Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 29, 2018

Zevende DistelCup 2017/2018

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Apr 29, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Apr 29, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 60
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 14.1
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 60
1   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:07  Table 6
2   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:07  Table 8
3   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 13:07  Table 9
4   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:07  Table 10
5   
Poland
Arek Pach
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:07  Table 16
6   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:07  Table 15
7   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:07  Table 14
8   
Netherlands
Alex Leppens
Netherlands
William Gelens
Sun 13:07  Table 13

Winner round 1

Race to 60
9   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:22  Table 10
10   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:55  Table 15
11   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:24  Table 8
12   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
William Gelens
Sun 15:22  Table 6

Loser round 1

Race to 50
13   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:38  Table 14
14   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:56  Table 9
15   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 14:38  Table 16
16   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Alex Leppens
Sun 15:22  Table 13

Loser round 2

Race to 50
17   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Tom Penrose
Sun 16:09  Table 14
18   
Netherlands
Hylco van Oers
Poland
Arek Pach
Sun 15:25  Table 16
19   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Kenny Voets
Sun 15:34  Table 13
20   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:49  Table 15

Winners qualification

Race to 60
21   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:15  Table 16
22   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
William Gelens
Sun 16:15  Table 10

Loser round 3

Race to 50
23   
Netherlands
Tom Penrose
Poland
Arek Pach
Sun 16:48  Table 14
24   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:43  Table 15

Losers qualification

Race to 60
25   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:30  Table 14
26   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
William Gelens
Sun 17:19  Table 16

Semi final

Race to 75
27   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
William Gelens
Sun 18:35  Table 15
28   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:35  Table 16

Final

Race to 125
29   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tom Penrose
Sun 20:15  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment