Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 25, 2021

War of The Titans - 7 кръг

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Spasian Spasov
4 (4/0) 46 (32/14)
70%
550
2 Dilian Tiklev
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
480
3 Georgi Georgiev
3 (2/1) 37 (23/14)
62%
420
3 Kristina Zlateva
3 (2/1) 43 (21/22)
49%
420
5 Stanimir Ruslanov
2 (1/1) 23 (10/13)
43%
370
5 Radostin Gerchev
2 (1/1) 25 (15/10)
60%
370
5 Ivan Velinov
2 (1/1) 26 (12/14)
46%
370
5 Kristiyan Spasov
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
370
9 Lyudmil Luchezarov Georgiev
2 (1/1) 21 (12/9)
57%
330
Show more
9 Martin Savov
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
330
9 Aleksandyr Georgiev
1 (0/1) 14 (6/8)
43%
330
9 Valentin Ivanov
1 (0/1) 10 (2/8)
20%
330
9 Georgi Chomovski
1 (0/1) 10 (2/8)
20%
330
9 Antonio Nikolov
2 (1/1) 24 (9/15)
38%
330
9 Kalin Varbanov
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
330
9 Atanas Djenkov
2 (1/1) 21 (8/13)
38%
330
17 Andrei Izrantcev
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
300
17 Teodor Chomovski
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
300
17 Stanislav Milev
1 (0/1) 9 (1/8)
11%
300
Starts Oct 25, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Single elimination (19 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings War of The Titans
Organizer The Academy-Dianabad
Contact Georgi Georgiev
More info
Информация за верига турнири War of the Titans:
1. Кой може да участва?
2. Основни цели на турнира
3. Награди
4. Основни правила за всеки кръг
5. Картотека Академята 2021
6. Такси за участие
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
8. Линкове към другите турнири на „Академията“ - Дианабад
1. Кой може да участва?
В турнира ще участват доказани български състезатели на най-високо
ниво (ранг А).
*Всички рангове ще бъдат определяни от съдийска комисия назначена от организатора на турнира, с доказан опит и знания в областта.
Във всеки кръг могат да бъдат допуснати и състезатели от по-ниски рангове, които желаят да повишат нивото си на игра.
2. Основни цели на турнира
Да повиши нивото на игра на топ състезателите, чрез повече двубои при равен старт и висок рейс.
Да изпрати победителят от плейофа на голям международен форум.
3. Награди
Победителят във финалния плейоф печели ваучер за 1000 лв. За Евротур от спортен клуб Академията.
*Отделните кръгове нямат награден фонд
*Ако сумата не е достатъчна за хотел, такса за участие и пътни разходи, спорт клуб Акдемията ще допълни необходимите средства.
4. Основни правила за всеки кръг
Всеки понеделник
Начало: 19:00 часа
Директна Елиминация
Дисциплини: Редуват се 8-ма, 9-та
Рейс: до 6 спечелени игри, финал до 7
Дрескод: свободно облекло
5. Картотека Академята 2021
Картотеката Академията 2021 се заплаща еднократно преди началото на сезона.
До 10.09.2021 г. – 5 лв.
От 10.09. 2021 г. до 10.10.2021 г. – 10 лв.
Тя дава възможност за участие във всички ранглисти, плейофи и дава намаление от всички турнири.
Всеки картотекиран след дата 10.10.2021 не взима точки от предходните турнири, които е участвал.
6. Такси за участие
Таксата за участие на всеки турнир и квалификациите:
картотекирани – 12 лв.
некартотекирани – 15 лв.
7. Ранглиста, квалификации и плейоф
Всеки играч получава точки за ранглиста, която ще определи финалния плейоф.
1-вият в класирането ще играе директно на финал
2-рият в класирането ще играе полуфинал
3-тият в класирането ще играе четвърфинал срещу победителят от квалификациите
Турнирната ранглиста се сформира от 10-те най-добри турнира на всеки състезател.
В квалификациите могат да играя състезатели, които са участвали на минимум 8 турнира.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Antonio Nikolov
Mon 19:13  Table 1
3   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Chomovski
 
5   
Bulgaria
Martin Savov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Kristina Zlateva
 
7   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Walk Over
 
8   
Walk Over
Afghanistan
Radostin Gerchev
 
9   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
10   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Atanas Djenkov
Mon 19:13  Table 3
11   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Velinov
 
13   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Varbanov
 
15   
Bulgaria
Stanislav Milev
R1
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
R2
Mon 19:13  Table 2
16   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Georgiev
 

Round 2

Race to 8
17   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Antonio Nikolov
Mon 21:31  Table 2
18   
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Mon 19:15  Table 8
19   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Kristina Zlateva
Mon 19:14  Table 4
20   
Bulgaria
Valentin Ivanov
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 19:14  Table 9
21   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Atanas Djenkov
Mon 21:26 
22   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Ivan Velinov
Mon 19:51  Table 2
23   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Mon 20:26  Table 9
24   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 20:27  Table 8

Quarter final

Race to 8
25   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Kristiyan Spasov
Mon 22:17  Table 2
26   
Bulgaria
Kristina Zlateva
Afghanistan
Radostin Gerchev
Mon 21:36  Table 4
27   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Ivan Velinov
Mon 21:36  Table 3
28   
Bulgaria
Stanimir Ruslanov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Mon 22:31  Table 1

Semi final

Race to 8
29   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Kristina Zlateva
Tue 00:31 
30   
Bulgaria
Spasian Spasov
R1
Bulgaria
Georgi Georgiev
R3
Mon 23:24  Table 2

Final

Race to 8
31   
Bulgaria
Dilian Tiklev
Bulgaria
Spasian Spasov
Tue 01:12  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants