Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 2, 2020

BPBF BRABANT & ANTWERPEN: PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 8-ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rachid Lamhasni
7 (7/0) 39 (35/4)
90%
55
2 Erdal Sari
8 (6/2) 59 (33/26)
56%
45
3 Frederic Reul
5 (4/1) 37 (23/14)
62%
40
3 Mario D'haeseleer
5 (4/1) 35 (20/15)
57%
40
5 Bjorn Van Goethem
5 (4/1) 38 (24/14)
63%
35
5 Thomas Vanbroekhoven
5 (4/1) 32 (20/12)
63%
35
5 Mihai Szabo
6 (4/2) 37 (23/14)
62%
35
5 Mike Wouters
5 (4/1) 38 (22/16)
58%
35
9 Nassos Drouvis
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
30
Show more
9 Werner Salien
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
30
9 Joris Dekoninck
5 (3/2) 34 (22/12)
65%
30
9 Bruno Vervloet
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
30
9 Debbagh-Boutarbouch Said
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
30
9 Wai Hin Chu
4 (3/1) 27 (19/8)
70%
30
9 Juan Ra
5 (3/2) 38 (18/20)
47%
30
9 Kris Vanmechelen
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
30
17 Jolien Willaerts
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
25
17 Stino Aerts
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
25
17 Tom Byloos
4 (2/2) 29 (12/17)
41%
25
17 Niels Willaerts
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
25
17 Kristof Van Limbergen
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
25
17 Dylan Van Rompay
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
25
17 Michiel Yperman
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
25
17 Baudi Ali
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
25
17 Daniel SILVA
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
25
17 Jo de Laet
4 (2/2) 26 (15/11)
58%
25
17 Thomas Callebaut
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
25
17 Axel Maes
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
25
17 Mounim Touzani
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
25
17 Geert Verheyen
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
25
17 Eiminas Bulaitis
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
25
17 Ziad Jwad
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
25
33 Ronald Douven
House of Billiards Weert Org
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
20
33 Pierre Frank
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
20
33 Roel Michiels
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
20
33 Nicolas Mintjens
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
20
33 Brice Elskens
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
20
33 Wout Campe
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
20
33 Anouar Jamal
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
20
33 Taib Benmchich
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
20
33 Ridwan Chatouani
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
20
33 Dimitri Ongena
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
20
33 Kris Willems
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
20
33 Bart Van den Bergh
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
33 Hilde Kindermans
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
20
33 Raymond Van den Abbeele
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
20
33 Hasan Shono
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
20
Starts Feb 2, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (47 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings BPBF CHAMPIONSHIPS RANKING 2019-2020
Organizer BPBF Brabant Antwerpen
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946) and Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be)
More info
Beste poolspelers,

Zondag 02 februari om 10u00 te BAL-ENZO , organiseert BPBF Brabant & Antwerpen het Provinciaal kampioenschap 8-BALL!!

We rekenen opnieuw op jullie massale opkomst!!

MAX 48 SPELERS!!

Zijn toegelaten: Spelers die lid zijn van BPBF en/of spelers woonachtig in de regio Brabant-Antwerpen of aangrenzende provincies. Niet-leden hebben echter slechts recht op 50% van het eventuele prijzengeld.


BELANGRIJKE MEDEDELING: Gezien het succes van de afgelopen edities zullen de registraties worden afgesloten op ZATERDAGAVOND 01 februari om 19u00. Dan doen we de draw op Cuescore en verwittigen we de spelers die iets later mogen komen.

Het is dus NIET MEER mogelijk de dag zelf in te schrijven.

DRESSCODE: Geen trainingsbroeken op straffe van boete!!

Alvast bedankt voor jullie begrip

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Thomas Callebaut
Belgium
Axel Maes
Sun 09:19  Table 1
2   
Belgium
Frederic Reul
Walk Over
 
3   
Iran
Juan Ra
Belgium
Dylan Van Rompay
Sun 11:02  Table 4
4   
Belgium
Kristof Van Limbergen
Belgium
Mike Wouters
Sun 10:06  Table 2
5   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Belgium
Geert Verheyen
Sun 10:06  Table 3
6   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Kris Willems
Sun 10:07  Table 6
7   
Belgium
Wout Campe
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 10:06  Table 4
8   
Belgium
Wai Hin Chu
Greece
Nassos Drouvis
Sun 10:07  Table 5
9   
Belgium
Werner Salien
Belgium
Pierre Frank
Sun 10:56  Table 6
10   
Turkey
Erdal Sari
R1
Belgium
Stino Aerts
Sun 10:56  Table 6
11   
Bart Van den Bergh
Portugal
Daniel SILVA
 
12   
Belgium
Ridwan Chatouani
Belgium
Dimitri Ongena
Sun 11:03  Table 2
13   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Russia
Baudi Ali
Sun 11:07  Table 1
14   
Belgium
Hilde Kindermans
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 11:10  Table 3
15   
Belgium
Rachid Lamhasni
R1
Belgium
Mounim Touzani
Sun 11:48  Table 1
16   
Belgium
Tom Byloos
Netherlands
Ronald Douven
Sun 11:10  Table 5

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Michiel Yperman
R1
Belgium
Axel Maes
Sun 12:17  Table 6
18   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Raymond Van den Abbeele
Sun 12:02  Table 3
19   
Belgium
Jo de Laet
Iran
Juan Ra
Sun 12:37  Table 4
20   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Sun 12:45  Table 1
21   
Iraq
Ziad Jwad
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sun 12:53  Table 2
22   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Jolien Willaerts
Sun 13:00  Table 5
23   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 13:13  Table 3
24   
Belgium
Wai Hin Chu
Belgium
Roel Michiels
Sun 13:30  Table 6
25   
Belgium
Mario D'haeseleer
R2
Belgium
Pierre Frank
Sun 13:47  Table 2
26   
Turkey
Erdal Sari
Lithuania
Eiminas Bulaitis
Sun 13:48  Table 1
27   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Portugal
Daniel SILVA
Sun 13:59  Table 5
28   
Belgium
Dimitri Ongena
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Sun 14:08  Table 3
29   
Belgium
Brice Elskens
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 14:24  Table 4
30   
Belgium
Joris Dekoninck
Morocco
Anouar Jamal
  Table 6
31   
Belgium
Niels Willaerts
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 14:42  Table 2
32   
Belgium
Tom Byloos
Morocco
Taib Benmchich
Sun 14:44  Table 5

Loser round 1

Race to 4
33   
Belgium
Thomas Callebaut
Morocco
Taib Benmchich
Sun 16:32  Table 1
34   
Walk Over
Belgium
Niels Willaerts
 
35   
Belgium
Dylan Van Rompay
Morocco
Anouar Jamal
Sun 16:50  Table 4
36   
Belgium
Kristof Van Limbergen
Belgium
Brice Elskens
Sun 16:16  Table 6
37   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Dimitri Ongena
Sun 16:18  Table 5
38   
Belgium
Kris Willems
Portugal
Daniel SILVA
Sun 15:57  Table 2
39   
Belgium
Wout Campe
Lithuania
Eiminas Bulaitis
Sun 15:38  Table 1
40   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Pierre Frank
Sun 16:10  Table 4
41   
Belgium
Werner Salien
Belgium
Roel Michiels
Sun 16:58  Table 3
42   
Belgium
Stino Aerts
Russia
Hasan Shono
Sun 15:25  Table 3
43   
Bart Van den Bergh
Belgium
Jolien Willaerts
 
44   
Belgium
Ridwan Chatouani
Iraq
Ziad Jwad
Sun 14:51  Table 1
45   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 15:28  Table 6
46   
Belgium
Hilde Kindermans
Belgium
Jo de Laet
Sun 15:17  Table 4
47   
Belgium
Mounim Touzani
Belgium
Raymond Van den Abbeele
Sun 15:18  Table 2
48   
Netherlands
Ronald Douven
Belgium
Michiel Yperman
Sun 17:06  Table 2

Winners qualification

Race to 5
49   
Belgium
Axel Maes
Belgium
Frederic Reul
Sun 17:17  Table 6
50   
Iran
Juan Ra
Belgium
Mike Wouters
Sun 17:23  Table 1
51   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Romania
Mihai Szabo
Sun 17:32  Table 5
52   
Belgium
Kris Vanmechelen
Belgium
Wai Hin Chu
Sun 17:53  Table 3
53   
Belgium
Mario D'haeseleer
Turkey
Erdal Sari
R1
Sun 17:57  Table 2
54   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Sun 18:04  Table 4
55   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 18:05  Table 6
56   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Tom Byloos
Sun 18:23  Table 5

Loser round 2

Race to 4
57   
Belgium
Thomas Callebaut
Belgium
Niels Willaerts
Sun 18:34  Table 1
58   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Kristof Van Limbergen
Sun 18:44  Table 3
59   
Belgium
Geert Verheyen
Portugal
Daniel SILVA
Sun 19:03  Table 5
60   
Lithuania
Eiminas Bulaitis
Greece
Nassos Drouvis
Sun 19:20  Table 2
61   
Belgium
Werner Salien
Belgium
Stino Aerts
Sun 19:27  Table 4
62   
Belgium
Jolien Willaerts
Iraq
Ziad Jwad
Sun 19:48  Table 6
63   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Jo de Laet
Sun 19:56  Table 3
64   
Belgium
Mounim Touzani
R1
Belgium
Michiel Yperman
R1
Sun 20:01  Table 5

Losers qualification

Race to 4
65   
Belgium
Thomas Callebaut
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 20:04  Table 1
66   
Belgium
Kristof Van Limbergen
Romania
Mihai Szabo
R1
Sun 20:13  Table 2
67   
Portugal
Daniel SILVA
Iran
Juan Ra
Sun 20:42  Table 4
68   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Axel Maes
Sun 20:43  Table 6
69   
Belgium
Werner Salien
Belgium
Tom Byloos
Sun 20:50  Table 1
70   
Iraq
Ziad Jwad
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 20:51  Table 5
71   
Belgium
Jo de Laet
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 20:56  Table 3
72   
Belgium
Michiel Yperman
R1
Turkey
Erdal Sari
Sun 21:24  Table 2

Last sixteen

Race to 5
73   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Werner Salien
Sun 22:18  Table 3
74   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 22:22  Table 2
75   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 22:40  Table 5
76   
Belgium
Wai Hin Chu
Turkey
Erdal Sari
Sun 22:49  Table 6
77   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 21:28  Table 4
78   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Romania
Mihai Szabo
Sun 21:44  Table 6
79   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Iran
Juan Ra
Sun 22:02  Table 1
80   
Belgium
Rachid Lamhasni
Greece
Nassos Drouvis
Sun 22:07  Table 5

Quarter final

Race to 5
81   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Mike Wouters
Mon 00:44  Table 2
82   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Turkey
Erdal Sari
Mon 00:02  Table 1
83   
Belgium
Mario D'haeseleer
Romania
Mihai Szabo
Sun 23:03  Table 4
84   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 23:15  Table 1

Semi final

Race to 5
85   
Belgium
Frederic Reul
Turkey
Erdal Sari
Mon 01:41  Table 1
86   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Rachid Lamhasni
Mon 00:37  Table 5

Final

Race to 5
87   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Rachid Lamhasni
Mon 02:41  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment