Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 30, 2022

5 urodziny 147 Break Zamieniecka

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Nikita Rudenko
9 (8/1) 103 (62/41)
60%
2 Paweł Seremak
10 (8/2) 112 (65/47)
58%
3 Roman Wasilewski
8 (7/1) 84 (53/31)
63%
3 Jarosław Kowalski
8 (7/1) 89 (54/35)
61%
5 Paweł Krysiński
8 (6/2) 88 (48/40)
55%
5 Michał Urbański
7 (5/2) 81 (42/39)
52%
5 Paweł BallOn
7 (5/2) 70 (42/28)
60%
5 Krzysztof Majkowski
7 (6/1) 77 (44/33)
57%
9 Sebastian Szymkowski
7 (4/3) 75 (42/33)
56%
Show more
9 Brajan Sawicki
7 (5/2) 80 (40/40)
50%
9 Mirosław Urbański
Klub Bilardowy Ringer Płock
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
9 Tomasz Stachera
6 (4/2) 69 (37/32)
54%
9 Adam Polak
6 (3/3) 68 (37/31)
54%
9 Jacek Wrzos
7 (5/2) 85 (47/38)
55%
9 Piotr Sokół
7 (4/3) 74 (40/34)
54%
9 Sebastian Milewski
snooker.center
7 (5/2) 80 (47/33)
59%
17 Piotr Oleszczuk
6 (4/2) 70 (36/34)
51%
17 Dariusz Perzanowski
6 (3/3) 72 (35/37)
49%
17 Jacek Koziarski
6 (3/3) 68 (34/34)
50%
17 Marcin Cie┼Ťlak
6 (2/4) 66 (30/36)
45%
17 Bartek Utkowski
5 (2/3) 56 (27/29)
48%
17 Oliver Bladek
6 (3/3) 70 (34/36)
49%
17 Daniel Holoyda
6 (4/2) 64 (34/30)
53%
17 Filip Mazur
6 (4/2) 67 (38/29)
57%
33 Milena Murha
5 (2/3) 58 (30/28)
52%
33 Stanisław Witkiewicz
5 (2/3) 52 (25/27)
48%
33 Grigor Oganiesian
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
33 Daniel Gontarek
5 (3/2) 59 (28/31)
47%
33 Paweł Orych
5 (2/3) 59 (26/33)
44%
33 Tomasz Wyroz─Öbski
5 (2/3) 64 (31/33)
48%
33 Maciej Kusak
5 (1/4) 56 (25/31)
45%
33 Marcin Pieniek
5 (3/2) 54 (28/26)
52%
41 Rafał Sitkowski
5 (1/4) 59 (28/31)
47%
41 Piotr Niewczas
5 (1/4) 54 (23/31)
43%
41 Piotr Domański
5 (1/4) 58 (26/32)
45%
41 Paweł Farynowski
4 (0/4) 45 (17/28)
38%
41 Michał Ebert
5 (2/3) 55 (26/29)
47%
41 Maciej Pi┼Ťlewski
5 (1/4) 60 (26/34)
43%
41 Borys Liwszyc
5 (1/4) 59 (26/33)
44%
41 Rafał Banaszek
5 (1/4) 56 (22/34)
39%
49 Michał Koć
5 (0/5) 55 (20/35)
36%
49 Jakub Ładyński
5 (1/4) 51 (19/32)
37%
49 Daniel Makoszka
5 (0/5) 57 (22/35)
39%
49 Marcin Go┼Ťcimski
5 (0/5) 54 (19/35)
35%
49 Artur Dziechciarski
5 (0/5) 53 (18/35)
34%
49 Artur Malinowski
5 (0/5) 57 (22/35)
39%
49 Ewelina Pi┼Ťlewska
5 (1/4) 55 (21/34)
38%
9991 Sacha Gauci
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Jul 30, 2021, 11:30 AM (local time)
Starts Jul 30, 2022, 11:45 AM (local time)
Format Round robin (48 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Dresscode Casual. Kr├│tkie spodenki i T-shirty s─ů OK.
Organizer MGL Cue Sports
Contact Maciej Grzegorz Lesiak (MGLcuesports@gmail.com)
More info
Klub bilardowo-snookerowy 147 Break Zamieniecka serdecznie zaprasza 30 lipca 2022 na swoje 5 urodziny ­čÄé

W programie m.in.:
- snookerowy shoot-out
- bilardowy turniej handicapowy
- konkursy-niespodzianki

Zapisy, mailowo na adres: MGLcuesports@gmail.com
Szczegóły wydarzenia: https://fb.me/e/3h2qEePfX

Klub czynny od godz. 11:00, start turnieju około 11:30-11:45

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł BallOn 5 4 0 1 32 20 12 0 0 0 0.615 13
2 Sebastian Milewski 5 4 0 1 34 23 11 0 0 0 0.596 13
3 Paweł Krysiński 5 4 0 1 31 23 8 0 0 0 0.574 13
4 Maciej Kusak 5 1 0 4 25 31 -6 0 0 0 0.446 7
5 Rafał Banaszek 5 1 0 4 22 34 -12 0 0 0 0.393 7
6 Jakub Ładyński 5 1 0 4 19 32 -13 0 0 0 0.373 7
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nikita Rudenko 5 4 0 1 34 24 10 0 0 0 0.586 13
2 Paweł Seremak 5 4 0 1 31 24 7 0 0 0 0.564 13
3 Sebastian Szymkowski 5 3 0 2 32 23 9 0 0 0 0.582 11
4 Daniel Gontarek 5 3 0 2 28 31 -3 0 0 0 0.475 11
5 Maciej Pi┼Ťlewski 5 1 0 4 26 34 -8 0 0 0 0.433 7
6 Michał Koć 5 0 0 5 20 35 -15 0 0 0 0.364 5
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mirosław Urbański 4 4 0 0 28 16 12 0 0 0 0.636 12
2 Adam Polak 4 2 0 2 25 22 3 0 0 0 0.532 8
3 Bartek Utkowski 4 2 0 2 22 22 0 0 0 0 0.5 8
4 Grigor Oganiesian 4 2 0 2 21 25 -4 0 0 0 0.457 8
5 Paweł Farynowski 4 0 0 4 17 28 -11 0 0 0 0.378 4
6 Sacha Gauci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Urbański 5 4 0 1 33 26 7 0 0 0 0.559 13
2 Piotr Sokół 5 3 0 2 30 22 8 0 0 0 0.577 11
3 Jacek Koziarski 5 3 0 2 29 27 2 0 0 0 0.518 11
4 Marcin Pieniek 5 3 0 2 28 26 2 0 0 0 0.519 11
5 Michał Ebert 5 2 0 3 26 29 -3 0 0 0 0.473 9
6 Marcin Go┼Ťcimski 5 0 0 5 19 35 -16 0 0 0 0.352 5
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jarosław Kowalski 5 5 0 0 35 22 13 0 0 0 0.614 15
2 Jacek Wrzos 5 4 0 1 34 26 8 0 0 0 0.567 13
3 Dariusz Perzanowski 5 3 0 2 32 30 2 0 0 0 0.516 11
4 Paweł Orych 5 2 0 3 26 33 -7 0 0 0 0.441 9
5 Rafał Sitkowski 5 1 0 4 28 31 -3 0 0 0 0.475 7
6 Daniel Makoszka 5 0 0 5 22 35 -13 0 0 0 0.386 5
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Stachera 5 4 0 1 33 25 8 0 0 0 0.569 13
2 Daniel Holoyda 5 4 0 1 31 23 8 0 0 0 0.574 13
3 Brajan Sawicki 5 4 0 1 32 27 5 0 0 0 0.542 13
4 Tomasz Wyroz─Öbski 5 2 0 3 31 33 -2 0 0 0 0.484 9
5 Piotr Domański 5 1 0 4 26 32 -6 0 0 0 0.448 7
6 Artur Malinowski 5 0 0 5 22 35 -13 0 0 0 0.386 5
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roman Wasilewski 5 5 0 0 35 19 16 0 0 0 0.648 15
2 Piotr Oleszczuk 5 4 0 1 30 27 3 0 0 0 0.526 13
3 Oliver Bladek 5 3 0 2 32 29 3 0 0 0 0.525 11
4 Milena Murha 5 2 0 3 30 28 2 0 0 0 0.517 9
5 Borys Liwszyc 5 1 0 4 26 33 -7 0 0 0 0.441 7
6 Artur Dziechciarski 5 0 0 5 18 35 -17 0 0 0 0.34 5
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Majkowski 5 5 0 0 35 20 15 0 0 0 0.636 15
2 Filip Mazur 5 4 0 1 32 22 10 0 0 0 0.593 13
3 Marcin Cie┼Ťlak 5 2 0 3 27 29 -2 0 0 0 0.482 9
4 Stanisław Witkiewicz 5 2 0 3 25 27 -2 0 0 0 0.481 9
5 Piotr Niewczas 5 1 0 4 23 31 -8 0 0 0 0.426 7
6 Ewelina Pi┼Ťlewska 5 1 0 4 21 34 -13 0 0 0 0.382 7

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Paweł BallOn
1
Sat 12:08  Table 9
2-A   
Poland
Jakub Ładyński
3
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 12:09  Table 10
3-A   
Poland
Rafał Banaszek
3
Poland
Maciej Kusak
1
Sat 12:15  Table 25
4-B   
Poland
Maciej Pi┼Ťlewski
3
Ukraine
Nikita Rudenko
1
Sat 12:09  Table 11
5-B   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 12:10  Table 12
6-B   
Poland
Michał Koć
2
Poland
Daniel Gontarek
2
Sat 12:10  Table 13
7-C   
Poland
Paweł Farynowski
2
Malta
Sacha Gauci
2
Sat 12:10  Table 20
8-C   
Poland
Bartek Utkowski
1
Adam Polak
2
Sat 12:10  Table 14
9-C   
Poland
Mirosław Urbański
2
Poland
Grigor Oganiesian
Sat 12:11  Table 15
10-D   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Jacek Koziarski
3
Sat 12:12  Table 16
11-D   
Poland
Marcin Pieniek
Poland
Piotr Sokół
1
Sat 12:12  Table 17
12-D   
Poland
Marcin Go┼Ťcimski
Poland
Michał Ebert
1
Sat 12:13  Table 21
13-E   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Paweł Orych
3
Sat 12:15  Table 24
14-E   
Poland
Rafał Sitkowski
2
Poland
Jacek Wrzos
2
Sat 12:13  Table 18
15-E   
Poland
Daniel Makoszka
2
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Sat 12:14  Table 19
16-F   
Poland
Artur Malinowski
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 12:14  Table 23
17-F   
Poland
Daniel Holoyda
1
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 12:05  Table 1
18-F   
Poland
Tomasz Wyroz─Öbski
2
Poland
Piotr Domański
2
Sat 12:05  Table 2
19-G   
Poland
Artur Dziechciarski
2
Poland
Oliver Bladek
Sat 12:06  Table 3
20-G   
Belarus
Milena Murha
1
Poland
Roman Wasilewski
0
Sat 12:06  Table 4
21-G   
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Poland
Borys Liwszyc
3
Sat 12:07  Table 5
22-H   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Sat 12:07  Table 6
23-H   
Poland
Ewelina Pi┼Ťlewska
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 12:07  Table 7
24-H   
Poland
Stanisław Witkiewicz
3
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 12:07  Table 8

Round 2

Race to 7
25-A   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 13:00  Table 22
26-A   
Poland
Paweł BallOn
1
Poland
Maciej Kusak
1
Sat 13:58  Table 20
27-A   
Poland
Jakub Ładyński
3
Poland
Rafał Banaszek
3
Sat 13:42  Table 16
28-B   
Poland
Maciej Pi┼Ťlewski
3
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 13:24  Table 13
29-B   
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Poland
Daniel Gontarek
2
Sat 13:24  Table 14
30-B   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Michał Koć
2
Sat 13:23  Table 15
31-C   
Poland
Paweł Farynowski
2
Adam Polak
2
Sat 13:03  Table 23
32-C   
Malta
Sacha Gauci
2
Poland
Grigor Oganiesian
Sat 13:07  Table 21
33-C   
Poland
Bartek Utkowski
1
Poland
Mirosław Urbański
2
Sat 13:08  Table 17
34-D   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Piotr Sokół
1
Sat 13:18  Table 6
35-D   
Poland
Jacek Koziarski
3
Poland
Michał Ebert
1
Sat 13:17  Table 4
36-D   
Poland
Marcin Pieniek
Poland
Marcin Go┼Ťcimski
Sat 13:18  Table 5
37-E   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Jacek Wrzos
2
Sat 13:34  Table 24
38-E   
Poland
Paweł Orych
2
Poland
Dariusz Perzanowski
2
Sat 13:49  Table 22
39-E   
Poland
Rafał Sitkowski
2
Poland
Daniel Makoszka
2
Sat 14:07  Table 23
40-F   
Poland
Artur Malinowski
2
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 13:37  Table 1
41-F   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Piotr Domański
2
Sat 13:16  Table 2
42-F   
Poland
Daniel Holoyda
1
Poland
Tomasz Wyroz─Öbski
2
Sat 13:37  Table 3
43-G   
Poland
Artur Dziechciarski
2
Poland
Roman Wasilewski
0
Sat 13:28  Table 9
44-G   
Poland
Oliver Bladek
Poland
Borys Liwszyc
3
Sat 13:26  Table 10
45-G   
Belarus
Milena Murha
1
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Sat 13:25  Table 11
46-H   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 13:25  Table 12
47-H   
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 13:29  Table 8
48-H   
Poland
Ewelina Pi┼Ťlewska
2
Poland
Stanisław Witkiewicz
3
Sat 13:33  Table 7

Round 3

Race to 7
49-A   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Maciej Kusak
1
Sat 15:04  Table 24
50-A   
Poland
Paweł Krysiński
1
Poland
Rafał Banaszek
3
Sat 14:55  Table 9
51-A   
Poland
Paweł BallOn
1
Poland
Jakub Ładyński
3
Sat 15:00  Table 2
52-B   
Poland
Maciej Pi┼Ťlewski
3
Poland
Daniel Gontarek
2
Sat 15:35  Table 4
53-B   
Poland
Paweł Seremak
1
Poland
Michał Koć
2
Sat 15:02  Table 13
54-B   
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 14:19  Table 2
55-C   
Poland
Paweł Farynowski
2
Poland
Grigor Oganiesian
Sat 14:01  Table 5
56-C   
Adam Polak
2
Poland
Mirosław Urbański
2
Sat 14:28  Table 3
57-C   
Malta
Sacha Gauci
2
Poland
Bartek Utkowski
1
Sat 14:00  Table 21
58-D   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Michał Ebert
1
Sat 15:02  Table 7
59-D   
Poland
Piotr Sokół
1
Poland
Marcin Go┼Ťcimski
Sat 14:50  Table 5
60-D   
Poland
Jacek Koziarski
3
Poland
Marcin Pieniek
Sat 15:23  Table 15
61-E   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Sat 15:21  Table 22
62-E   
Poland
Jacek Wrzos
2
Poland
Daniel Makoszka
2
Sat 16:11  Table 2
63-E   
Poland
Paweł Orych
3
Poland
Rafał Sitkowski
2
Sat 15:36  Table 5
64-F   
Poland
Artur Malinowski
2
Poland
Piotr Domański
2
Sat 16:50  Table 1
65-F   
Poland
Tomasz Stachera
2
Poland
Tomasz Wyroz─Öbski
2
Sat 16:22  Table 22
66-F   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Daniel Holoyda
1
Sat 17:16  Table 22
67-G   
Poland
Artur Dziechciarski
2
Poland
Borys Liwszyc
3
Sat 14:10  Table 11
68-G   
Poland
Roman Wasilewski
0
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Sat 14:09  Table 25
69-G   
Poland
Oliver Bladek
Belarus
Milena Murha
1
Sat 14:10  Table 10
70-H   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 14:43  Table 20
71-H   
Poland
Piotr Niewczas
2
Poland
Stanisław Witkiewicz
3
Sat 14:29  Table 1
72-H   
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Poland
Ewelina Pi┼Ťlewska
2
Sat 14:30  Table 4

Round 4

Race to 7
73-A   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Rafał Banaszek
3
Sat 16:42  Table 6
74-A   
Poland
Maciej Kusak
1
Poland
Jakub Ładyński
3
Sat 16:42  Table 5
75-A   
Poland
Paweł Krysiński
1
Poland
Paweł BallOn
1
Sat 15:55  Table 23
76-B   
Poland
Maciej Pi┼Ťlewski
3
Poland
Michał Koć
2
Sat 16:27  Table 14
77-B   
Poland
Daniel Gontarek
2
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 14:58  Table 16
78-B   
Poland
Paweł Seremak
1
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Sat 16:26  Table 25
79-C   
Poland
Paweł Farynowski
2
Poland
Mirosław Urbański
2
Sat 16:28  Table 12
80-C   
Poland
Grigor Oganiesian
Poland
Bartek Utkowski
1
Sat 15:04  Table 8
81-C   
Adam Polak
2
Malta
Sacha Gauci
2
 
82-D   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Marcin Go┼Ťcimski
Sat 16:05  Table 7
83-D   
Poland
Michał Ebert
1
Poland
Marcin Pieniek
Sat 16:18  Table 1
84-D   
Poland
Piotr Sokół
1
Poland
Jacek Koziarski
3
Sat 16:41  Table 11
85-E   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Daniel Makoszka
2
Sat 17:54  Table 25
86-E   
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Poland
Rafał Sitkowski
2
Sat 17:58  Table 12
87-E   
Poland
Jacek Wrzos
2
Poland
Paweł Orych
3
Sat 17:57  Table 10
88-F   
Poland
Artur Malinowski
3
Poland
Tomasz Wyroz─Öbski
2
Sat 14:38  Table 12
89-F   
Poland
Piotr Domański
2
Poland
Daniel Holoyda
1
Sat 14:24  Table 15
90-F   
Poland
Tomasz Stachera
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 14:38  Table 14
91-G   
Poland
Artur Dziechciarski
2
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Sat 17:03  Table 8
92-G   
Poland
Borys Liwszyc
3
Belarus
Milena Murha
1
Sat 16:36  Table 24
93-G   
Poland
Roman Wasilewski
0
Poland
Oliver Bladek
Sat 15:27  Table 21
94-H   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Stanisław Witkiewicz
3
Sat 16:36  Table 4
95-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Poland
Ewelina Pi┼Ťlewska
2
Sat 16:51  Table 20
96-H   
Poland
Piotr Niewczas
2
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Sat 16:52  Table 13

Round 5

Race to 7
97-A   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Jakub Ładyński
3
Sat 16:02  Table 13
98-A   
Poland
Rafał Banaszek
3
Poland
Paweł BallOn
1
Sat 17:19  Table 3
99-A   
Poland
Maciej Kusak
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 17:21  Table 7
100-B   
Poland
Maciej Pi┼Ťlewski
3
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 17:47  Table 6
101-B   
Poland
Michał Koć
2
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Sat 17:40  Table 23
102-B   
Poland
Daniel Gontarek
2
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 17:09  Table 12
103-C   
Poland
Paweł Farynowski
2
Poland
Bartek Utkowski
1
Sat 15:46  Table 8
104-C   
Poland
Mirosław Urbański
2
Malta
Sacha Gauci
2
Sat 15:26  Table 3
105-C   
Poland
Grigor Oganiesian
Adam Polak
2
Sat 15:47  Table 12
106-D   
Poland
Michał Urbański
1
Poland
Marcin Pieniek
Sat 17:17  Table 2
107-D   
Poland
Marcin Go┼Ťcimski
Poland
Jacek Koziarski
3
Sat 17:59  Table 9
108-D   
Poland
Michał Ebert
1
Poland
Piotr Sokół
1
Sat 17:33  Table 11
109-E   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Rafał Sitkowski
2
Sat 16:30  Table 23
110-E   
Poland
Daniel Makoszka
2
Poland
Paweł Orych
3
Sat 17:02  Table 9
111-E   
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Poland
Jacek Wrzos
2
Sat 17:02  Table 10
112-F   
Poland
Artur Malinowski
2
Poland
Daniel Holoyda
1
Sat 16:01  Table 3
113-F   
Poland
Tomasz Wyroz─Öbski
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 15:44  Table 9
114-F   
Poland
Piotr Domański
2
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 15:44  Table 10
115-G   
Poland
Artur Dziechciarski
2
Belarus
Milena Murha
1
Sat 15:44  Table 11
116-G   
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Poland
Oliver Bladek
Sat 16:20  Table 21
117-G   
Poland
Borys Liwszyc
3
Poland
Roman Wasilewski
0
Sat 16:08  Table 24
118-H   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Ewelina Pi┼Ťlewska
2
Sat 15:43  Table 6
119-H   
Poland
Stanisław Witkiewicz
3
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Sat 15:17  Table 1
120-H   
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Poland
Piotr Niewczas
2
Sat 15:59  Table 20

Last thirtytwo

Race to 7
121   
Ukraine
Nikita Rudenko
Walk Over
 
122   
Poland
Oliver Bladek
Adam Polak
2
Sat 18:34  Table 22
123   
Poland
Jacek Wrzos
2
Poland
Jacek Koziarski
3
Sat 19:05  Table 3
124   
Walk Over
Poland
Krzysztof Majkowski
 
125   
Poland
Roman Wasilewski
Walk Over
 
126   
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Poland
Daniel Holoyda
1
Sat 18:34  Table 24
127   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Marcin Cie┼Ťlak
3
Sat 18:35  Table 23
128   
Walk Over
Poland
Michał Urbański
 
129   
Poland
Jarosław Kowalski
Walk Over
 
130   
Poland
Bartek Utkowski
1
Poland
Piotr Sokół
1
Sat 18:35  Table 20
131   
Poland
Piotr Oleszczuk
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 18:53  Table 1
132   
Walk Over
Poland
Tomasz Stachera
 
133   
Poland
Mirosław Urbański
Walk Over
 
134   
Poland
Dariusz Perzanowski
3
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 18:54  Table 2
135   
Poland
Filip Mazur
2
Poland
Brajan Sawicki
1
Sat 18:35  Table 21
136   
Walk Over
Poland
Paweł BallOn
 

Last sixteen

Race to 7
137   
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Adam Polak
2
Sat 19:16  Table 25
138   
Poland
Jacek Wrzos
2
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 21:25  Table 21
139   
Poland
Roman Wasilewski
0
Poland
Sebastian Szymkowski
1
Sat 18:51  Table 22
140   
Poland
Sebastian Milewski
1
Poland
Michał Urbański
1
Sat 19:47  Table 21
141   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Piotr Sokół
1
Sat 19:34  Table 22
142   
Poland
Paweł Krysiński
1
Poland
Tomasz Stachera
2
Sat 21:15  Table 25
143   
Poland
Mirosław Urbański
2
Poland
Paweł Seremak
1
Sat 19:32  Table 24
144   
Poland
Brajan Sawicki
1
Poland
Paweł BallOn
1
Sat 19:11  Table 23

Quarter final

Race to 7
145   
Ukraine
Nikita Rudenko
1
Poland
Krzysztof Majkowski
2
Sat 22:25  Table 21
146   
Poland
Roman Wasilewski
0
Poland
Michał Urbański
1
Sat 21:12  Table 23
147   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Paweł Krysiński
1
Sat 22:33  Table 23
148   
Poland
Paweł Seremak
1
Poland
Paweł BallOn
1
Sat 23:13  Table 25

Semi final

Race to 7
149   
Ukraine
Nikita Rudenko
1
Poland
Roman Wasilewski
0
Sat 23:08  Table 21
150   
Poland
Jarosław Kowalski
1
Poland
Paweł Seremak
1
Sun 02:08  Table 25

Final

Race to 7
151   
Ukraine
Nikita Rudenko
0
Poland
Paweł Seremak
1
Sun 03:05  Table 20

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants