Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 19, 2019

1. B turnir Zvezne lige

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Robert Filipič
5 (5/0) 42 (28/14)
67%
2 Franci Čučnik
6 (5/1) 51 (30/21)
59%
3 Janez Lavrič
6 (4/2) 42 (26/16)
62%
3 Bojan Uljan
5 (4/1) 37 (24/13)
65%
5 Blaž Bižal
3 (2/1) 24 (10/14)
42%
5 Jan Ivanušič
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
5 Marsel Kotnik
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
5 Tomas Hercog
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
9 Klavdij Ferle
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
Show more
9 Jan Slejko Ljubišič
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
9 Marijan Bratić
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
9 Simon Tomažič
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
13 Blaž Savšek
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
13 Aleš Pečečnik
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
13 Boštjan Messner
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
13 Sandi Rojko
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
17 Beno Messner
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
17 Boštjan Obid
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
17 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
17 Davor Markovič
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
17 Mitja Kragelj
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
17 Vladimir Mikek
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
17 Janez Habjanič
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
Entry deadline Jan 18, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Jan 19, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode B oblačilni predpis
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412)
More info
SISTEMI TEKMOVANJA
Dvojna eliminacija s finalno skupino enojne eliminacije

PRAVICA DO NASTOPA
Vsi licencirani igralci 2. slovenske biljardne lige

OBLAČILNI PREDPIS »B«
Opis oblačilnega predpisa je objavljen v tekmovalnem pravilniku na strani BZS

PRIJAVE/ODJAVE
Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si

Prijavnina znaša 20€

OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +10€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Slovenia
Robert Filipič
Walk Over
 
2   
Slovenia
Marsel Kotnik
Slovenia
Aleš Pečečnik
Sat 10:02 
3   
Slovenia
Jan Slejko Ljubišič
Walk Over
 
4   
Walk Over
Slovenia
Janez Habjanič
 
5   
Slovenia
Boštjan Obid
Walk Over
 
6   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 10:02 
7   
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Branislav Rojko
Sat 10:02 
8   
Walk Over
Slovenia
Marijan Bratić
 
9   
Slovenia
Klavdij Ferle
Walk Over
 
10   
Slovenia
Vladimir Mikek
Slovenia
Mitja Kragelj
Sat 10:02 
11   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 10:02 
12   
Walk Over
Slovenia
Janez Lavrič
 
13   
Slovenia
Blaž Savšek
Walk Over
 
14   
Slovenia
Jan Ivanušič
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 10:02 
15   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Davor Markovič
Sat 10:44 
16   
Walk Over
Slovenia
Blaž Bižal
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Aleš Pečečnik
Sat 11:43 
18   
Slovenia
Jan Slejko Ljubišič
Slovenia
Janez Habjanič
Sat 10:56 
19   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 11:13 
20   
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 10:57 
21   
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 11:19 
22   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Janez Lavrič
Sat 12:01 
23   
Slovenia
Blaž Savšek
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 11:44 
24   
Slovenia
Davor Markovič
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 12:38 

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Slovenia
Marsel Kotnik
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
28   
Slovenia
Branislav Rojko
Walk Over
 
29   
Walk Over
Slovenia
Mitja Kragelj
 
30   
Slovenia
Simon Tomažič
Walk Over
 
31   
Walk Over
Slovenia
Jan Ivanušič
 
32   
Slovenia
Beno Messner
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Slovenia
Marsel Kotnik
Slovenia
Davor Markovič
Sat 14:14 
34   
Walk Over
Slovenia
Blaž Savšek
 
35   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Slovenia
Janez Lavrič
Sat 13:29 
36   
Slovenia
Branislav Rojko
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 12:53 
37   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 12:41 
38   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 12:02 
39   
Slovenia
Jan Ivanušič
Slovenia
Janez Habjanič
Sat 13:19 
40   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Aleš Pečečnik
Sat 13:26 

Winners qualification

Race to 5
41   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Jan Slejko Ljubišič
Sat 13:51 
42   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 12:45 
43   
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 14:23 
44   
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 14:25 

Loser round 3

Race to 5
45   
Slovenia
Marsel Kotnik
Slovenia
Blaž Savšek
Sat 15:27 
46   
Slovenia
Janez Lavrič
Slovenia
Branislav Rojko
Sat 14:33 
47   
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 14:29 
48   
Slovenia
Jan Ivanušič
Slovenia
Aleš Pečečnik
Sat 14:49 

Losers qualification

Race to 5
49   
Slovenia
Marsel Kotnik
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 16:52 
50   
Slovenia
Janez Lavrič
Slovenia
Jan Slejko Ljubišič
Sat 15:36 
51   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 16:01 
52   
Slovenia
Jan Ivanušič
Slovenia
Klavdij Ferle
Sat 16:01 

Quarter final

Race to 6
53   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Marsel Kotnik
Sat 18:29 
54   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Tomas Hercog
Sat 17:26 
55   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Jan Ivanušič
Sat 17:26 
56   
Slovenia
Blaž Bižal
Slovenia
Janez Lavrič
Sat 17:26 

Semi final

Race to 6
57   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 19:51 
58   
Slovenia
Franci Čučnik
Slovenia
Janez Lavrič
Sat 19:51 

Final

Race to 6
59   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 21:40 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment