Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26 - October 27, 2019

2019 CYCLOP NATIONAL 8-BALL CHAMPIONSHIP - MEN'S QUALIFYING GROUP

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Pauly Te Whata Goldthorpe
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
200
1 Matt Edwards
New Zealand Pool Association
4 (4/0) 16 (16/0)
100%
200
1 Toan Nguyen
New Zealand Pool Association
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
200
1 Sullivan Clark
4 (4/0) 16 (16/0)
100%
200
1 Johno McDowell Pakieto
3 (3/0) 14 (12/2)
86%
200
1 Simon Singleton
4 (4/0) 20 (16/4)
80%
200
1 William An
3 (3/0) 16 (12/4)
75%
200
1 Aman Nayyar
3 (3/0) 17 (12/5)
71%
200
1 Brendan Ng
3 (3/0) 15 (12/3)
80%
200
Show more
1 Mike Bowen
3 (3/0) 16 (12/4)
75%
200
1 Chiung Hao(Mark) Chiu
4 (4/0) 19 (16/3)
84%
200
1 Joe Wen
3 (2/1) 15 (10/5)
67%
200
1 Neil Whalley
3 (3/0) 16 (12/4)
75%
200
1 Danny Hunia
3 (3/0) 17 (12/5)
71%
200
1 Robin ‘Scouser’ Flynn
3 (3/0) 17 (12/5)
71%
200
1 Kyri Michaelides
3 (3/0) 19 (12/7)
63%
200
17 Aaron Gantley
New Zealand Pool Association
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
30
17 Henry Nguyen
New Zealand Pool Association
3 (2/1) 17 (9/8)
53%
30
17 Greg Croudis
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
30
17 Brent Ogg
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
30
17 Danny Bowen
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
30
17 Dominic Mareko
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
30
17 Cape Sricharoen
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
30
17 Logan Mckenzie
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
30
17 Glenn Spiers
4 (3/1) 18 (12/6)
67%
30
17 Steve Cropper
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
30
17 Delvin Chin
4 (3/1) 22 (12/10)
55%
30
17 John Adamson
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
30
17 Steve Denton
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
30
17 Mike Hayes
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
30
17 Rick Beringuel
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
30
17 Richard Dagg
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
30
33 Duncan Wu
New Zealand Pool Association
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
10
33 Maher Hatab
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
10
33 Graeme Watson
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
10
33 Joshua Bowen
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
10
33 Tomoya Okazaki
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
10
33 Doug Stewart
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
10
33 Brendon Paterson
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
33 Baz Winders
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
10
33 Harry Masina
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
33 Nofoa Tupai
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
10
33 Tony Maitland
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
10
33 Keith Thorpe
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
10
33 Corey Reid
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
10
33 Wayne Jenkins
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
10
33 Stephen Boyle
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
10
33 Craig Broadley
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
10
49 Ian Davis
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
10
49 Nathan Whelan
New Zealand Pool Association
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
10
49 Zavier Gantley
New Zealand Pool Association
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
10
49 Sam Chin
4 (2/2) 19 (11/8)
58%
10
49 Richard Dobson
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
10
49 Lewis Hunt
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
10
49 Julius Manching
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
10
49 Blair Lasenby
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
10
49 Joseph Lavery
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
10
49 Jason Robottom
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
10
49 Sab Fikaj
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
10
49 Mikoláš Rychtařík
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
10
49 Matej Rychtarik
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
10
49 Desmond James Chin
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
10
49 Allan Patrick
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
10
49 Bryce Johnson
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
10
65 Tane Tau
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
10
65 Ryan Wong
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
10
65 Josh Mendoza
4 (1/3) 20 (5/15)
25%
10
65 Logan Quinn
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
10
65 Adam Lepetia
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
10
Entry deadline Oct 18, 2019, 9:00 PM (local time)
Starts Oct 26, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (69 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode
Organizer New Zealand Pool Association
Contact Darlene Black (darleneb987@gmail.com)
More info
THIS IS A NZPA NATIONAL RANKING EVENT!

OTAGO PLAYERS CAN ONLINE TO OTAGO CUE EVENTS 03-0903-0485803-00 PLEASE USE YOUR NAME AND N8 AS THE REFERENCE (B.NG N8 )

OTHER PLAYERS ARE TO PAY THEIR ENTRY FEES TO THEIR OWN ASSOCIATIONS.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Matt Edwards 4 4 0 0 16 0 16 0 0 0 1 4
2 Rick Beringuel 4 3 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 3
3 Craig Broadley 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
4 Matej Rychtarik 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
5 Josh Mendoza 4 1 0 3 5 15 -10 0 0 0 0.25 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robin ‘Scouser’ Flynn 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Logan Mckenzie 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Nofoa Tupai 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
4 Richard Dobson 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Neil Whalley 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Aaron Gantley 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 2
3 Harry Masina 3 1 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 1
4 Blair Lasenby 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johno McDowell Pakieto 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 3
2 Henry Nguyen 3 2 0 1 9 8 1 0 0 0 0.529 2
3 Wayne Jenkins 3 1 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
4 Julius Manching 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chiung Hao(Mark) Chiu 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Steve Cropper 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Joshua Bowen 4 2 0 2 8 11 -3 0 0 0 0.421 2
4 Allan Patrick 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Tane Tau 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mike Bowen 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Mike Hayes 3 2 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Graeme Watson 3 1 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 1
4 Zavier Gantley 3 0 0 3 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joe Wen 3 2 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 2
2 Cape Sricharoen 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Maher Hatab 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Joseph Lavery 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Toan Nguyen 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
2 Delvin Chin 4 3 0 1 12 10 2 0 0 0 0.545 3
3 Corey Reid 4 2 0 2 13 10 3 0 0 0 0.565 2
4 Sam Chin 4 2 0 2 11 8 3 0 0 0 0.579 2
5 Adam Lepetia 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simon Singleton 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 John Adamson 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
3 Baz Winders 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 2
4 Mikoláš Rychtařík 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
5 Ryan Wong 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kyri Michaelides 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 3
2 Greg Croudis 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2
3 Brendon Paterson 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Nathan Whelan 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 William An 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Steve Denton 3 1 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 1
3 Tomoya Okazaki 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
4 Desmond James Chin 3 1 0 2 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Danny Hunia 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Dominic Mareko 3 2 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Tony Maitland 3 1 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 1
4 Ian Davis 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Brendan Ng 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 3
2 Richard Dagg 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Duncan Wu 3 1 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 1
4 Lewis Hunt 3 0 0 3 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pauly Te Whata Goldthorpe 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
2 Danny Bowen 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Stephen Boyle 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
4 Bryce Johnson 3 1 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aman Nayyar 3 3 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 3
2 Brent Ogg 3 2 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 2
3 Keith Thorpe 3 1 0 2 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
4 Sab Fikaj 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sullivan Clark 4 4 0 0 16 0 16 0 0 0 1 4
2 Glenn Spiers 4 3 0 1 12 6 6 0 0 0 0.667 3
3 Doug Stewart 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Jason Robottom 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 0 0.318 1
5 Logan Quinn 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
New Zealand
Matt Edwards
New Zealand
Craig Broadley
Sat 15:03 
2-A   
Philippines
Rick Beringuel
Czech Republic
Matej Rychtarik
Sat 15:08 
3-B   
United Kingdom
Robin ‘Scouser’ Flynn
England
Richard Dobson
Sat 18:51 
4-B   
New Zealand
Logan Mckenzie
New Zealand
Nofoa Tupai
Sat 18:51 
5-C   
New Zealand
Aaron Gantley
New Zealand
Harry Masina
Sat 15:07 
6-C   
New Zealand
Neil Whalley
New Zealand
Blair Lasenby
Sat 15:51 
7-D   
Niue
Johno McDowell Pakieto
New Zealand
Wayne Jenkins
Sat 16:14  Table 8
8-D   
New Zealand
Henry Nguyen
Philippines
Julius Manching
Sat 16:16  Table 1
9-E   
Taiwan
Chiung Hao(Mark) Chiu
New Zealand
Allan Patrick
Sat 16:17  Table 9
10-E   
New Zealand
Joshua Bowen
New Zealand
Steve Cropper
Sat 16:22  Table 7
11-F   
New Zealand
Mike Bowen
New Zealand
Mike Hayes
Sat 18:51 
12-F   
New Zealand
Zavier Gantley
New Zealand
Graeme Watson
Sat 18:51 
13-G   
New Zealand
Maher Hatab
New Zealand
Joseph Lavery
Sat 18:51 
14-G   
China
Joe Wen
Thailand
Cape Sricharoen
Sat 18:51 
15-H   
New Zealand
Toan Nguyen
New Zealand
Adam Lepetia
Sat 11:56 
16-H   
New Zealand
Sam Chin
New Zealand
Corey Reid
Sat 11:56 
17-I   
New Zealand
Simon Singleton
Hong Kong
Ryan Wong
Sat 18:57  Table 7
18-I   
New Zealand
John Adamson
Czech Republic
Mikoláš Rychtařík
Sat 19:28 
19-J   
New Zealand
Greg Croudis
New Zealand
Kyri Michaelides
Sat 08:47 
20-J   
New Zealand
Nathan Whelan
New Zealand
Brendon Paterson
Sat 08:48 
21-K   
New Zealand
William An
New Zealand
Steve Denton
Sat 11:56 
22-K   
Japan
Tomoya Okazaki
New Zealand
Desmond James Chin
Sat 12:39 
23-L   
New Zealand
Dominic Mareko
United Kingdom
Ian Davis
Sat 08:48 
24-L   
New Zealand
Danny Hunia
New Zealand
Tony Maitland
Sat 08:48 
25-M   
New Zealand
Brendan Ng
New Zealand
Richard Dagg
Sat 19:28 
26-M   
New Zealand
Duncan Wu
New Zealand
Lewis Hunt
Sat 19:58 
27-N   
New Zealand
Pauly Te Whata Goldthorpe
New Zealand
Bryce Johnson
Sat 13:08 
28-N   
New Zealand
Dan Bowen
England
Stephen Boyle
Sat 12:40 
29-O   
New Zealand
Aman Nayyar
New Zealand
Keith Thorpe
Sat 12:44 
30-O   
New Zealand
Brent Ogg
Albania
Sab Fikaj
Sat 12:44 
31-P   
New Zealand
Sullivan Clark
Australia
Jason Robottom
Sat 08:48 
32-P   
New Zealand
Glenn Spiers
New Zealand
Logan Quinn
Sat 08:48 

Round 2

Race to 4
33-A   
New Zealand
Craig Broadley
Czech Republic
Matej Rychtarik
Sat 16:33  Table 3
34-A   
New Zealand
Matt Edwards
Philippines
Josh Mendoza
Sat 16:47  Table 4
35-B   
United Kingdom
Robin ‘Scouser’ Flynn
New Zealand
Nofoa Tupai
Sat 20:43 
36-B   
England
Richard Dobson
New Zealand
Logan Mckenzie
Sat 19:45 
37-C   
New Zealand
Aaron Gantley
New Zealand
Blair Lasenby
Sat 16:58  Table 8
38-C   
New Zealand
Harry Masina
New Zealand
Neil Whalley
  Table 7
39-D   
Niue
Johno McDowell Pakieto
Philippines
Julius Manching
Sat 17:17  Table 1
40-D   
New Zealand
Wayne Jenkins
New Zealand
Henry Nguyen
Sat 17:20 
41-E   
New Zealand
Allan Patrick
New Zealand
Steve Cropper
Sat 17:07  Table 9
42-E   
Taiwan
Chiung Hao(Mark) Chiu
New Zealand
Tane Tau
Sat 17:10  Table 2
43-F   
New Zealand
Mike Bowen
New Zealand
Graeme Watson
Sat 19:40 
44-F   
New Zealand
Mike Hayes
New Zealand
Zavier Gantley
Sat 19:44 
45-G   
New Zealand
Maher Hatab
Thailand
Cape Sricharoen
Sat 20:44 
46-G   
New Zealand
Joseph Lavery
China
Joe Wen
Sat 20:18 
47-H   
New Zealand
Adam Lepetia
New Zealand
Corey Reid
Sat 12:51 
48-H   
New Zealand
Toan Nguyen
New Zealand
Delvin Chin
Sat 12:56 
49-I   
Hong Kong
Ryan Wong
Czech Republic
Mikoláš Rychtařík
Sat 20:33 
50-I   
New Zealand
Simon Singleton
New Zealand
Baz Winders
Sat 20:22 
51-J   
New Zealand
Greg Croudis
New Zealand
Brendon Paterson
Sat 09:43 
52-J   
New Zealand
Kyri Michaelides
New Zealand
Nathan Whelan
Sat 09:43 
53-K   
New Zealand
William An
New Zealand
Desmond James Chin
Sat 14:07 
54-K   
New Zealand
Steve Denton
Japan
Tomoya Okazaki
Sat 14:03 
55-L   
New Zealand
Dominic Mareko
New Zealand
Tony Maitland
Sat 09:43 
56-L   
United Kingdom
Ian Davis
New Zealand
Danny Hunia
Sat 09:43 
57-M   
New Zealand
Brendan Ng
New Zealand
Lewis Hunt
Sat 20:29  Table 7
58-M   
New Zealand
Richard Dagg
New Zealand
Duncan Wu
Sat 20:23 
59-N   
New Zealand
Pauly Te Whata Goldthorpe
England
Stephen Boyle
Sat 13:59 
60-N   
New Zealand
Bryce Johnson
New Zealand
Dan Bowen
Sat 14:02 
61-O   
New Zealand
Aman Nayyar
Albania
Sab Fikaj
Sat 13:32 
62-O   
New Zealand
Keith Thorpe
New Zealand
Brent Ogg
Sat 14:09 
63-P   
Australia
Jason Robottom
New Zealand
Logan Quinn
Sat 09:43 
64-P   
New Zealand
Sullivan Clark
New Zealand
Doug Stewart
Sat 09:43 

Round 3

Race to 4
65-A   
Czech Republic
Matej Rychtarik
Philippines
Josh Mendoza
Sat 17:34 
66-A   
New Zealand
Craig Broadley
Philippines
Rick Beringuel
Sat 17:32 
67-B   
United Kingdom
Robin ‘Scouser’ Flynn
New Zealand
Logan Mckenzie
Sat 20:46 
68-B   
New Zealand
Nofoa Tupai
England
Richard Dobson
Sat 20:46 
69-C   
New Zealand
Aaron Gantley
New Zealand
Neil Whalley
Sat 17:57  Table 7
70-C   
New Zealand
Blair Lasenby
New Zealand
Harry Masina
Sat 18:01 
71-D   
Niue
Johno McDowell Pakieto
New Zealand
Henry Nguyen
Sat 18:11 
72-D   
Philippines
Julius Manching
New Zealand
Wayne Jenkins
Sat 18:11 
73-E   
New Zealand
Steve Cropper
New Zealand
Tane Tau
Sat 19:37  Table 7
74-E   
New Zealand
Allan Patrick
New Zealand
Joshua Bowen
Sat 19:45 
75-F   
New Zealand
Mike Bowen
New Zealand
Zavier Gantley
Sat 20:34 
76-F   
New Zealand
Graeme Watson
New Zealand
Mike Hayes
Sat 21:06 
77-G   
New Zealand
Maher Hatab
China
Joe Wen
Sat 20:53 
78-G   
Thailand
Cape Sricharoen
New Zealand
Joseph Lavery
Sat 21:12  Table 7
79-H   
New Zealand
Corey Reid
New Zealand
Delvin Chin
Sat 14:16 
80-H   
New Zealand
Adam Lepetia
New Zealand
Sam Chin
Sat 13:26 
81-I   
Czech Republic
Mikoláš Rychtařík
New Zealand
Baz Winders
Sat 21:59  Table 7
82-I   
Hong Kong
Ryan Wong
New Zealand
John Adamson
Sat 22:01 
83-J   
New Zealand
Greg Croudis
New Zealand
Nathan Whelan
Sat 10:26 
84-J   
New Zealand
Brendon Paterson
New Zealand
Kyri Michaelides
Sat 10:26 
85-K   
New Zealand
William An
Japan
Tomoya Okazaki
Sat 15:14 
86-K   
New Zealand
Desmond James Chin
New Zealand
Steve Denton
Sat 15:55 
87-L   
New Zealand
Dominic Mareko
New Zealand
Danny Hunia
Sat 10:59 
88-L   
New Zealand
Tony Maitland
United Kingdom
Ian Davis
Sat 11:16 
89-M   
New Zealand
Brendan Ng
New Zealand
Duncan Wu
Sat 21:21 
90-M   
New Zealand
Lewis Hunt
New Zealand
Richard Dagg
Sat 21:45 
91-N   
New Zealand
Pauly Te Whata Goldthorpe
New Zealand
Dan Bowen
Sat 15:42 
92-N   
England
Stephen Boyle
New Zealand
Bryce Johnson
Sat 15:42 
93-O   
New Zealand
Aman Nayyar
New Zealand
Brent Ogg
Sat 15:49 
94-O   
Albania
Sab Fikaj
New Zealand
Keith Thorpe
Sat 16:00 
95-P   
New Zealand
Logan Quinn
New Zealand
Doug Stewart
Sat 10:34 
96-P   
Australia
Jason Robottom
New Zealand
Glenn Spiers
Sat 10:27 

Round 4

Race to 4
97-A   
Philippines
Josh Mendoza
Philippines
Rick Beringuel
Sat 19:12 
98-A   
Czech Republic
Matej Rychtarik
New Zealand
Matt Edwards
Sat 19:56 
99-E   
New Zealand
Tane Tau
New Zealand
Joshua Bowen
Sat 18:02 
100-E   
New Zealand
Steve Cropper
Taiwan
Chiung Hao(Mark) Chiu
Sat 19:30 
101-H   
New Zealand
Delvin Chin
New Zealand
Sam Chin
Sat 15:57 
102-H   
New Zealand
Corey Reid
New Zealand
Toan Nguyen
Sat 16:07 
103-I   
New Zealand
Baz Winders
New Zealand
John Adamson
Sat 21:04 
104-I   
Czech Republic
Mikoláš Rychtařík
New Zealand
Simon Singleton
Sat 21:20 
105-P   
New Zealand
Doug Stewart
New Zealand
Glenn Spiers
Sat 11:15 
106-P   
New Zealand
Logan Quinn
New Zealand
Sullivan Clark
Sat 11:01 

Round 5

Race to 4
107-A   
Philippines
Rick Beringuel
New Zealand
Matt Edwards
Sat 18:43  Table 6
108-A   
Philippines
Josh Mendoza
New Zealand
Craig Broadley
Sat 19:56 
109-E   
New Zealand
Joshua Bowen
Taiwan
Chiung Hao(Mark) Chiu
Sat 19:46 
110-E   
New Zealand
Tane Tau
New Zealand
Allan Patrick
Sat 20:35 
111-H   
New Zealand
Sam Chin
New Zealand
Toan Nguyen
Sat 14:30 
112-H   
New Zealand
Delvin Chin
New Zealand
Adam Lepetia
Sat 14:52 
113-I   
New Zealand
John Adamson
New Zealand
Simon Singleton
Sat 23:08 
114-I   
New Zealand
Baz Winders
Hong Kong
Ryan Wong
Sat 23:08 
115-P   
New Zealand
Glenn Spiers
New Zealand
Sullivan Clark
Sat 12:22 
116-P   
New Zealand
Doug Stewart
Australia
Jason Robottom
Sat 12:12 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants