Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 7, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohar 7

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Maciej Mróz
9 (8/1) 56 (40/16)
71%
550
2 Maroš Šeminský
9 (8/1) 62 (40/22)
65%
480
3 Peter Baran
8 (5/3) 59 (36/23)
61%
420
3 Michal Frank ml.
8 (5/3) 53 (29/24)
55%
420
5 Ladislav Vojs
7 (3/4) 49 (20/29)
41%
370
5 Andrea Gencova
7 (3/4) 44 (17/27)
39%
370
5 Štefan Hudák
7 (3/4) 46 (19/27)
41%
370
5 Grzegorz Bednarek
7 (4/3) 51 (28/23)
55%
370
9 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (2/4) 40 (19/21)
48%
330
9 Filip Malaník
Vestby BK
6 (2/4) 46 (22/24)
48%
330
11 Fero Malanik
6 (2/4) 48 (22/26)
46%
330
11 Samuel Palko
6 (2/4) 41 (18/23)
44%
330
13 Zoltán Lukács
6 (2/4) 48 (22/26)
46%
330
13 Miloš Servátka
6 (0/6) 39 (9/30)
23%
330
Starts Sep 7, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar STONEL
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maroš Šeminský 6 6 0 0 30 16 14 0 0 0 0.652 6
2 Peter Baran 6 4 0 2 28 17 11 0 0 0 0.622 4
3 Grzegorz Bednarek 6 4 0 2 25 18 7 1 0 0 0.581 4
4 Ladislav Vojs 6 3 0 3 20 24 -4 0 0 0 0.455 3
5 Zdenko Zizi Zavadinka 6 2 0 4 19 21 -2 0 0 0 0.475 2
6 Samuel Palko 6 2 0 4 18 23 -5 0 0 0 0.439 2
7 Miloš Servátka 6 0 0 6 9 30 -21 0 0 0 0.231 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Mróz 6 5 0 1 25 12 13 0 0 0 0.676 5
2 Michal Frank ml. 6 4 0 2 23 16 7 0 0 0 0.59 4
3 Štefan Hudák 6 3 0 3 18 22 -4 0 0 0 0.45 3
4 Andrea Gencova 6 3 0 3 16 22 -6 0 0 0 0.421 3
5 Filip Malaník 6 2 0 4 22 24 -2 0 0 0 0.478 2
6 Fero Malanik 6 2 0 4 22 26 -4 0 0 0 0.458 2
7 Zoltán Lukács 6 2 0 4 22 26 -4 0 0 0 0.458 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Peter Baran
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 09:32  Table 1
2-A   
Maroš Šeminský
Samuel Palko
Sat 09:32  Table 2
3-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:32  Table 3
4-B   
Poland
Maciej Mróz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:32  Table 4
5-B   
Slovakia
Fero Malanik
Serbia
Andrea Gencova
Sat 10:15  Table 3
6-B   
Slovakia
Filip Malaník
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:20  Table 2

Round 2

Race to 5
7-A   
Poland
Grzegorz Bednarek
Samuel Palko
Sat 10:34  Table 1
8-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:04  Table 2
9-A   
Maroš Šeminský
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 10:21  Table 4
10-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Serbia
Andrea Gencova
Sat 11:15  Table 3
11-B   
Poland
Maciej Mróz
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:16  Table 4
12-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:26  Table 1

Round 3

Race to 5
13-A   
Samuel Palko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:39  Table 2
14-A   
Poland
Grzegorz Bednarek
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:50  Table 4
15-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 11:52  Table 3
16-B   
Serbia
Andrea Gencova
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:05  Table 2
17-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:15  Table 1
18-B   
Poland
Maciej Mróz
Slovakia
Filip Malaník
Sat 12:21  Table 4

Round 4

Race to 5
19-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:34  Table 3
20-A   
Samuel Palko
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 12:38  Table 2
21-A   
Poland
Grzegorz Bednarek
Maroš Šeminský
Sat 13:03  Table 1
22-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:04  Table 4
23-B   
Serbia
Andrea Gencova
Slovakia
Filip Malaník
Sat 13:37  Table 4
24-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:27  Table 3

Round 5

Race to 5
25-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Miloš Servátka
Sat 13:47  Table 1
26-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Maroš Šeminský
Sat 13:47  Table 2
27-A   
Samuel Palko
Slovakia
Peter Baran
Sat 14:15  Table 4
28-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Filip Malaník
Sat 14:15  Table 3
29-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:44  Table 2
30-B   
Serbia
Andrea Gencova
Poland
Maciej Mróz
Sat 14:19  Table 2

Round 6

Race to 5
31-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Maroš Šeminský
Sat 15:39  Table 4
32-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:11  Table 1
33-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 14:52  Table 3
34-B   
Slovakia
Filip Malaník
Slovakia
Fero Malanik
Sat 15:45  Table 1
35-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Poland
Maciej Mróz
Sat 15:21  Table 3
36-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:46  Table 2

Round 7

Race to 5
37-A   
Maroš Šeminský
Slovakia
Peter Baran
Sat 17:05  Table 2
38-A   
Slovakia
Miloš Servátka
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 16:40  Table 4
39-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Samuel Palko
Sat 15:50  Table 3
40-B   
Slovakia
Fero Malanik
Poland
Maciej Mróz
Sat 16:36  Table 1
41-B   
Slovakia
Filip Malaník
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:45  Table 3
42-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Serbia
Andrea Gencova
Sat 16:33  Table 2

Quarter final

Race to 5
43   
Maroš Šeminský
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 18:03  Table 1
44   
Poland
Grzegorz Bednarek
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:05  Table 2
45   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 18:05  Table 3
46   
Serbia
Andrea Gencova
Poland
Maciej Mróz
Sat 18:05  Table 4

Semi final

Race to 5
47   
Maroš Šeminský
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:56  Table 1
48   
Slovakia
Peter Baran
Poland
Maciej Mróz
Sat 18:56  Table 3

Final

Race to 5
49   
Maroš Šeminský
Poland
Maciej Mróz
Sat 19:50  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment