Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 21, 2019

7e Duvelcup 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
9 (8/1) 60 (44/16)
73%
250
2 Tim Jonkman
9 (8/1) 63 (43/20)
68%
180
3 Moritz Lauwereyns
8 (5/3) 49 (32/17)
65%
140
3 Thomas Vanbroekhoven
7 (5/2) 52 (32/20)
62%
140
5 Noël Bruynooghe
7 (6/1) 40 (28/12)
70%
100
5 Jelle Kijlstra
7 (6/1) 40 (27/13)
68%
100
5 Dave Kuzee
7 (4/3) 41 (22/19)
54%
100
5 Kenneth Meyskens
7 (6/1) 47 (28/19)
60%
100
9 Ronny Brocken
6 (4/2) 35 (21/14)
60%
60
Show more
9 William Gelens
6 (4/2) 34 (22/12)
65%
60
9 Davy Colman
6 (4/2) 35 (20/15)
57%
60
9 Christoph Marien
5 (4/1) 33 (20/13)
61%
60
9 Mika van Berkel
SPC Woensel
6 (5/1) 34 (22/12)
65%
60
9 Nicolas van Parys
6 (3/3) 39 (21/18)
54%
60
9 Olivier Vandepitte
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
60
9 Amedeo Durnez
6 (5/1) 32 (21/11)
66%
60
17 Wesley van der Weide
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
50
17 Marcel Mouwen
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
50
17 Dennis Romain
5 (2/3) 28 (12/16)
43%
50
17 Joeri van den Broeck
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
50
17 Jeepee van Gemert
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
50
17 Ramin Ismayilov
5 (4/1) 31 (19/12)
61%
50
17 Kenny Voets
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Bjorn Van goethem
5 (2/3) 27 (11/16)
41%
50
17 John Roels
6 (3/3) 37 (20/17)
54%
50
17 Ridwan Chatouani
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
50
17 Nicky Vanacker
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Marino Cuffez
4 (3/1) 30 (15/15)
50%
50
17 Peter Van Den Bussche
5 (2/3) 29 (14/15)
48%
50
17 Matthias Droesbeke
4 (1/3) 24 (9/15)
38%
50
17 Bart Gesquière
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
50
17 Hasan Shono
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
50
33 Steve Theunis
4 (1/3) 31 (13/18)
42%
30
65 Ruud Schilders
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
20
65 Vincent Peemen
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
20
65 Davy Steveninck
3 (0/3) 21 (6/15)
29%
20
65 Richard Barendregt jr.
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
20
65 Richard Barendregt
3 (0/3) 20 (5/15)
25%
20
65 Arno Meuwese
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
20
65 Karl Laverge
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
20
65 Ringo Gryson
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
20
65 Piet Savoir
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
20
65 Kevin van den Brink
4 (1/3) 19 (6/13)
32%
20
65 Quinten Brack
4 (1/3) 23 (8/15)
35%
20
76 Naomi Hagenaars
4 (0/4) 17 (1/16)
6%
15
76 Hylco van Oers
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
15
76 Karin Roijen
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
15
76 Faroek Mangroe
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
15
76 Eddy Vanden Broecke
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
15
76 Björn Guilbert
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
15
76 Michael Noens
4 (0/4) 17 (1/16)
6%
15
76 dirk jan van den boogaart
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
15
76 Angie Vandenbussche
4 (0/4) 17 (1/16)
6%
15
Starts Apr 21, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (55 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31 0113-404043)
More info
Duvelcup 2019
Maximaal 55 deelnemers
21 April 2019, starttoernooi 11:00

Traditioneel op 1e Paasdag en alweer de 7e editie van de Duvelcup.
Dit is hét toernooi waarin iedereen kan winnen.

Poulesysteem
55 spelers maximaal
Speltype 8 Ball
magic rack met alternate break
Na de poulefase single K O, min 4 max 5 per poule
SKO 3 vs 2 na poulefase
Deelname € 15,00.

Traditioneel bij de Duvelcup zijn de extra prijzen.
Duvelcup staat voor een gezelligheidstoernooi, waarin je voldoende aan tafel komt, tegen verschillende spelers speelt maar vooral gezelligheid.
Wij van Sport Pub Goes vinden het ook wel eens leuk om wat uit te delen en zo iets terug te kunnen doen.

Uiteraard krijgt jullie allemaal, zoals de meeste gewend zijn die vaker dit toernooi gespeeld hebben, een welkomst presentje. Als dank voor de moeite die men neemt om een toernooi te komen spelen.
Verder houden wij weer een verloting en gaat 1 iemand al met volle handen terug, zonder 1 bal gespeeld te hebben.
Natuurlijk zijn er geldprijzen, maar dat staat in dit toernooi niet op de 1e plaats.
In de poulefase spelen we 8 ball race tot 4. In groepjes van 5 worden de wedstrijden dan, volgens het wedstrijdpapier afgewerkt. Dit doe je op de toegewezen tafel.
Na de poulefase start het dan echt met een verliezersronde en een winnaarsronde.
Verliezersronde = race tot 4 all the way
Winnaarsronde = race tot 5 en vanaf de laatste 8 race tot 6.
De extra prijzen die te winnen zijn kan men behalen door de volgende opgaves:
- 1e Donut gegeven
- 1e Donut gekregen
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Jumpball ( over een andere ball )
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank korte band
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank lange band
- 1e gepotte 8 ball en scratch witte bal. Prijs voor de pechvogel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een losse band
- 1e gepotte 8 ball met je mindere hand
- 1e gepotte 8 ball met de keu achter je rug gespeeld
Combinaties zijn NIET mogelijk

De geldprijzen:
1e wr € 225,00
2e wr € 150,00
3e wr € 115,00
3e wr € 115,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
5e wr € 70,00
1e vr € 50,00
2e vr € 35,00
3e vr € 20,00
3e vr € 20,00
Totaal € 1.010,00

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mika van Berkel 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Nicolas van Parys 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 2
3 Peter Van Den Bussche 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Piet Savoir 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
5 dirk jan van den boogaart 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcel Mouwen 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Wesley van der Weide 4 3 0 1 14 8 6 0 0 0 0.636 3
3 Ridwan Chatouani 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Arno Meuwese 4 1 0 3 9 12 -3 0 0 0 0.429 1
5 Angie Vandenbussche 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenneth Meyskens 4 4 0 0 16 9 7 0 0 0 0.64 4
2 Joeri van den Broeck 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
3 Dave Kuzee 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Ringo Gryson 4 1 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
5 Hylco van Oers 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christoph Marien 3 3 0 0 15 5 10 0 0 0 0.75 3
2 Nicky Vanacker 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 2
3 Steve Theunis 3 1 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
4 Richard Barendregt 3 0 0 3 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
5 Michael Sagar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Noël Bruynooghe 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Davy Colman 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Bart Gesquière 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Vincent Peemen 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
5 Karin Roijen 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tim Jonkman 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Jan van Lierop 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Moritz Lauwereyns 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Karl Laverge 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Björn Guilbert 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marino Cuffez 3 3 0 0 15 10 5 0 0 0 0.6 3
2 Thomas Vanbroekhoven 3 2 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 2
3 Matthias Droesbeke 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 1
4 Davy Steveninck 3 0 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
5 Yerfej Gensan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jelle Kijlstra 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Jeepee van Gemert 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Dennis Romain 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Quinten Brack 4 1 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 1
5 Faroek Mangroe 4 0 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ramin Ismayilov 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Olivier Vandepitte 4 3 0 1 13 5 8 0 0 0 0.722 3
3 Bjorn Van goethem 4 2 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 2
4 Ruud Schilders 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
5 Eddy Vanden Broecke 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Amedeo Durnez 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 William Gelens 4 3 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 3
3 John Roels 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
4 Kevin van den Brink 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1
5 Naomi Hagenaars 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronny Brocken 4 3 0 1 15 6 9 0 0 0 0.714 3
2 Kenny Voets 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Hasan Shono 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
4 Richard Barendregt jr. 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 Michael Noens 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Nicolas van Parys
Netherlands
dirk jan van den boogaart
Sun 14:26 
2-A   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
peter van den bussche
Sun 16:54  Table 18
3-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 13:21 
4-B   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Arno Meuwese
Sun 17:36 
5-C   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 12:32 
6-C   
Belgium
Ringo Gryson
Belgium
Kenneth Meyskens
Sun 16:03 
7-D   
Christmas Island
Michael Sagar
Belgium
Steve Theunis
 
8-D   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Richard Barendregt
Sun 15:33 
9-E   
Netherlands
Karin Roijen
Belgium
Bart Gesquière
Sun 17:10 
10-E   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 15:31 
11-F   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Karl Laverge
Sun 14:36 
12-F   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Björn Guilbert
Sun 16:00 
13-G   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Marino Cuffez
Sun 16:26 
14-G   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Davy Steveninck
Sun 16:11 
15-H   
Netherlands
Dennis Romain
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 14:33 
16-H   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:44 
17-I   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Sun 13:28 
18-I   
Belgium
Bjorn Van goethem
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:54 
19-J   
Netherlands
Kevin van den Brink
Philippines
John Roels
Sun 13:13 
20-J   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
William Gelens
Sun 16:18 
21-K   
Belgium
Michael Noens
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Sun 13:11 
22-K   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 15:50 

Round 2

Race to 4
23-A   
Netherlands
dirk jan van den boogaart
Belgium
peter van den bussche
Sun 16:05 
24-A   
Netherlands
Nicolas van Parys
Belgium
Piet Savoir
Sun 17:47 
25-B   
Belgium
Ridwan Chatouani
Netherlands
Arno Meuwese
Sun 16:04 
26-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Belgium
Angie Vandenbussche
Sun 16:04 
27-C   
Netherlands
Dave Kuzee
Belgium
Kenneth Meyskens
Sun 14:38 
28-C   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 14:43 
29-D   
Belgium
Steve Theunis
Netherlands
Richard Barendregt
Sun 15:38 
30-D   
Christmas Island
Michael Sagar
Belgium
Nicky Vanacker
 
31-E   
Belgium
Bart Gesquière
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 14:28 
32-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Davy Colman
Sun 14:57 
33-F   
Belgium
Karl Laverge
Belgium
Björn Guilbert
Sun 15:58 
34-F   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 15:59 
35-G   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Davy Steveninck
Sun 16:10 
36-G   
Belgium
Matthias Droesbeke
Yerfej Gensan
 
37-H   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:47 
38-H   
Netherlands
Dennis Romain
Netherlands
Quinten Brack
Sun 16:02 
39-I   
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:53 
40-I   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 15:54 
41-J   
Philippines
John Roels
Netherlands
William Gelens
Sun 16:18 
42-J   
Netherlands
Kevin van den Brink
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 15:51 
43-K   
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 14:30 
44-K   
Belgium
Michael Noens
Russia
Hasan Shono
Sun 16:45 

Round 3

Race to 4
45-A   
Belgium
peter van den bussche
Belgium
Piet Savoir
Sun 13:00 
46-A   
Netherlands
dirk jan van den boogaart
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 17:47 
47-B   
Netherlands
Arno Meuwese
Belgium
Angie Vandenbussche
Sun 17:37 
48-B   
Belgium
Ridwan Chatouani
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:37 
49-C   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 12:33 
50-C   
Netherlands
Dave Kuzee
Belgium
Ringo Gryson
Sun 17:25 
51-D   
Netherlands
Richard Barendregt
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 12:34 
52-D   
Belgium
Steve Theunis
Belgium
Christoph Marien
Sun 13:18 
53-E   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Davy Colman
Sun 12:30 
54-E   
Belgium
Bart Gesquière
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 17:10 
55-F   
Belgium
Björn Guilbert
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:18 
56-F   
Belgium
Karl Laverge
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 16:58 
57-G   
Belgium
Davy Steveninck
Yerfej Gensan
 
58-G   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:57 
59-H   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Quinten Brack
Sun 12:41 
60-H   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sun 17:45 
61-I   
Netherlands
Ruud Schilders
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 12:45 
62-I   
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Belgium
Bjorn Van goethem
Sun 16:48 
63-J   
Netherlands
William Gelens
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 12:42 
64-J   
Philippines
John Roels
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 16:18 
65-K   
Netherlands
Ronny Brocken
Russia
Hasan Shono
Sun 12:43 
66-K   
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Belgium
Kenny Voets
Sun 16:44 

Round 4

Race to 4
67-A   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 14:24 
68-A   
Belgium
peter van den bussche
Netherlands
Nicolas van Parys
Sun 17:47 
69-B   
Belgium
Angie Vandenbussche
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 14:39 
70-B   
Netherlands
Arno Meuwese
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 17:11 
71-C   
Netherlands
Hylco van Oers
Belgium
Ringo Gryson
Sun 14:38 
72-C   
Belgium
Kenneth Meyskens
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 17:24 
73-D   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Christoph Marien
Sun 13:16 
74-D   
Netherlands
Richard Barendregt
Christmas Island
Michael Sagar
 
75-E   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 14:08 
76-E   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 17:11 
77-F   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 14:35 
78-F   
Belgium
Björn Guilbert
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:57 
79-G   
Yerfej Gensan
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
 
80-G   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 14:34 
81-H   
Netherlands
Quinten Brack
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sun 15:56 
82-H   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Dennis Romain
Sun 17:45 
83-I   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Bjorn Van goethem
Sun 15:59 
84-I   
Netherlands
Ruud Schilders
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 17:06 
85-J   
Belgium
Amedeo Durnez
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 14:32 
86-J   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Kevin van den Brink
Sun 15:51 
87-K   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Kenny Voets
Sun 14:31 
88-K   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Michael Noens
Sun 16:11 

Round 5

Race to 4
89-A   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Nicolas van Parys
Sun 12:07 
90-A   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
dirk jan van den boogaart
Sun 17:48 
91-B   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:30 
92-B   
Belgium
Angie Vandenbussche
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 17:39 
93-C   
Belgium
Ringo Gryson
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 13:43 
94-C   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 16:02 
95-D   
Belgium
Christoph Marien
Christmas Island
Michael Sagar
 
96-D   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Steve Theunis
Sun 15:38 
97-E   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Karin Roijen
Sun 12:31 
98-E   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Bart Gesquière
Sun 17:38 
99-F   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:38 
100-F   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Karl Laverge
Sun 16:00 
101-G   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 12:39 
102-G   
Yerfej Gensan
Belgium
Marino Cuffez
 
103-H   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Dennis Romain
Sun 12:40 
104-H   
Netherlands
Quinten Brack
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 17:11 
105-I   
Belgium
Bjorn Van goethem
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:09 
106-I   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Sun 17:07 
107-J   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Kevin van den Brink
Sun 12:42 
108-J   
Belgium
Amedeo Durnez
Philippines
John Roels
Sun 15:52 
109-K   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Michael Noens
Sun 12:43 
110-K   
Russia
Hasan Shono
Netherlands
Richard Barendregt jr.
Sun 15:49 

Last sixtyfour

Race to 4
111   
Netherlands
Mika van Berkel
Random draw
 
112   
Belgium
Steve Theunis
Philippines
John Roels
Sun 18:53  Table 19
113   
Belgium
Joeri van den Broeck
Group E no 5
 
114   
Netherlands
Jan van Lierop
Group D no 2
 
115   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Random draw
 
116   
Netherlands
Ronny Brocken
Group K no 3
 
117   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Group I no 4
 
118   
Belgium
Bart Gesquière
Group C no 1
 
119   
Belgium
Noël Bruynooghe
Random draw
 
120   
Netherlands
Dennis Romain
Group H no 3
 
121   
Netherlands
William Gelens
Group G no 4
 
122   
Belgium
Bjorn Van goethem
Group A no 2
 
123   
Netherlands
Wesley van der Weide
Group C no 5
 
124   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Group B no 2
 
125   
Belgium
peter van den bussche
Group F no 4
 
126   
Belgium
Christoph Marien
Group E no 1
 
127   
Belgium
Kenneth Meyskens
Random draw
 
128   
Belgium
Ridwan Chatouani
Group C no 3
 
129   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Group K no 5
 
130   
Netherlands
Nicolas van Parys
Group F no 2
 
131   
Belgium
Kenny Voets
Group J no 5
 
132   
Belgium
Olivier Vandepitte
Group G no 2
 
133   
Belgium
Matthias Droesbeke
Group D no 4
 
134   
Netherlands
Tim Jonkman
Group H no 1
 
135   
Belgium
Marino Cuffez
Random draw
 
136   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Group E no 3
 
137   
Russia
Hasan Shono
Group B no 4
 
138   
Belgium
Amedeo Durnez
Group J no 1
 
139   
Belgium
Nicky Vanacker
Group H no 5
 
140   
Netherlands
Davy Colman
Group I no 2
 
141   
Netherlands
Dave Kuzee
Group A no 4
 
142   
Netherlands
Marcel Mouwen
Group K no 1
 

Last thirtytwo

Race to 5
143   
Netherlands
Mika van Berkel
Philippines
John Roels
Sun 19:09  Table 18
144   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:33  Table 18
145   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 18:33  Table 17
146   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Bart Gesquière
Sun 18:44  Table 18
147   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Dennis Romain
Sun 18:45  Table 12
148   
Netherlands
William Gelens
Belgium
Bjorn Van goethem
Sun 18:33  Table 16
149   
Netherlands
Wesley van der Weide
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 18:34  Table 15
150   
Belgium
peter van den bussche
Belgium
Christoph Marien
Sun 18:34  Table 14
151   
Belgium
Kenneth Meyskens
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 18:34  Table 13
152   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Nicolas van Parys
Sun 18:47  Table 15
153   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 18:34  Table 12
154   
Belgium
Matthias Droesbeke
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 18:54  Table 16
155   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 18:55  Table 19
156   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 19:07  Table 14
157   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Davy Colman
Sun 19:07 
158   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 19:10  Table 13

Last sixteen

Race to 5
159   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:55  Table 12
160   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 19:20  Table 12
161   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
William Gelens
Sun 19:28  Table 16
162   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Christoph Marien
Sun 19:36  Table 19
163   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Nicolas van Parys
Sun 19:48  Table 15
164   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 19:48  Table 17
165   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 20:10  Table 14
166   
Netherlands
Davy Colman
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 20:24  Table 17

Quarter final

Race to 6
167   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 20:52  Table 15
168   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 20:40  Table 13
169   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 21:01  Table 12
170   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 21:51  Table 17

Semi final

Race to 7
171   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 21:58  Table 12
172   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 23:01  Table 13

Final

Race to 8
173   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Mon 00:52  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment