Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 22, 2024

Walburg Ranking huistoernooi 9B #1

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Lesley Weeterings
6 (6/0) 25 (18/7)
72%
250
2 China Oi Chung "OC" Chan
6 (5/1) 22 (17/5)
77%
175
3 Netherlands Navin Ramkhelawan
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
125
3 Netherlands Cemil Yilmaz
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
125
5 Netherlands Patrick Lie Kiauw
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
100
5 Netherlands Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
100
5 Netherlands Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 16 (11/5)
69%
100
5 Netherlands Ron Qiu
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
100
9 China Anthony Cheung
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
75
Show more
9 Netherlands Mario Martokarijo
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
75
9 Vietnam Thai Ngo
4 (3/1) 19 (11/8)
58%
75
9 Netherlands Yiu-Fai Cheung
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
75
9 Hong Kong Hugo Leung
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
75
9 Netherlands Alof Grutterink
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
75
9 Ukraine Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
75
9 Suriname Paul "The Chosen One✊🏾" Meerzorg
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
75
17 Vietnam Hoa Nguyen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
50
17 Poland Adam Kiernicki
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
50
17 Netherlands Ho Bang Tang
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
50
17 Sudan Hassan Osman
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
50
17 Netherlands Djoro De kort
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
50
17 Netherlands Pepijn Swets
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
50
17 Papua New Guinea Phil Mac Mirontoneng
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
50
17 Netherlands Richard van Ostaijen
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
50
25 Netherlands Benjamin de Leeuw
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
40
25 Indonesia Dylan Dasar
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
40
25 Vietnam Maikel Do
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
40
25 Netherlands Guido van Meggelen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
40
25 Netherlands Sigfried Janga
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
40
25 Vietnam Antonie Nguyen
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
40
25 Netherlands Kai Hellenbrand
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Netherlands Maurice van Lier
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
40
33 Netherlands Shailesh Jainandunsing
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
30
33 Netherlands Jum Ž
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
30
33 Netherlands Rick Wong
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
30
33 Vietnam Binh Le
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
30
33 China Feng Chen
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
30
33 Netherlands Maarten Poirters
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
30
33 Croatia Mario Pušić
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
30
33 Netherlands Koen Van Dijk
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
30
33 Morocco Rachid Feddani
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
30
33 Kazakhstan Richard Gierdharie
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
30
Starts Feb 22, 2024, 8:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 22, 2024, 7:55 PM (local time)
Organizer Poolcentrum Walburg
Contact Oi Chung "OC" Chan (occ85@hotmail.com, +31 0611200074), Thai Ngo (Tq_ngo@hotmail.com, +31 06-43213964) and Hassan Osman (hassanosman82@hotmail.com, +31617109454)
Rankings Walburg Ranking 2024
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Poolcentrum WB Master ranking ‘24

Walburg Masters Ranking:
Er worden totaal 25 toernooien gespeeld. Inschrijfgeld bedraagt €15,- per deelname van een Walburg Ranking huistoernooi.

Aanmelden gaat via cuescore of via de toernooiorganisatie van Walburg. Organisatie van Walburg heeft recht om deelnemers te weigeren of te diskwalificeren.

Walburg Ranking huistoernooi:
Start tijd toernooi: 20:00
Uiterlijke meldtijd: 19:55

Parkeren op winkelcentrum terrein van Walburg, er is genoeg gratis parkeerplek rondom het winkelcentrum Walburg!

Voor openbaar vervoer OV is het mogelijk om de bus te pakken richting Kralingse Zoom metrostation of lopen richting treinstation Zwijndrecht.

LET OP: Dit betekent dat alle deelnemers zich uiterlijk om 19:55 uur fysiek hebben gemeld bij de toernooiorganisatie. In het geval van overmacht kan de deelnemer zich telefonisch aanmelden bij de toernooiorganisatie uiterlijk om 19:55 uur.

De loting vindt plaats om 20:00 uur. Deelnemers die zich niet voor 19:55 hebben aangemeld bij de toernooiorganisatie worden automatisch uitgeschreven van het toernooi.

Maximaal aantal deelnemers: 48 spelers
Spelformat: 9-ball Alternate break, Matchroom box break ( https://matchroompool.com/wp-content/uploads/World-Nineball-Tour-Event-Rules-1.pdf ) met Magic rack.

Indien 5 min na start van de wedstrijd de speler niet bij de wedstrijdtafel aanwezig is, heeft de toernooiorganisatie het recht om rack(s) aan de aanwezige tegenstander te geven.

Van het inschrijfgeld gaat €10 naar het prijzengeld op de dag zelf, €3 naar de Masters en €2 naar de Jackpot.

Jackpot opzet:
Een speler wint 50% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. Er zijn 9-ball breaks en combinaties toegestaan. Break-format is 9-ball op de spot, Matchroom Box Break.

Indien de jackpot op dezelfde dag door meerdere personen wordt uitgeschoten, wordt de prijsuitreiking verdeeld onder de winnaars van de jackpot.
Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. Het bedrag wat na 25 edities nog in de Jackpot zit, wordt als prijzengeld uitgekeerd bij een side-event van de Masters.

Jackpot loting:
Per deelname wordt de naam in een grabbelkistje geplaatst. De toernooiorganisatie zal vooraf met de loting de desbetreffende aantal jackpot schieters trekken. Vaak deelnemen aan de Walburg Pool Ranking betekent meer kans op jackpot schieten. Als een speler is getrokken die niet op de toernooidag meedoet, wordt het lootje verwijderd uit de grabbelkist en een nieuwe lootje getrokken.

Walburg Master Ranking:
Deze ranking zal in CueScore worden bijgehouden.
Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi.

Bij het inschrijven ga je akkoord met de huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen in tijdens het spel, geen eigen consumpties benuttigen en bij de meldtijd aanwezig zijn in de zaal.

Walburg Master opzet:
De Top 16 spelers (na 25 edities ) van de Walburg Ranking plaatsen zich voor de Masters met als voorwaarde dat de speler aan minimaal 8 van de 25 Walburg ranking toernooi heeft deelgenomen.

De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, gevolgd door het meest aantal deelnames van toernooien en tot slot gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Bij afmelding van de Walburg Masters wordt de daarna hoogst geeindigde speler in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.

Alle spelers van de Walburg Masters toernooi krijgen prijzengeld. Het prijzengeld wordt afgerond op vaste percentages van de Masters prijspot. (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

De livestream op tafel 1 is te zien op YouTube.

Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en op social-media posts.
Live scores worden middels tablets bij gehouden.

Walburg toernooiorganisatie:
Oi Chun Chan, Thai Ngo, Hassan Osman & barpersoneel.

De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om af te kunnen wijken van dit reglement indien nodig. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten worden ontleend.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Ron Qiu
Morocco
Rachid Feddani
Thu 20:03  Table 1
2   
Netherlands
Guido van Meggelen
Walk Over
 
3   
Poland
Adam Kiernicki
Vietnam
Antonie Nguyen
Thu 20:03  Table 2
4   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 20:03  Table 3
5   
Netherlands
Jum Ž
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 20:03  Table 4
6   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
7   
Walk Over
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
 
8   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ho Bang Tang
Thu 20:03  Table 5
9   
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Croatia
Mario Pušić
Thu 20:04  Table 6
10   
Indonesia
Dylan Dasar
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Djoro De kort
 
12   
Netherlands
Koen Van Dijk
Netherlands
Benjamin de Leeuw
Thu 20:04  Table 7
13   
Ukraine
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Thu 20:04  Table 8
14   
Vietnam
Maikel Do
China
Anthony Cheung
Thu 20:04  Table 9
15   
Walk Over
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
16   
Netherlands
Kai Hellenbrand
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Thu 20:04  Table 10

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Alof Grutterink
Netherlands
Ron Qiu
Thu 20:37  Table 6
18   
Netherlands
Guido van Meggelen
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 20:04  Table 11
19   
Netherlands
Rick Wong
Poland
Adam Kiernicki
Thu 20:41  Table 12
20   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Maarten Poirters
Thu 21:07  Table 4
21   
Netherlands
Maurice van Lier
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 20:52  Table 9
22   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Richard van Ostaijen
Thu 20:04  Table 12
23   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Thu 20:27  Table 8
24   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Lesley Weeterings
Thu 20:34  Table 9
25   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Thu 20:47  Table 3
26   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Hsu-jong Sun
Thu 20:24  Table 11
27   
Hong Kong
Hugo Leung
Netherlands
Djoro De kort
Thu 20:31  Table 1
28   
Netherlands
Benjamin de Leeuw
China
Oi Chung "OC" Chan
R1
Thu 20:40  Table 4
29   
China
Feng Chen
Ukraine
Sergiy Hazebroek
Thu 20:33  Table 5
30   
China
Anthony Cheung
Vietnam
Binh Le
Thu 20:35  Table 2
31   
Netherlands
Pepijn Swets
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 20:33  Table 7
32   
Netherlands
Kai Hellenbrand
Netherlands
Cemil Yilmaz
Thu 20:38  Table 10

Loser round 1

Race to 3
33   
Morocco
Rachid Feddani
Netherlands
Kai Hellenbrand
Thu 20:59  Table 10
34   
Walk Over
Netherlands
Pepijn Swets
 
35   
Vietnam
Antonie Nguyen
Vietnam
Binh Le
Thu 21:04  Table 2
36   
Netherlands
Mario Martokarijo
China
Feng Chen
Thu 21:17  Table 6
37   
Netherlands
Jum Ž
Netherlands
Benjamin de Leeuw
Thu 21:08  Table 12
38   
Walk Over
Hong Kong
Hugo Leung
 
39   
Walk Over
Indonesia
Dylan Dasar
 
40   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Thu 21:07  Table 3
41   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Sigfried Janga
Thu 20:55  Table 8
42   
Walk Over
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
 
43   
Walk Over
Netherlands
Richard van Ostaijen
 
44   
Netherlands
Koen Van Dijk
Netherlands
Maurice van Lier
Thu 21:26  Table 3
45   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Netherlands
Maarten Poirters
Thu 21:54  Table 12
46   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Rick Wong
Thu 21:05  Table 11
47   
Walk Over
Netherlands
Guido van Meggelen
 
48   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Alof Grutterink
Thu 21:38  Table 2

Winners qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Ron Qiu
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Thu 21:23  Table 7
50   
Poland
Adam Kiernicki
Vietnam
Thai Ngo
Thu 21:53  Table 6
51   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chris Pronk
Thu 21:12  Table 5
52   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Lesley Weeterings
Thu 20:59  Table 1
53   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Hsu-jong Sun
Thu 21:40  Table 1
54   
Netherlands
Djoro De kort
China
Oi Chung "OC" Chan
Thu 21:21  Table 1
55   
Ukraine
Sergiy Hazebroek
China
Anthony Cheung
Thu 21:12  Table 9
56   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Cemil Yilmaz
Thu 21:42  Table 8

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
Kai Hellenbrand
Netherlands
Pepijn Swets
Thu 21:50  Table 11
58   
Vietnam
Antonie Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 21:54  Table 4
59   
Netherlands
Benjamin de Leeuw
Hong Kong
Hugo Leung
Thu 21:47  Table 5
60   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Ho Bang Tang
Thu 21:50  Table 9
61   
Netherlands
Sigfried Janga
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Thu 21:51  Table 10
62   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Maurice van Lier
Thu 21:55  Table 3
63   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Vietnam
Maikel Do
Thu 22:16  Table 8
64   
Netherlands
Guido van Meggelen
Netherlands
Alof Grutterink
Thu 21:58  Table 7

Losers qualification

Race to 3
65   
Netherlands
Pepijn Swets
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Thu 22:20  Table 6
66   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Hoa Nguyen
Thu 22:37  Table 5
67   
Hong Kong
Hugo Leung
Poland
Adam Kiernicki
Thu 22:26  Table 3
68   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Ron Qiu
Thu 22:11  Table 2
69   
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Thu 22:21  Table 1
70   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Ukraine
Sergiy Hazebroek
Thu 22:27  Table 7
71   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Netherlands
Djoro De kort
Thu 22:46  Table 8
72   
Netherlands
Alof Grutterink
Sudan
Hassan Osman
Thu 22:37  Table 4

Last sixteen

Race to 3
73   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Thu 23:27  Table 3
74   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Thu 22:53  Table 3
75   
Netherlands
Chris Pronk
Hong Kong
Hugo Leung
Thu 22:54  Table 7
76   
Netherlands
Lesley Weeterings
Ukraine
Sergiy Hazebroek
Thu 22:52  Table 6
77   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Mario Martokarijo
Thu 23:14  Table 1
78   
China
Oi Chung "OC" Chan
Suriname
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Thu 23:14  Table 4
79   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Ron Qiu
Thu 23:04  Table 2
80   
Netherlands
Cemil Yilmaz
Netherlands
Alof Grutterink
Thu 23:14  Table 5

Quarter final

Race to 3
81   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Thu 23:48  Table 3
82   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Lesley Weeterings
Thu 23:31  Table 6
83   
Netherlands
Hsu-jong Sun
China
Oi Chung "OC" Chan
Fri 00:00  Table 1
84   
Netherlands
Ron Qiu
Netherlands
Cemil Yilmaz
Thu 23:47  Table 2

Semi final

Race to 3
85   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Lesley Weeterings
Fri 00:22  Table 1
86   
China
Oi Chung "OC" Chan
Netherlands
Cemil Yilmaz
Fri 00:24  Table 2

Final

Race to 3
87   
Netherlands
Lesley Weeterings
China
Oi Chung "OC" Chan
Fri 00:48  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants