Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 13, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohar 6

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
7 (6/1) 50 (34/16)
68%
550
2 Jaroslav Kern
7 (5/2) 53 (31/22)
58%
480
3 Zoltán Lukács
6 (4/2) 44 (23/21)
52%
420
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (5/1) 38 (26/12)
68%
420
5 Vladimír Tomečko
5 (1/4) 38 (15/23)
39%
370
5 Štefan Hudák
5 (2/3) 36 (15/21)
42%
370
5 Fero Malanik
5 (2/3) 36 (16/20)
44%
370
5 Ján Furjész
5 (1/4) 42 (19/23)
45%
370
9 Ladislav Vojs
4 (1/3) 32 (13/19)
41%
330
9 Andrea Gencová
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
330
Starts Jul 13, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar STONEL
Organizer BC Relax
Contact Fero Malanik (0907231694)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 20 5 15 0 0 0 0.8 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Fero Malanik 4 2 0 2 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
4 Ján Furjész 4 1 0 3 15 18 -3 0 0 0 0.455 1
5 Andrea Gencová 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 4 3 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 3
2 Jaroslav Kern 4 3 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 3
3 Štefan Hudák 4 2 0 2 13 16 -3 0 0 0 0.448 2
4 Vladimír Tomečko 4 1 0 3 14 18 -4 0 0 0 0.438 1
5 Ladislav Vojs 4 1 0 3 13 19 -6 0 0 0 0.406 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
  Table 1
2-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Андреја Генцова
Sat 09:32  Table 2
3-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 09:32  Table 3
4-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 09:32  Table 4

Round 2

Race to 5
5-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Андреја Генцова
Sat 10:44  Table 3
6-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 10:44  Table 2
7-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 10:52  Table 1
8-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 10:52  Table 4

Round 3

Race to 5
9-A   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 12:03  Table 1
10-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:13  Table 3
11-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:25  Table 3
12-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:04  Table 2

Round 4

Race to 5
13-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:18  Table 3
14-A   
Slovakia
Андреја Генцова
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:07  Table 4
15-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 13:18  Table 1
16-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 13:18  Table 2

Round 5

Race to 5
17-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:35  Table 3
18-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:28  Table 4
19-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 15:04  Table 3
20-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 15:01  Table 2

Quarter final

Race to 5
21   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Fero Malanik
Sat 16:21  Table 1
22   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:21  Table 2
23   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 16:21  Table 3
24   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 16:21  Table 4

Semi final

Race to 5
25   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 17:17  Table 2
26   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 17:24  Table 3

Final

Race to 5
27   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:20  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment