Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 26, 2022

-BE Pooltour-

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Aziz Moussati
8 (7/1) 66 (43/23)
65%
2 Kenny Voets
6 (5/1) 52 (32/20)
62%
3 Mika van Berkel
5 (4/1) 46 (28/18)
61%
3 Chu Wai-Hin
6 (5/1) 53 (34/19)
64%
5 Tim Jonkman
4 (3/1) 32 (22/10)
69%
5 Moritz Lauwereyns
4 (3/1) 40 (21/19)
53%
5 Ivar Saris
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
5 Phuntsok Jaegers
6 (4/2) 55 (30/25)
55%
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
Show more
9 Roy Gerards
3 (2/1) 24 (17/7)
71%
9 Ivo Aarts
3 (2/1) 23 (17/6)
74%
9 Muhsin Yagli
5 (3/2) 45 (22/23)
49%
9 Rachid Lamhasni
5 (3/2) 43 (26/17)
60%
9 Hassan Osman
5 (3/2) 45 (23/22)
51%
9 John Roels
5 (3/2) 41 (23/18)
56%
9 Hasan Shono
6 (4/2) 53 (29/24)
55%
17 Patrick Lie Kiauw
4 (2/2) 33 (13/20)
39%
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
17 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
17 Nassos Drouvis
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
17 Michiel Yperman
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
17 Erdal Sari
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Olivier Vandepitte
5 (3/2) 42 (20/22)
48%
17 Bob De Pelsmaeker
4 (2/2) 36 (14/22)
39%
25 Bruno Teixeira
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
25 Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
25 Hervis Hamid
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
25 Dylan Van Rompay
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
25 Ridwan Chatouani
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
25 Nicky Vanacker
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
25 Piet Savoir
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
25 Kevin Lannoye
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
33 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
33 Bjorn Conjaerts
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
33 Kristof Van Den Berge
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
33 Yves Beckers
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
33 Tom Byloos
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
33 Lily van Hoof
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
33 Thomas Vanbroekhoven
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
33 Ufuk Baygünes
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
33 Ludo de Kerf
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
33 Kevin Van den broeck
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
33 Patrick Franssen
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
33 Ziad Jwad
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
33 Joran De Neef
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
Starts Mar 26, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (45 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen

Inschrijvingen open op 20/03 13h
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / Vorm / Motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 20 euro, speelsters en U19 = 15 euro
Betaling is cash of BC aan de bar bij aankomst/aanmelding.

DKO 48/16
Bij vol veld 1000euro prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

Side event voor de speler die niet bij de laatste 16 zijn start rond 20h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 10h
de deuren gaan open om 9h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten.
No shows worden beboet met 25€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.
1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljart-avond!
We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Iraq
Ziad Jwad
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 09:42  Table 1
2   
Belgium
Piet Savoir
Walk Over
 
3   
Belgium
Patrick Franssen
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 09:41  Table 2
4   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Joran De Neef
Sat 09:41  Table 3
5   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Lily van Hoof
Sat 09:41  Table 8
6   
Netherlands
Muhsin Yagli
Belgium
Nicky Vanacker
Sat 09:41  Table 5
7   
Belgium
Dylan Van Rompay
R1
Sudan
Hassan Osman
Sat 09:41  Table 6
8   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Poland
Martin Sawicki
Sat 09:41  Table 7
9   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Morocco
Rachid Lamhasni
Sat 09:41  Table 4
10   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Walk Over
 
11   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 11:11  Table 4
12   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 10:49  Table 1
13   
Belgium
Kevin Van den broeck
Greece
Nassos Drouvis
Sat 10:50  Table 8
14   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Yves Beckers
Sat 10:55  Table 3
15   
Walk Over
Belgium
Ridwan Chatouani
 
16   
Belgium
Chu Wai-Hin
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Sat 11:15  Table 2

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 11:20  Table 6
18   
Belgium
Piet Savoir
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sat 11:21  Table 7
19   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 11:30  Table 1
20   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 11:45  Table 8
21   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Hasan Shono
Sat 11:34  Table 5
22   
Netherlands
Muhsin Yagli
Belgium
Ufuk Baygünes
Sat 12:13  Table 2
23   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Dylan Van Rompay
Sat 12:15  Table 8
24   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Netherlands
Ivar Saris
Sat 12:36  Table 4
25   
Belgium
Tom Byloos
Nepal
Phuntsok Jaegers
R1
Sat 12:31  Table 3
26   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Kenny Voets
Sat 12:42  Table 1
27   
Netherlands
Roy Gerards
R1
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 12:43  Table 6
28   
Morocco
Aziz Moussati
Philippines
John Roels
Sat 12:45  Table 5
29   
Belgium
Michiel Yperman
Greece
Nassos Drouvis
Sat 12:57  Table 7
30   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 13:24  Table 3
31   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Ridwan Chatouani
Sat 10:31 
32   
Belgium
Chu Wai-Hin
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 13:05  Table 8

Loser round 1

Race to 6
33   
Iraq
Ziad Jwad
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 14:47  Table 5
34   
Walk Over
Belgium
Ridwan Chatouani
 
35   
Belgium
Patrick Franssen
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 15:16  Table 6
36   
Belgium
Joran De Neef
Belgium
Michiel Yperman
Sat 14:47  Table 2
37   
Belgium
Lily van Hoof
Philippines
John Roels
Sat 14:50  Table 1
38   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 14:51  Table 7
39   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 14:03  Table 8
40   
Poland
Martin Sawicki
Belgium
Tom Byloos
Sat 13:31  Table 2
41   
Morocco
Rachid Lamhasni
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 14:57  Table 8
42   
Walk Over
Belgium
Dylan Van Rompay
 
43   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Ufuk Baygünes
Sat 13:39  Table 1
44   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Hasan Shono
Sat 13:30  Table 6
45   
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 15:04  Table 3
46   
Belgium
Yves Beckers
Netherlands
Hervis Hamid
R1
Sat 14:02  Table 7
47   
Walk Over
Belgium
Piet Savoir
 
48   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 15:12  Table 4

Winners qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Jan Rempe
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sat 13:33  Table 5
50   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 13:42  Table 4
51   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 14:10  Table 6
52   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ivar Saris
Sat 14:18  Table 4
53   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Belgium
Kenny Voets
R1
Sat 15:30  Table 1
54   
Netherlands
Roy Gerards
Morocco
Aziz Moussati
Sat 16:03  Table 3
55   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 15:46  Table 2
56   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Chu Wai-Hin
Sat 16:16  Table 1

Loser round 2

Race to 6
57   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Ridwan Chatouani
Sat 16:59  Table 8
58   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Michiel Yperman
Sat 16:33  Table 5
59   
Philippines
John Roels
Belgium
Nicky Vanacker
Sat 16:20  Table 6
60   
Sudan
Hassan Osman
Poland
Martin Sawicki
Sat 15:48  Table 8
61   
Morocco
Rachid Lamhasni
Belgium
Dylan Van Rompay
Sat 16:55  Table 3
62   
Belgium
Kevin Lannoye
Belgium
Hasan Shono
Sat 16:09  Table 4
63   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 16:20  Table 7
64   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 17:23  Table 6

Losers qualification

Race to 6
65   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Netherlands
Ivar Saris
Sat 18:43  Table 3
66   
Belgium
Michiel Yperman
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 18:01  Table 5
67   
Philippines
John Roels
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 17:23  Table 7
68   
Sudan
Hassan Osman
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sat 17:33  Table 1
69   
Morocco
Rachid Lamhasni
Turkey
Erdal Sari
Sat 17:52  Table 3
70   
Belgium
Hasan Shono
Greece
Nassos Drouvis
Sat 18:25  Table 4
71   
Belgium
Olivier Vandepitte
Morocco
Aziz Moussati
Sat 17:34  Table 2
72   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Nepal
Phuntsok Jaegers
R1
Sat 19:07  Table 6

Last sixteen

Race to 6
73   
Netherlands
Jan Rempe
Morocco
Aziz Moussati
Sat 18:20  Table 2
74   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Ivar Saris
Sat 19:28  Table 4
75   
Netherlands
Mika van Berkel
Philippines
John Roels
Sat 18:04  Table 7
76   
Netherlands
Tim Jonkman
Sudan
Hassan Osman
Sat 19:16  Table 1
77   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Muhsin Yagli
Sat 19:31  Table 5
78   
Netherlands
Roy Gerards
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 20:04  Table 6
79   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Morocco
Rachid Lamhasni
Sat 19:04  Table 7
80   
Belgium
Chu Wai-Hin
Belgium
Hasan Shono
Sat 19:30  Table 3

Quarter final

Race to 6
81   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Ivar Saris
Sat 20:50  Table 4
82   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 20:41  Table 5
83   
Belgium
Kenny Voets
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sat 21:46  Table 6
84   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Chu Wai-Hin
Sat 20:51  Table 7

Semi final

Race to 6
85   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 22:36  Table 4
86   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Chu Wai-Hin
Sat 23:14  Table 6

Final

Race to 6
87   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Kenny Voets
Sun 00:28  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants