Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2021

7. szkolenie z systemu + test

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Dimitr Bochoienko
7 (7/0) 36 (28/8)
78%
2 Tomasz Stachera
6 (4/2) 30 (17/13)
57%
3 Paula Aleksandra Baranowska
6 (3/3) 35 (16/19)
46%
3 Filip Mazur
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
5 Sebastian Szymkowski
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
5 Paweł Krysiński
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
5 Michał Kozłowski
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
5 Renald Jagielski
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
9 Piotr Jurusik
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
9 Witek Stachera
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
9 Zbigniew Śliwak
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
9 Tomasz Bukowski
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
13 Piotr Niewczas
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
13 Patryk Kurowski
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
888 Wolny Los1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Mar 2, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dimitr Bochoienko 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Tomasz Stachera 4 3 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 3
3 Paula Aleksandra Baranowska 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Witek Stachera 4 1 0 3 9 12 -3 0 0 0 0.429 1
5 Patryk Kurowski 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Filip Mazur 4 3 0 1 14 11 3 0 0 0 0.56 3
2 Renald Jagielski 4 2 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 2
3 Michał Kozłowski 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 2
4 Piotr Jurusik 4 2 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 2
5 Piotr Niewczas 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Szymkowski 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Paweł Krysiński 3 2 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 2
3 Tomasz Bukowski 3 1 0 2 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
4 Wolny Los1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zbigniew Śliwak 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Tomasz Stachera
Tue 21:50 
2-A   
Poland
Witek Stachera
Poland
Patryk Kurowski
Tue 22:47 
3-B   
Poland
Filip Mazur
Poland
Piotr Niewczas
Tue 20:22 
4-B   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Michał Kozłowski
Tue 20:02 
5-C   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Zbigniew Śliwak
Tue 20:44 
6-C   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Tomasz Bukowski
Tue 21:59 

Round 2

Race to 4
7-A   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Patryk Kurowski
Tue 19:51 
8-A   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Tue 19:25 
9-B   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Michał Kozłowski
Tue 19:26 
10-B   
Poland
Filip Mazur
Poland
Piotr Jurusik
Tue 19:26 
11-C   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Tomasz Bukowski
Tue 19:26 
12-C   
Poland
Sebastian Szymkowski
Wolny Los1
 

Round 3

Race to 4
13-A   
Poland
Patryk Kurowski
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Tue 21:27 
14-A   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Witek Stachera
Tue 20:21 
15-B   
Poland
Michał Kozłowski
Poland
Piotr Jurusik
Tue 21:33 
16-B   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Renald Jagielski
Tue 21:25 
17-C   
Poland
Tomasz Bukowski
Wolny Los1
 
18-C   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Paweł Krysiński
Tue 20:11 

Round 4

Race to 4
19-A   
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Poland
Witek Stachera
Tue 21:57 
20-A   
Poland
Patryk Kurowski
Moldova
Wojtek Trajdos
Tue 20:33 
21-B   
Poland
Piotr Jurusik
Poland
Renald Jagielski
Tue 20:50 
22-B   
Poland
Michał Kozłowski
Poland
Filip Mazur
Tue 20:56 
23-C   
Wolny Los1
Poland
Paweł Krysiński
 
24-C   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Sebastian Szymkowski
Tue 21:36 

Round 5

Race to 4
25-A   
Poland
Witek Stachera
Moldova
Wojtek Trajdos
Tue 21:09 
26-A   
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Poland
Tomasz Stachera
Tue 21:03 
27-B   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Filip Mazur
Tue 21:55 
28-B   
Poland
Piotr Jurusik
Poland
Piotr Niewczas
Tue 22:05 
29-C   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Sebastian Szymkowski
Tue 21:05 
30-C   
Wolny Los1
Poland
Zbigniew Śliwak
 

Quarter final

Race to 4
31   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Michał Kozłowski
Tue 22:49 
32   
Poland
Filip Mazur
Poland
Paweł Krysiński
Tue 22:49 
33   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Tue 22:49 
34   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Renald Jagielski
 

Semi final

Race to 4
35   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Filip Mazur
Tue 23:24 
36   
Poland
Paula Aleksandra Baranowska
Poland
Tomasz Stachera
Tue 23:19 

Final

Race to 4
37   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Tomasz Stachera
Tue 23:58 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants