Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 27, 2022

4. kvalifisering til landscup, Team Østlandet

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Didrik Voga Berg
Oslo BK
5 (5/0) 40 (25/15)
63%
2 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
3 Marius Nørsterud
Oslo BK
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
3 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
5 (3/2) 39 (19/20)
49%
5 Mikael Øgaard
BEX BK
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
5 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
5 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (2/1) 20 (14/6)
70%
5 Levi Pavdeja
Oslo BK
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
9 Arild Kråkvik
Oslo BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
9 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
9 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
13 Evert Andersson
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
13 Sondre Noraberg
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
13 Simen (7ern) Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13 Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
Entry deadline Feb 27, 2022, 1:45 PM (local time)
Starts Feb 27, 2022, 2:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Klubbskjorte
Organizer Oslo BK
Contact Ida Amundsen Holtet (ida.rbk@hotmail.com, 41210230)
More info
Kvalifisering nr. 4 av fire til Team Østlandet i landscupen. Vinner av denne kvalifiseringen får den siste plassen på laget. Laget består så langt av Ole Kristian Rudshavn(Oslo BK, forhåndskvalifisert via ranking), Emil Gangfløt(Fredrikstad BK, forhåndskvalifisert via ranking) og Henrik Olsson(Oslo BK, vinner av første kvalifisering), Erik Gårdelöf(Oslo BK vinner av andre kvalifisering)
9-ball, distanse 6, annethvert brekk, spille om første brekk. Deltakeravgift: 200,-
Alle fra region Øst kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet. Vel møtt!
Om selve landscupen:
Presentasjon av landscup Norge
Navnet på turneringen blir auksjonert bort til hb, hvem som helst kan kjøpe navnet for de neste 4 årene. Det ligger et startbud på 5000,- inne allerede, budrunden avsluttes 1 mars.
Som en start på prosjektet vil årets landscup stå mellom Midt-Norge og Østlandet, 9-10 april i Trondheim.
Målet er å videreutvikle det til neste år med flere landsdeler.
-9-ball
-Dist. 5
-Annenhvert brekk
-Shotclock
-Først til 13 poeng
-11 lagmatcher (2 spillere pr lag)
-14 singelmatcher
-6 spillere på hvert lag (2 beste fra norgesratingen + 4 stk gjennom kvalik.
-Spilles Lørdag og Søndag 9-10 april
-Det spilles 2 kamper samtidig med stream
-Vandrepokal til det vinnende laget.
-Minimum 2000,- til hver spiller på vinnerlaget
-Minimum 1000,- til hver spiller på taperlaget
Altså er du garantert 1000,- ved å kvalifisere deg..
Følgende spillere er kvalifisert igjennom Norgesrating og takket ja umiddelbart til å delta.:
For Midt-Norge: Mats Brujordet Schjetne og Ronny Oldervik
For Østlandet: Emil Andrè Gangfløt og Ole Kristian Rudshavn
Alle andre i Midt-Norge og Østlandet vil få 4 sjanser til å kvalifisere seg gjennom 4 kvaliker.
Hvem som helst kan delta på kvalik og den koster 200,- pr gang.
De som melder seg på kvalik vil få forkjøpsrett til å delta på enten Fatboy eller Slimboy turnering som starter kl 18:00 på Lørdag kveld 9 April.
Fatboy dist 7. hc 0-1. 1000,- innkjøp
Slimboy dist 7. hc 0-5. 300,- innkjøp
90% ut i premier, 10% blir satt av til prosjektet.
Både fatboy og slimboy vil ha maks antall deltakere på 16 stk hver (ved stor pågang vil det vurderes å øke antallet.)
Lagene stiller i samme skjorter som blir bestilt spesielt for denne turneringen og vil få sitt eget navn på ryggen.
Du må ha bostedsadresse i regionen du vil spille for, for å kunne delta.
I Midt så er Trøndelag + Molde inkludert.
På Østlandet følges de klubber som går under Østlandet hos Biljardforbundet
Dette er en turnering hvor alt handler om spillerne og alt går tilbake til spillerne økonomisk.
TBK stiller lokalet til disposisjon gratis for hele turneringen, samt kvalifiseringene slik at vi også kan få til en slags reisekasse til dere som kvalifiserer dere til turneringen.

Ida Amundsen tar ansvar for kvalifisering på østlandet og Ronny Kraft tar ansvar for kvalifisering i Midt-Norge, alt av spørsmål rettes til oss.
Ønsker alle sammen lykke til med kvalifiseringen og velkommen.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Riaz Ali
Norway
Bastian Andreassen
Sun 13:57  Table 4
2   
Norway
Mikael Øgaard
Albania
Levi Pavdeja
Sun 13:57  Table 5
3   
Norway
Didrik Berg
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Sun 13:57  Table 6
4   
Norway
Arild Kråkvik
Norway
Evert Andersson
Sun 13:57  Table 7
5   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Sondre Noraberg
Sun 13:57  Table 8
6   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Lars Harby
Sun 13:57  Table 10
7   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Simen Jøndal
Sun 13:57  Table 9
8   
Norway
Tom Kristiansen
Norway
Stig Nesvik
Sun 13:57  Table 3

Winners qualification

Race to 5
9   
Norway
Bastian Andreassen
Norway
Mikael Øgaard
Sun 15:11  Table 5
10   
Norway
Didrik Berg
Norway
Arild Kråkvik
Sun 15:08  Table 9
11   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Lars Harby
Sun 15:08  Table 4
12   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Tom Kristiansen
Sun 14:52  Table 10

Loser round 1

Race to 5
13   
Norway
Riaz Ali
Albania
Levi Pavdeja
Sun 15:12  Table 2
14   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Norway
Evert Andersson
Sun 15:04  Table 6
15   
Norway
Sondre Noraberg
Norway
Marius Nørsterud
Sun 15:08  Table 8
16   
Norway
Simen Jøndal
Norway
Stig Nesvik
Sun 14:53  Table 3

Losers qualification

Race to 5
17   
Albania
Levi Pavdeja
Norway
Tom Kristiansen
Sun 15:56  Table 3
18   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Sun 16:11  Table 6
19   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Arild Kråkvik
Sun 15:49  Table 9
20   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Bastian Andreassen
Sun 16:03  Table 10

Quarter final

Race to 5
21   
Norway
Mikael Øgaard
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Sun 17:06  Table 3
22   
Norway
Didrik Berg
Albania
Levi Pavdeja
Sun 17:06  Table 6
23   
Norway
Lars Harby
Norway
Stig Nesvik
Sun 17:06  Table 4
24   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Marius Nørsterud
Sun 17:06  Table 10

Semi final

Race to 5
25   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Didrik Berg
Sun 18:03  Table 10
26   
Norway
Lars Harby
Norway
Marius Nørsterud
Sun 18:03  Table 6

Final

Race to 5
27   
Norway
Didrik Berg
Norway
Lars Harby
Sun 18:41  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants