Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 29, 2023

-BE Pooltour-

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Quinten Pongers
SPC Woensel
7 (7/0) 58 (44/14)
76%
1200
2 Netherlands Tim De Ruyter
6 (5/1) 52 (35/17)
67%
920
3 Belgium Anthony Vandenbussche
6 (4/2) 49 (28/21)
57%
680
3 Belgium Kevin Lannoye
5 (4/1) 48 (28/20)
58%
680
5 Morocco Aziz Moussati
5 (4/1) 37 (26/11)
70%
480
5 Belgium Kamila Khodjaeva
5 (4/1) 41 (25/16)
61%
480
5 Belgium Thomas Vanbroekhoven
6 (4/2) 46 (27/19)
59%
480
5 Belgium Diana Khodjaeva
4 (3/1) 36 (23/13)
64%
480
9 Netherlands Patrick Lie Kiauw
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
320
Show more
9 Belgium Noël Bruynooghe
5 (3/2) 36 (22/14)
61%
320
9 Netherlands Ivar Saris
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
320
9 Belgium Davy de Lee
5 (3/2) 36 (18/18)
50%
320
9 Poland Piotr Haraszczuk
4 (3/1) 35 (23/12)
66%
320
9 Belgium kim emonds
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
320
9 Hong Kong Wai Hin Chu
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
320
9 Belgium Amedeo Durnez
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
320
17 Belgium Mario D'Haeseleer
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
240
17 Greece Nassos Drouvis
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
240
17 Belgium Nicolas Mintjens
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
240
17 Netherlands Gyairon “Gio” Martis
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
240
17 Portugal Daniel Silva
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
240
17 Romania Mihai Szabo
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
240
17 Netherlands Gijs H
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
240
17 Belgium Xian Mongaré
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
240
25 Belgium Dave Verwerft
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
200
25 Belgium Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
200
25 Netherlands Joey Haegmans
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
200
25 Belgium Kristof Van Den Berge
4 (2/2) 31 (19/12)
61%
200
25 Sudan Hassan Osman
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
200
25 Netherlands John Haegmans
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
200
25 Belgium Bob De Pelsmaeker
Bal-enzo Billiards & Darts
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
200
25 Belgium Timur KHODJAEV
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
200
33 Netherlands Ferdous Jabargeel
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Portugal Joaquim Barbosa
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
100
33 Netherlands Jum Ž
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Belgium Bjorn Conjaerts
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Belgium pierre frank
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Portugal RICARDO JOSE DEMATOS FONSECA
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Belgium Axel Maes
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
100
33 Belgium Geert Verheyen
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
100
33 Belgium Sven Parlevliet
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Cape Verde Hasan Jafar
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Belgium Rune Van Eetvelde
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Belgium Mikael Defloor
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Belgium Laurenz Cansier
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
Starts Jul 29, 2023, 11:00 AM (local time)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact Tom D'haeseleer (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
Rankings P-B-B - Official Ranking 2023
Format Double to Single elimination (45 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen
-
Als geaffilieerd lokaal maakt dat alle toernooien georganiseerd in Bal-enzo Billiards & Darts mee tellen voor de NATIONALE Belgische ranking en geeft je (als lid van PBB) punten volgens de richtlijnen van Pool Billiard Belgium vzw.
-
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "

OPEN HUISTOERNOOI met alternerende disciplines.
8-9-10 Ball

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / vorm / motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 25euro
DKO 48/8 - WR RT6 - LR RT5
Magic rack en alternate break

1.35 prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

GRATIS Side event voor de speler die niet bij de laatste 8 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour + prijzengeld.

De BE POOLTOUR start steeds om 11h
de deuren gaan open om 10h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten.
No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en niet meer toegelaten op de komende toernooien.

1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.
verder telt de slagzin FUN-FAIR-PLAY !

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5 via Facebook en Bal-enzo You-Tube kanaal.

NIEUW 2023....Als geaffilieerd lokaal maakt dat alle toernooien georganiseerd in Bal-enzo Billiards & Darts mee tellen voor de NATIONALE Belgische ranking en geeft je (als lid van PBB) punten volgens de richtlijnen van Pool Billiard Belgium vzw.

We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.
GEEN TRAININGSPAKKEN AUB !

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Sudan
Hassan Osman
Sat 11:03  Table 1
2   
Romania
Mihai Szabo
Walk Over
 
3   
Netherlands
John Haegmans
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 11:03  Table 2
4   
Netherlands
Quinten Pongers
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sat 11:03  Table 3
5   
Belgium
Rune Van Eetvelde
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 10:54  Table 4
6   
Netherlands
Gijs van Helmond
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 11:03  Table 5
7   
Belgium
pierre frank
Poland
Piotr Haraszczuk
Sat 11:03  Table 6
8   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
kim emonds
Sat 11:03  Table 7
9   
Belgium
Geert Verheyen
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sat 11:03  Table 8
10   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 
11   
Belgium
Sven Parlevliet
Portugal
Daniel SILVA
Sat 12:02  Table 3
12   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Netherlands
Ferdous Jabargeel
Sat 11:54  Table 2
13   
Belgium
Mikael Defloor
Belgium
Axel Maes
Sat 11:46  Table 6
14   
Cape Verde
Hasan Jafar
Belgium
Timur KHODJAEV
Sat 11:48  Table 8
15   
Walk Over
Belgium
Nicolas Mintjens
 
16   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Davy de Lee
Sat 12:08  Table 4

Winner round 1

Race to 6
17   
Belgium
Laurenz Cansier
Belgium
Kamila Khodjaeva
Sat 12:44  Table 2
18   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 12:14  Table 1
19   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
John Haegmans
Sat 12:46  Table 6
20   
Netherlands
Quinten Pongers
R2
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 13:11  Table 4
21   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 12:58  Table 3
22   
Netherlands
Gijs van Helmond
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 13:18  Table 8
23   
Belgium
Dave Verwerft
Poland
Piotr Haraszczuk
Sat 13:19  Table 1
24   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 13:27  Table 2
25   
Portugal
Ricardo Fonseca
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sat 13:34  Table 5
26   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 12:18  Table 7
27   
Netherlands
Ĵum Ẅ
Portugal
Daniel SILVA
Sat 13:47  Table 6
28   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 13:49  Table 7
29   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Axel Maes
Sat 13:53  Table 4
30   
Belgium
Timur KHODJAEV
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 14:08  Table 1
31   
Belgium
Amedeo Durnez
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 12:29  Table 5
32   
Morocco
Aziz Moussati
Portugal
Joaquim Barbosa
Sat 14:23  Table 3

Loser round 1

Race to 5
33   
Sudan
Hassan Osman
Portugal
Joaquim Barbosa
Sat 16:42  Table 2
34   
Walk Over
Belgium
Amedeo Durnez
 
35   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Timur KHODJAEV
Sat 16:11  Table 5
36   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Belgium
Axel Maes
Sat 16:05  Table 3
37   
Belgium
Rune Van Eetvelde
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 15:37  Table 5
38   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Netherlands
Ĵum Ẅ
Sat 15:27  Table 1
39   
Belgium
pierre frank
Belgium
Gino De Ruyter
Sat 15:51  Table 2
40   
Belgium
kim emonds
Portugal
Ricardo Fonseca
Sat 15:53  Table 7
41   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 15:24  Table 3
42   
Walk Over
Belgium
Dave Verwerft
 
43   
Belgium
Sven Parlevliet
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 16:19  Table 1
44   
Netherlands
Ferdous Jabargeel
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 15:02  Table 8
45   
Belgium
Mikael Defloor
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 15:05  Table 7
46   
Cape Verde
Hasan Jafar
Netherlands
John Haegmans
Sat 14:40  Table 5
47   
Walk Over
Belgium
Bob De Pelsmaeker
 
48   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Laurenz Cansier
Sat 14:42  Table 6

Winners qualification

Race to 6
49   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Romania
Mihai Szabo
Sat 14:52  Table 2
50   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Sat 15:07  Table 4
51   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Gijs van Helmond
Sat 15:35  Table 6
52   
Poland
Piotr Haraszczuk
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:36  Table 7
53   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Belgium
Kevin Lannoye
Sat 16:16  Table 4
54   
Portugal
Daniel SILVA
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 16:05  Table 8
55   
Belgium
Xian Mongaré
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 17:06  Table 1
56   
Belgium
Nicolas Mintjens
Morocco
Aziz Moussati
Sat 17:12  Table 4

Loser round 2

Race to 5
57   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 17:35  Table 1
58   
Belgium
Timur KHODJAEV
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sat 17:24  Table 8
59   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 17:29  Table 2
60   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
kim emonds
Sat 17:06  Table 3
61   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Dave Verwerft
Sat 16:48  Table 8
62   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 17:24  Table 6
63   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Haegmans
Sat 17:08  Table 5
64   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Davy de Lee
Sat 16:52  Table 6

Losers qualification

Race to 5
65   
Belgium
Amedeo Durnez
Greece
Nassos Drouvis
Sat 18:30  Table 1
66   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Netherlands
Gijs van Helmond
Sat 18:09  Table 8
67   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 18:24  Table 2
68   
Belgium
kim emonds
Romania
Mihai Szabo
Sat 18:03  Table 3
69   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 18:00  Table 4
70   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Xian Mongaré
Sat 18:23  Table 6
71   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Portugal
Daniel SILVA
Sat 18:02  Table 5
72   
Belgium
Davy de Lee
R3
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sat 17:40  Table 7

Last sixteen

Race to 6
73   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 18:50  Table 4
74   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 19:31  Table 5
75   
Netherlands
Ivar Saris
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 19:53  Table 1
76   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 19:27  Table 7
77   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
R1
Sat 18:36  Table 5
78   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Davy de Lee
Sat 18:22  Table 7
79   
Netherlands
Tim De Ruyter
Belgium
kim emonds
Sat 19:17  Table 1
80   
Morocco
Aziz Moussati
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sat 19:31  Table 6

Quarter final

Race to 6
81   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 20:11  Table 5
82   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 21:28  Table 5
83   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 20:06  Table 4
84   
Netherlands
Tim De Ruyter
Morocco
Aziz Moussati
Sat 20:31  Table 6

Semi final

Race to 7
85   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 22:36  Table 5
86   
Belgium
Kevin Lannoye
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 21:53  Table 4

Final

Race to 7
87   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Sat 23:33  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants