
Norway
Svein Rune Notøy
Walk Over
 
11   
Walk Over
Norway
Gøran Sørloth
 
12   
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
North Korea
Kim Owe Elverum
Sat 09:24  Table 6 KI
13   
Norway
Sander Isaksen
Norway
Jørn Kjølaas
Sat 09:24  Table 5 KI
14   
Norway
Olav Tømmerbakk
Norway
Terje Thorsø
Sat 09:24  Table 3 KI
15   
Walk Over
Norway
Erlend Fagermo
 
16   
Norway
Edvard Ringen
R1
Norway
Carl Johan Claussen
Sat 09:24  Table 7 KI

Winners qualification

Race to 7
17   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Thomas Kosberg
Sat 10:18  Table 2 KI
18   
Norway
Frank Sivertsvik
Norway
Morten Rakfjord
Sat 10:01  Table 7 KI
19   
Norway
Magne Saltnessand
Norway
Øystein Asklund
Sat 10:28  Table 3 BT
20   
Norway
Ørjan B.By
Norway
Knut Lossius
Sat 10:31  Table 7 KI
21   
Norway
Knut Inge Røstvold
Norway
Tore Kristiansen
Sat 10:44  Table 3 KI
22   
Norway
Gunnar Aronsen
Norway
Reidar Schive-Berg
Sat 10:04  Table 3 KI
23   
Norway
Knut Isaksen
Norway
Arnt Krokøy
Sat 10:45  Table 2 BT
24   
Norway
Morten Nordsveen
Norway
Even Letnes Wærnes
Sat 10:30  Table 4 KI
25   
Norway
Roger Lysholm
R1
Norway
Hamed Khowazack
Sat 10:31  Table 6 KI
26   
Norway
Svein Rune Notøy
Norway
Henrik Flatås
Sat 10:45  Table 8 KI
27   
Norway
Marius Falch Fiveltun
R1
Norway
Gøran Sørloth
Sat 10:13  Table 2 BT
28   
North Korea
Kim Owe Elverum
Norway
Martin Rottem Dahle
Sat 10:45  Table 4 KI
29   
Norway
Espen M. Andersen
Norway
Jørn Kjølaas
Sat 10:14  Table 1 KI
30   
Norway
Olav Tømmerbakk
Norway
Jahn Marius Wærnes
Sat 10:24  Table 8 KI
31   
Norway
Torstein TrickWik Wik
Norway
Erlend Fagermo
Sat 10:24  Table 4 BT
32   
Norway
Edvard Ringen
Norway
Ronny Oldervik
Sat 10:20  Table 5 KI

Losers qualification

Race to 7
33   
Norway
John Myhre
Norway
Ronny Oldervik
Sat 11:47  Table 2 BT
34   
Walk Over
Norway
Erlend Fagermo
 
35   
Norway
Tommy Eggen
Norway
Olav Tømmerbakk
Sat 11:48  Table 2 KI
36   
Norway
Magnus Saltnessand
Norway
Espen M. Andersen
Sat 11:47  Table 4 BT
37   
Norway
Bjørn Inge Dahlø
North Korea
Kim Owe Elverum
Sat 11:49  Table 4 KI
38   
Walk Over
Norway
Marius Falch Fiveltun
 
39   
Walk Over
Norway
Henrik Flatås
 
40   
Norway
Arvid "Footloose" Karlsen
Norway
Hamed Khowazack
Sat 11:48  Table 3 BT
41   
Norway
Mona Kleveland
Norway
Even Letnes Wærnes
Sat 11:49  Table 1 KI
42   
Walk Over
Norway
Knut Isaksen
 
43   
Walk Over
Norway
Gunnar Aronsen
 
44   
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
Norway
Tore Kristiansen
Sat 11:49  Table 6 KI
45   
Norway
Sander Isaksen
Norway
Knut Lossius
Sat 11:49  Table 5 KI
46   
Norway
Terje Thorsø
Norway
Øystein Asklund
Sat 11:51  Table 3 KI
47   
Walk Over
Norway
Frank Sivertsvik
 
48   
Norway
Carl Johan Claussen
Norway
Thomas Kosberg
Sat 11:52  Table 7 KI

Last thirtytwo

Race to 7
49   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Sander Isaksen
Sat 13:06  Table 1 KI
50   
Norway
Morten Rakfjord
Norway
Ronny Oldervik
Sat 13:08  Table 2 KI
51   
Norway
Magne Saltnessand
R1
Norway
Mona Kleveland
Sat 13:07  Table 3 BT
52   
Norway
Ørjan B.By
Norway
Gunnar Aronsen
Sat 13:08  Table 2 BT
53   
Norway
Knut Inge Røstvold
Norway
Terje Thorsø
Sat 13:08  Table 4 BT
54   
Norway
Reidar Schive-Berg
Norway
Erlend Fagermo
Sat 13:08  Table 3 KI
55   
Norway
Arnt Krokøy
Norway
Thomas Kosberg
Sat 13:08  Table 4 KI
56   
Norway
Morten Nordsveen
Norway
Knut Isaksen
Sat 13:08  Table 5 KI
57   
Norway
Roger Lysholm
Norway
Marius Falch Fiveltun
Sat 13:08  Table 6 KI
58   
Norway
Svein Rune Notøy
Norway
Hamed Khowazack
Sat 13:09  Table 7 KI
59   
Norway
Gøran Sørloth
Norway
Henrik Flatås
Sat 13:07  Table 1 BT
60   
Norway
Martin Rottem Dahle
Norway
Espen M. Andersen
Sat 13:25  Table 8 KI
61   
Norway
Jørn Kjølaas
Norway
Olav Tømmerbakk
Sat 13:09  Table 7 KI
62   
Norway
Jahn Marius Wærnes
Norway
Frank Sivertsvik
Sat 13:37  Table 4 KI
63   
Norway
Torstein TrickWik Wik
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
R1
Sat 14:00  Table 2 BT
64   
Norway
Edvard Ringen
Norway
Bjørn Inge Dahlø
Sat 14:07  Table 1 KI

Last sixteen

Race to 7
65   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Ronny Oldervik
Sat 15:08  Table 2 BT
66   
Norway
Magne Saltnessand
Norway
Ørjan B.By
Sat 15:07  Table 4 BT
67   
Norway
Knut Inge Røstvold
Norway
Erlend Fagermo
Sat 15:06  Table 3 KI
68   
Norway
Arnt Krokøy
Norway
Morten Nordsveen
Sat 15:06  Table 4 KI
69   
Norway
Roger Lysholm
Norway
Hamed Khowazack
Sat 15:07  Table 1 KI
70   
Norway
Henrik Flatås
Norway
Martin Rottem Dahle
Sat 15:08  Table 3 BT
71   
Norway
Olav Tømmerbakk
Norway
Jahn Marius Wærnes
Sat 15:08  Table 2 KI
72   
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
Norway
Bjørn Inge Dahlø
Sat 15:08  Table 5 KI

Quarter final

Race to 7
73   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Magne Saltnessand
Sat 17:10  Table 2 BT
74   
Norway
Knut Inge Røstvold
Norway
Morten Nordsveen
Sat 17:10  Table 1 BT
75   
Norway
Roger Lysholm
Norway
Martin Rottem Dahle
Sat 17:10  Table 3 BT
76   
Norway
Jahn Marius Wærnes
Norway
Bjørn Inge Dahlø
Sat 17:10  Table 4 BT

Semi final

Race to 7
77   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Morten Nordsveen
Sat 18:36  Table 2 BT
78   
Norway
Martin Rottem Dahle
Norway
Bjørn Inge Dahlø
Sat 18:36  Table 3 BT

Final

Race to 7
79   
Norway
Vegar Kristiansen
Norway
Martin Rottem Dahle
Sat 20:48  Table 3 BT

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants