Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 29, 2018

Zevende DistelCup 2017/2018

Add players

Please wait...
Straightpool
Entry deadline Apr 29, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Apr 29, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 16-4 (16 Participants)
Race to 60
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 14.1
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 60
1
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:07  Table 6   
2
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:07  Table 8   
3
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 13:07  Table 9   
4
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:07  Table 10   
5
Poland
Arek Pach
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:07  Table 16   
6
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:07  Table 15   
7
Netherlands
Mika van Berkel
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 13:07  Table 14   
8
Netherlands
Alex Leppens
Netherlands
William Gelens
Sun 13:07  Table 13   

Winner round 1

Race to 60
9
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:22  Table 10   
10
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:55  Table 15   
11
Poland
Arek Pach
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:24  Table 8   
12
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
William Gelens
Sun 15:22  Table 6   

Loser round 1

Race to 50
13
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:38  Table 14   
14
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:56  Table 9   
15
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 14:38  Table 16   
16
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Alex Leppens
Sun 15:22  Table 13   

Loser round 2

Race to 50
17
Netherlands
J.P. Rens
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 16:09  Table 14   
18
Netherlands
Hylco van Oers
Poland
Arek Pach
Sun 15:25  Table 16   
19
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Kenny Voets
Sun 15:34  Table 13   
20
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:49  Table 15   

Winners qualification

Race to 60
21
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:15  Table 16   
22
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 16:15  Table 10   

Loser round 3

Race to 50
23
United Kingdom
Tom Penrose
Poland
Arek Pach
Sun 16:48  Table 14   
24
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:43  Table 15   

Losers qualification

Race to 60
25
United Kingdom
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:30  Table 14   
26
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
William Gelens
Sun 17:19  Table 16   

Semi final

Race to 75
27
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
William Gelens
Sun 18:35  Table 15   
28
Netherlands
Yannick Pongers
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 18:35  Table 16   

Final

Race to 125
29
Netherlands
William Gelens
United Kingdom
Tom Penrose
Sun 20:15  Table 16   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment