Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2019

BE Pooltour

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Rachid Lamhasni
7 (6/1) 71 (45/26)
63%
2 Samer Stelios
6 (5/1) 68 (36/32)
53%
3 Nassos Drouvis
7 (5/2) 61 (35/26)
57%
3 Diana Khodjaeva
5 (4/1) 46 (31/15)
67%
5 Piotr Haraszczuk
4 (3/1) 32 (21/11)
66%
5 Thomas Vanbroekhoven
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
5 Geert Verheyen
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
5 Bram Verleye
6 (4/2) 48 (24/24)
50%
9 Joeri van den Broeck
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
Show more
9 Kristof Van Den Berge
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
9 Baudi Ali
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
9 Kris Vanmechelen
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
13 Kenneth Meyskens
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
13 Debbagh-Boutarbouch Said
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
13 Piet Savoir
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
13 Hasan Shono
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
17 julien Livens
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Ronny Brocken
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
17 Jolien Willaerts
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
17 Nicolas Mintjens
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
17 Tom Byloos
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
17 Ludo de Kerf
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
17 Valerie Verreet
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Quinten Brack
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
25 Steven Goris
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
25 Pierre Frank
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
25 Anouar Jamal
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
25 Ridwan Chatouani
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
25 Kristof Bracke
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
25 Patrick Franssen
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
Starts Oct 26, 2019, 2:00 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings BE Pooltour 19'-20'
Organizer Pool Billiard Belgium v.z.w.
Contact D'haeseleer Tom (dhtom8@gmail.com, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert net als vorig de BE POOLTOUR
Dit gaat door elke laatste zaterdag van de maand vanaf september 2019 tot juni 2020
De BE POOLTOUR start telkens om 14h
INSCHRIJVINGS OPTIES:
Cuescore
Via onze facebook pagina Bal'enzo Pool, snooker en carambole club.

We spelen afwisselend 8-9-10 ball, inleg 15 euro.
Elke datum wordt het toernooi volledig afgewerkt.
Tot 24 deelnemers spelen we in poules.
Indien meer spelers gaan we naar een dubbel knock out met side event.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld aan de eerste 4 spelers in de rangschikking en wild cards (volgende editie) voor de nummers 5 tot 8.

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljartavond!


Bal-enzo organise le BE POOLTOUR comme l'année dernière
Cela se passe chaque samedi du mois de septembre 2019 à juin 2020
Le BE POOLTOUR commence à 14 heures chacun.
Abonnez-vous aux options:
Cuescore
A notre page Facebook Bal'enzo Pool, club de billard et carambole.

Nous jouons en alternance 8-9-10 Ball, 15 euros d'incrustation.
A chaque date de fin du tournoi.
Jusqu'à 24 participants, nous jouons en groupe.
Si plus de joueurs, nous allons à un double élimination avec un événement parallèle.
Paiement intégral des frais d'inscription aux 4 premiers joueurs du classement et des jokers (prochaine édition) pour les numéros 5 à 8.

Tout le monde est le bienvenu, membres et non membres pour une soirée de billard amusante!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Walk Over
 
2   
Belgium
Ludo de Kerf
Netherlands
Quinten Brack
  Table 6
3   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
Tom Byloos
Sat 14:40  Table 2
4   
Belgium
Ridwan Chatouani
Russia
Baudi Ali
Sat 14:50  Table 4
5   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Bram Verleye
Sat 14:04  Table 5
6   
Belgium
Samer Stelios
Belgium
Pierre Frank
Sat 14:05  Table 4
7   
Belgium
Jolien Willaerts
Belgium
Valerie Verreet
Sat 14:05  Table 3
8   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Patrick Franssen
Sat 14:05  Table 2
9   
Greece
Nassos Drouvis
Russia
Hasan Shono
Sat 14:57  Table 1
10   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Steven Goris
Sat 14:05  Table 1
11   
Belgium
julien Livens
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 15:04  Table 6
12   
Belgium
Diana Khodjaeva
Morocco
Anouar Jamal
Sat 15:09  Table 5
13   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Kristof Bracke
Sat 15:55  Table 2
14   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 15:56  Table 6
15   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 16:00  Table 5
16   
Walk Over
Belgium
Kris Vanmechelen
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Quinten Brack
Sat 16:04  Table 4
18   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Russia
Baudi Ali
Sat 16:08  Table 3
19   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Samer Stelios
Sat 16:08  Table 1
20   
Belgium
Jolien Willaerts
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 16:43  Table 5
21   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 16:45  Table 6
22   
Belgium
julien Livens
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 16:55  Table 4
23   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 17:35  Table 6
24   
Belgium
Kenneth Meyskens
Belgium
Kris Vanmechelen
  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Belgium
Ludo de Kerf
 
26   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Ridwan Chatouani
Sat 17:53  Table 3
27   
Netherlands
Bram Verleye
Belgium
Pierre Frank
Sat 17:04  Table 2
28   
Belgium
Valerie Verreet
Belgium
Patrick Franssen
Sat 17:07  Table 3
29   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Steven Goris
Sat 17:50  Table 5
30   
Netherlands
Ronny Brocken
Morocco
Anouar Jamal
Sat 17:51  Table 2
31   
Belgium
Kristof Bracke
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 17:53  Table 4
32   
Belgium
Geert Verheyen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 19:08  Table 5
34   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 19:16  Table 2
35   
Netherlands
Bram Verleye
Belgium
julien Livens
Sat 18:24  Table 5
36   
Belgium
Valerie Verreet
Russia
Hasan Shono
Sat 18:10  Table 6
37   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Jolien Willaerts
Sat 18:45  Table 6
38   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Piet Savoir
Sat 18:54  Table 3
39   
Belgium
Nicolas Mintjens
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Sat 19:37  Table 6
40   
Belgium
Geert Verheyen
Netherlands
Quinten Brack
Sat 18:41  Table 2

Winners qualification

Race to 6
41   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Russia
Baudi Ali
Sat 18:45  Table 4
42   
Belgium
Samer Stelios
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 18:47  Table 1
43   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 19:46  Table 3
44   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Kris Vanmechelen
Sat 19:53  Table 5

Loser round 3

Race to 5
45   
Belgium
Kenneth Meyskens
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 20:12  Table 2
46   
Netherlands
Bram Verleye
Russia
Hasan Shono
Sat 19:54  Table 4
47   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Piet Savoir
Sat 19:56  Table 1
48   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
Geert Verheyen
Sat 20:22  Table 6

Losers qualification

Race to 5
49   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 20:50  Table 5
50   
Netherlands
Bram Verleye
Russia
Baudi Ali
Sat 21:14  Table 2
51   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Kris Vanmechelen
Sat 21:02  Table 1
52   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 20:59  Table 6

Quarter final

Race to 7
53   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Greece
Nassos Drouvis
Sat 22:14  Table 1
54   
Belgium
Samer Stelios
Belgium
Geert Verheyen
Sat 21:41  Table 6
55   
Belgium
Diana Khodjaeva
Netherlands
Bram Verleye
Sat 22:43  Table 2
56   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 22:00  Table 5

Semi final

Race to 8
57   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Samer Stelios
Sat 23:42  Table 1
58   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 23:31  Table 2

Final

Race to 8
59   
Belgium
Samer Stelios
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 01:24  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment