Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 10, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 8

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
8 (7/1) 49 (33/16)
67%
250
2 Zoltán Lukács
7 (4/3) 48 (26/22)
54%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (6/1) 40 (28/12)
70%
200
3 Peter Baran
6 (4/2) 40 (22/18)
55%
200
5 Andrea Gencová
6 (2/4) 30 (12/18)
40%
180
5 Fero Malanik
5 (3/2) 34 (16/18)
47%
180
5 Marek Jakubik
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
180
5 Jan Furjesz
5 (3/2) 30 (18/12)
60%
180
9 Johny Kovalčik
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
160
10 Juraj Talian
4 (1/3) 27 (12/15)
44%
160
10 Michal Šoltis
4 (1/3) 24 (11/13)
46%
160
10 Samuel Palko
5 (2/3) 25 (12/13)
48%
160
13 Ladislav Vojs
4 (1/3) 19 (6/13)
32%
140
13 Štefan Hudák
5 (1/4) 25 (8/17)
32%
140
13 Adam Škulec
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
140
16 Ebrar Recepi
5 (1/4) 24 (6/18)
25%
140
Starts Oct 10, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
More info
- štartovné 8€
!!! účastníci sú povinný mať prekryté horné aj dolné dýchacie cesty !!!

- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Jakubik 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
2 Fero Malanik 4 3 0 1 13 13 0 0 0 0 0.5 3
3 Zoltán Lukács 4 2 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 2
4 Juraj Talian 4 1 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 1
5 Adam Škulec 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Michal Frank ml. 5 4 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 4
3 Andrea Gencová 5 2 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
4 Samuel Palko 5 2 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
5 Štefan Hudák 5 1 0 4 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
6 Ebrar Recepi 5 1 0 4 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Furjesz 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
2 Peter Baran 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Johny Kovalčik 4 2 0 2 11 13 -2 0 0 0 0.458 2
4 Michal Šoltis 4 1 0 3 11 13 -2 0 0 0 0.458 1
5 Ladislav Vojs 4 1 0 3 6 13 -7 0 0 0 0.316 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Juraj Talian
Sat 09:27  Table 1
2-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Adam Škulec
Sat 09:27  Table 2
3-B   
Samuel Palko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:27  Table 3
4-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Andrea Gencová
  Table 3
5-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:06  Table 2
6-C   
England
Michal Šoltis
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 10:15  Table 1
7-C   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:42  Table 2

Round 2

Race to 4
8-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Adam Škulec
Sat 10:55  Table 3
9-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 10:59  Table 1
10-B   
Samuel Palko
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:19  Table 2
11-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:43  Table 3
12-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:57  Table 2
13-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Peter Baran
Sat 11:57  Table 1
14-C   
England
Michal Šoltis
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:15  Table 3

Round 3

Race to 4
15-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Fero Malanik
Sat 12:22  Table 2
16-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 12:36  Table 1
17-B   
Samuel Palko
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:48  Table 3
18-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:01  Table 2
19-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 13:19  Table 1
20-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:25  Table 3
21-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 13:29  Table 2

Round 4

Race to 4
22-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 13:57  Table 1
23-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:59  Table 3
24-B   
Samuel Palko
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:00  Table 2
25-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 14:43  Table 2
26-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:44  Table 3
27-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 14:49  Table 1
28-C   
Slovakia
Peter Baran
England
Michal Šoltis
Sat 15:09  Table 2

Round 5

Race to 4
29-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:43  Table 3
30-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Juraj Talian
Sat 15:49  Table 1
31-B   
Samuel Palko
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 15:12  Table 3
32-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:15  Table 1
33-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 16:21  Table 2
34-C   
Slovakia
Jan Furjesz
England
Michal Šoltis
Sat 15:54  Table 2
35-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 16:26  Table 3

Quarter final

Race to 5
36   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 17:01  Table 1
37   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Fero Malanik
Sat 17:01  Table 2
38   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 17:01  Table 3
39   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Baran
Sat 17:35  Table 1

Semi final

Race to 5
40   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 17:49  Table 2
41   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:46  Table 2

Final

Race to 5
42   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:51  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment