Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 31 - November 1, 2023

8 BALL SESVETE – 44. TURNIR UTORKOM 2023.10.31. 9-BALL

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Croatia DRAGO RANČIĆ
6 (6/0) 40 (30/10)
75%
500
2 Croatia Zvonimir Topalović
8 (6/2) 48 (29/19)
60%
400
3 Croatia Josip Berišić
6 (4/2) 46 (25/21)
54%
320
3 Croatia Goran Gluščić
5 (4/1) 32 (20/12)
63%
320
5 Croatia Alen Dulčić
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
260
5 Croatia Emil Šoštarić
3 (2/1) 20 (10/10)
50%
260
5 Croatia Darko Šiljeg
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
260
5 Croatia Armin Mehmedović
5 (3/2) 34 (17/17)
50%
260
9 Croatia Karlo Kovacic
5 (3/2) 33 (15/18)
45%
210
Show more
9 Croatia Tihomir Smolko
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
210
9 Croatia Bruno Tomas
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
210
9 Croatia Edin Redžić
2 (2/0) 14 (10/4)
71%
210
13 Croatia Kristijan Kipson
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
170
13 Croatia Tomislav Pilj
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
170
13 Croatia Vitomir Terzić
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
170
13 Dominican Republic Dominik Ivančić
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
170
17 Croatia Mario Šušić
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
140
17 Croatia Zdenko Bokšić
2 (1/1) 14 (8/6)
57%
140
17 Croatia Tihomir Tolic
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
140
17 Croatia BIBER REDŽIĆ
2 (1/1) 11 (4/7)
36%
140
17 Croatia Andrej Perić
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
140
17 Bosnia and Herzegovina Armin Topić
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
140
17 Croatia Stipe Bogdanić
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
140
17 Croatia Miljenko Črnjak
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
140
25 Croatia Asim Haskić - Hale
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
120
25 Croatia Krunoslav Nemet
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
120
25 Croatia Goran Cindori
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
120
25 Croatia Milorad Miščević Miki
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
120
25 Croatia Ivan Karaži
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
120
25 Croatia Antonio Dumancic
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
120
25 Croatia Jasmin Solaković
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
120
25 Croatia Krunoslav Mišir
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
120
33 Croatia Stipan Tucak
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
100
Starts Oct 31, 2023, 6:00 PM Until Nov 1, 2023 (local time)
Entry deadline Oct 31, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer 8 Ball Sesvete
Rankings 8 BALL SESVETE – TURNIR UTORKOM 2023.
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
PRAVILA TURNIRA UTORKOM

Osobne prijave za turnir se zaprimaju do 17:50 na pultu, ukoliko se natjecatelj ne prijavi neće se smatrati da je pristupio turniru, (natjecatelj može prijaviti više osoba).
Molimo sve natjecatelje koji su u mogućnosti da se prijave preko portala cuescore.com, rok prijave na cuescore.com je 17:59 (prije izvlačenja).
Naknadne izmjene ili dodavanja u turnir nakon izvlačenja ždrijeba nisu moguća.

Turnir počinje u 18:00 izvlačenjem ždrijeba i prozivanjem natjecatelja na stolove.
Prije početka turnira obavezno je vratiti kugle osoblju kluba, te kreće zabrana pušenja u prostorima gdje se održava turnir.
Natjecatelji se prozivaju po redu kako je ždrijeb izvučen te se tako dodjeljuju na stolove.
Ukoliko natjecatelj nije stigao na vrijeme (do 18h) te nije prisutan na dodjeli stola gubi susret.
Ukoliko natjecatelj nije na stolu unutar 5 minuta od pokretanja bilo kojeg sljedećeg susreta za vrijeme trajanja turnira gubi susret.
Ukoliko oba natjecatelja kasne na susret, pobjednik će se odrediti slučajnim odabirom putem aplikacije.
Ukoliko natjecatelj predaje partiju kada je protivnik na stolu, automatski predaje cijeli susret.

Upotreba mobitela nije dozvoljena za vrijeme igre.
Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
Vrijeme susreta je određeno na 60 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odigrana polovina susreta, voditelji u interesu turnira mogu skratiti broj partija za taj susret.
Za skraćivanje partije se postavlja crvena oznaka na scoreboard koja će označiti natjecateljima da se meč igra skraćeno. Natjecatelji su dužni prihvatiti navedeno, pobjednik susreta je dužan prijaviti rezultat na pultu po završetku susreta.

· Disciplina 8-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 32+ natjecatelja
· Disciplina 9-Ball se igra na 5-4 dobijene, 4-4 ukoliko je 40+ natjecatelja
· Disciplina 10-Ball se igra na 4-4 dobijene, 4-3 ukoliko je 40+ natjecatelja

Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika ili susjednih stolova, upotreba mobitela i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku.

Masters TURNIRA UTORKOM će se održati u subotu početkom nove kalendarske godine a točan datum ovisi o klupskom organizacijskom rasporedu.,
pravo nastupa na Mastersu će imati najbolje rangirana 24 natjecatelja
(8 nosioca, popunjavanje u slučaju nedolaska natjecatelji s minimalno
20 odigranih turnira)

CHALLENGE UTORAK

Turnir utorkom sadržava 10-BALL CHALLENGE koji se odigrava na stolu broj 6 u periodu između 20-21h (ovisno o rasporedu susreta).
Za 10-BALL CHALLENGE potrebno se je prijaviti na pultu.
Za održavanje 10-BALL CHALLENGE potrebno je minimalno 4 prijavljenih natjecatelja, a 3 natjecatelja koja će pristupiti izazovu će biti određena slučajnim odabirom putem aplikacije.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Croatia
Krunoslav Mišir
Croatia
Stipe Bogdanić
Tue 18:00  Table 1
2   
Croatia
Mario Šušić
Walk Over
 
3   
Walk Over
Croatia
BIBER REDŽIĆ
 
4   
Croatia
Antonio Dumancic
Walk Over
 
5   
Walk Over
Croatia
Miljenko Črnjak
 
6   
Croatia
Jasmin Solaković
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Kristijan Kipson
 
8   
Croatia
Ivan Karaži
Walk Over
 
9   
Walk Over
Croatia
Krunoslav Nemet
 
10   
Croatia
Emil Šoštarić
Walk Over
 
11   
Walk Over
Croatia
Zvonimir Topalović
 
12   
Croatia
Goran Cindori
Walk Over
 
13   
Walk Over
Croatia
Asim Haskić - Hale
 
14   
Croatia
Karlo Kovacic
Walk Over
 
15   
Walk Over
Croatia
Darko Šiljeg
 
16   
Croatia
Stipan Tucak
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Croatia
Alen Dulčić
Croatia
Krunoslav Mišir
Tue 19:09  Table 1
18   
Croatia
Mario Šušić
Croatia
Zdenko Bokšić
Tue 18:00  Table 2
19   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
BIBER REDŽIĆ
 
20   
Croatia
Antonio Dumancic
Croatia
Goran Gluščić
Tue 18:00  Table 3
21   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Miljenko Črnjak
Tue 18:01  Table 4
22   
Croatia
Jasmin Solaković
Croatia
Josip Berišić
Tue 18:01  Table 5
23   
Croatia
Andrej Perić
Croatia
Kristijan Kipson
Tue 18:01  Table 6
24   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 18:01  Table 7
25   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Krunoslav Nemet
Tue 18:44  Table 5
26   
Croatia
Emil Šoštarić
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 18:01  Table 8
27   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 18:01  Table 9
28   
Croatia
Goran Cindori
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Tue 18:44  Table 7
29   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 18:47  Table 8
30   
Croatia
Karlo Kovacic
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Tue 18:48  Table 9
31   
Croatia
Milorad Miščević
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 18:51  Table 4
32   
Croatia
Stipan Tucak
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 18:55  Table 3

Loser round 1

Race to 4
33   
Croatia
Stipe Bogdanić
Croatia
Stipan Tucak
Tue 19:41  Table 3
34   
Walk Over
Croatia
Milorad Miščević
 
35   
Walk Over
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
 
36   
Walk Over
Croatia
Asim Haskić - Hale
 
37   
Walk Over
Croatia
Goran Cindori
 
38   
Walk Over
Croatia
Zvonimir Topalović
 
39   
Walk Over
Croatia
Vitomir Terzić
 
40   
Walk Over
Croatia
Krunoslav Nemet
 
41   
Walk Over
Croatia
Ivan Karaži
 
42   
Walk Over
Croatia
Andrej Perić
 
43   
Walk Over
Croatia
Jasmin Solaković
 
44   
Walk Over
Croatia
Miljenko Črnjak
 
45   
Walk Over
Croatia
Antonio Dumancic
 
46   
Walk Over
Croatia
BIBER REDŽIĆ
 
47   
Walk Over
Croatia
Zdenko Bokšić
 
48   
Walk Over
Croatia
Krunoslav Mišir
 

Winner round 2

Race to 5
49   
Croatia
Alen Dulčić
Croatia
Mario Šušić
Tue 20:09  Table 3
50   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Goran Gluščić
Tue 19:05  Table 6
51   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Josip Berišić
Tue 18:57  Table 2
52   
Croatia
Kristijan Kipson
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 19:21  Table 4
53   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Emil Šoštarić
Tue 19:44  Table 5
54   
Croatia
Edin Redžić
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Tue 19:33  Table 7
55   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Karlo Kovacic
Tue 19:52  Table 6
56   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 19:57  Table 7

Loser round 2

Race to 4
57   
Croatia
Stipe Bogdanić
Croatia
Milorad Miščević
Tue 20:28  Table 6
58   
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Tue 20:02  Table 1
59   
Croatia
Goran Cindori
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 20:05  Table 2
60   
Croatia
Vitomir Terzić
Croatia
Krunoslav Nemet
Tue 20:22  Table 4
61   
Croatia
Ivan Karaži
Croatia
Andrej Perić
Tue 20:34  Table 5
62   
Croatia
Jasmin Solaković
Croatia
Miljenko Črnjak
Tue 20:28  Table 1
63   
Croatia
Antonio Dumancic
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Tue 20:37  Table 7
64   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Krunoslav Mišir
Tue 20:54  Table 2

Loser round 3

Race to 4
65   
Croatia
Stipe Bogdanić
Croatia
Kristijan Kipson
Tue 21:14  Table 6
66   
Bosnia and Herzegovina
Armin Topić
Croatia
Armin Mehmedović
Tue 21:01  Table 1
67   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Tihomir Tolic
Tue 21:12  Table 7
68   
Croatia
Vitomir Terzić
Croatia
Mario Šušić
Tue 21:22  Table 4
69   
Croatia
Andrej Perić
Croatia
Tomislav Pilj
Tue 21:12  Table 5
70   
Croatia
Miljenko Črnjak
Croatia
Karlo Kovacic
Tue 21:06  Table 3
71   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Tue 21:22  Table 2
72   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Tihomir Smolko
 

Winners qualification

Race to 5
73   
Croatia
Alen Dulčić
Croatia
Goran Gluščić
Tue 21:25  Table 1
74   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Tue 21:39  Table 7
75   
Croatia
Emil Šoštarić
Croatia
Edin Redžić
 
76   
Croatia
Bruno Tomas
Croatia
Darko Šiljeg
Tue 21:41  Table 3

Loser round 4

Race to 4
77   
Croatia
Kristijan Kipson
Croatia
Armin Mehmedović
Tue 21:47  Table 6
78   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Vitomir Terzić
Tue 21:49  Table 4
79   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Karlo Kovacic
Tue 21:49  Table 5
80   
Dominican Republic
Dominik Ivančić
Croatia
Tihomir Smolko
Tue 21:43  Table 2

Losers qualification

Race to 4
81   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Edin Redžić
 
82   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Bruno Tomas
Tue 22:22  Table 1
83   
Croatia
Karlo Kovacic
Croatia
Alen Dulčić
Tue 22:24  Table 3
84   
Croatia
Tihomir Smolko
Croatia
Josip Berišić
Tue 22:47  Table 6

Quarter final

Race to 5
85   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Armin Mehmedović
Tue 23:25  Table 1
86   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Alen Dulčić
Tue 23:25  Table 2
87   
Croatia
Emil Šoštarić
Croatia
Zvonimir Topalović
Tue 23:26  Table 6
88   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Josip Berišić
Tue 23:26  Table 7

Semi final

Race to 5
89   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Wed 00:22  Table 6
90   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Josip Berišić
Wed 00:22  Table 7

Final

Race to 5
91   
Croatia
DRAGO RANČIĆ
Croatia
Zvonimir Topalović
Wed 01:20  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants