Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 27, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 4

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Róbert Madura
8 (7/1) 40 (28/12)
70%
250
2 Gábor Nándori
8 (6/2) 50 (28/22)
56%
220
3 Michal Frank ml.
7 (5/2) 36 (23/13)
64%
200
3 Jaroslav Kern
6 (4/2) 30 (19/11)
63%
200
5 Zoltán Lukács
6 (4/2) 29 (20/9)
69%
180
5 Peter Baran
6 (5/1) 34 (20/14)
59%
180
5 Johny Kovalčik
6 (4/2) 28 (17/11)
61%
180
5 Zoltán Lipták
5 (4/1) 25 (19/6)
76%
180
9 Balázs Sinka
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
160
Show more
9 Filip Malaník
Vestby BK
5 (3/2) 30 (18/12)
60%
160
9 Marek Jakubik
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
160
9 Jan Furjesz
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
160
13 Zdenko Zizi Zavadinka
5 (2/3) 28 (15/13)
54%
140
13 Attila Halasz
5 (2/3) 28 (12/16)
43%
140
13 Adorjan Roka Robert
4 (1/3) 16 (4/12)
25%
140
13 Ľudovít Gubiš
5 (2/3) 31 (15/16)
48%
140
17 Fero Malanik
5 (1/4) 28 (9/19)
32%
130
17 Valér Cejkovský
5 (1/4) 25 (9/16)
36%
130
17 Adam Škulec
5 (1/4) 29 (11/18)
38%
130
20 Ladislav Vojs
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
130
20 Samuel Szunyog
5 (1/4) 24 (5/19)
21%
130
20 Lukas Sabovik
5 (1/4) 23 (6/17)
26%
130
23 Štefan Hudák
5 (0/5) 28 (8/20)
29%
120
Starts Jun 27, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 10€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované a na ďalšom turnaji, ktorého sa zúčastní, zaplatí dvojnásobné štartovné. Za účasť dostane 30 bodov.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) zoradený hráči z miesta 1-4 postupne vylosujú hráčom 5-8 postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D) a následne postupne vylosujú hráčom z miesta 3-4 postupové miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a následne postupne vylosujú hráčom z 2.miesta postupové miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine ods.B

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po 30.novembri 2020:
a) ak hráč odohrá všetkých 9 kôl, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá 1 kolo (2-8 kôl), tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 5 5 0 0 20 10 10 0 0 0 0.667 5
2 Zoltán Lukács 5 4 0 1 18 5 13 0 0 0 0.783 4
3 Balázs Sinka 5 3 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 3
4 Attila Halasz 5 2 0 3 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
5 Adam Škulec 5 1 0 4 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
6 Andrea Gencová 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Štefan Hudák 5 0 0 5 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 5 4 0 1 17 7 10 0 0 0 0.708 4
2 Róbert Madura 5 4 0 1 16 10 6 0 0 0 0.615 4
3 Filip Malaník 5 3 0 2 18 12 6 1 0 0 0.6 3
4 Zdenko Zizi Zavadinka 5 2 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 2
5 Fero Malanik 5 1 0 4 9 19 -10 1 0 0 0.321 1
6 Samuel Szunyog 5 1 0 4 5 19 -14 0 0 0 0.208 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 5 4 0 1 18 7 11 0 0 0 0.72 4
2 Gábor Nándori 5 4 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 4
3 Marek Jakubik 5 3 0 2 14 12 2 0 0 0 0.538 3
4 Ľudovít Gubiš 5 2 0 3 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
5 Valér Cejkovský 5 1 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 1
6 Lukas Sabovik 5 1 0 4 6 17 -11 0 0 0 0.261 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lipták 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Jaroslav Kern 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 3
3 Jan Furjesz 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Adorjan Roka Robert 4 1 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 1
5 Marian Males 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ladislav Vojs 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Adam Škulec
Sat 09:21  Table 1
2-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 09:21  Table 2
3-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Attila Halasz
  Table 3
4-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 09:53  Table 2
5-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 10:13  Table 3
6-B   
Fiji
Filip Malaník
Hungary
Róbert Madura
Sat 10:46  Table 1
7-C   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 10:51  Table 3
8-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Lukas Sabovik
Sat 11:07  Table 2
9-C   
Hungary
Gábor Nándori
Valér Cejkovský
Sat 11:42  Table 2
10-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 11:46  Table 1
11-D   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 11:50  Table 3
12-D   
Slovakia
Jan Furjesz
Adorjan Roka Robert
Sat 12:20  Table 1

Round 2

Race to 4
13-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 12:36  Table 3
14-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Attila Halasz
Sat 12:42  Table 1
15-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 13:30  Table 2
16-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 12:58  Table 2
17-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Hungary
Róbert Madura
Sat 13:35  Table 3
18-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Fiji
Filip Malaník
Sat 13:49  Table 1
19-C   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Lukas Sabovik
Sat 13:59  Table 2
20-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Valér Cejkovský
Sat 14:07  Table 3
21-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Gábor Nándori
Sat 14:38  Table 1
22-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 14:45  Table 3
23-D   
Hungary
Zoltán Lipták
Adorjan Roka Robert
Sat 15:41  Table 1
24-D   
Slovakia
Marian Males
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 14:58  Table 2

Round 3

Race to 4
25-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Attila Halasz
Sat 15:25  Table 3
26-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 15:37  Table 2
27-A   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Balázs Sinka
Sat 16:11  Table 1
28-B   
Slovakia
Fero Malanik
Hungary
Róbert Madura
Sat 16:24  Table 2
29-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Fiji
Filip Malaník
Sat 16:37  Table 3
30-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:08  Table 3
31-C   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Valér Cejkovský
Sat 17:10  Table 2
32-C   
Slovakia
Lukas Sabovik
Hungary
Gábor Nándori
Sat 17:45  Table 3
33-C   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:24  Table 2
34-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Adorjan Roka Robert
Sat 18:55  Table 2
35-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 18:59  Table 1
36-D   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Marian Males
 

Round 4

Race to 4
37-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 17:51  Table 1
38-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Hungary
Balázs Sinka
Sat 19:34  Table 1
39-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:37  Table 2
40-B   
Slovakia
Fero Malanik
R1
Fiji
Filip Malaník
R1
Sat 19:38  Table 3
41-B   
Hungary
Róbert Madura
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 20:09  Table 2
42-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 20:19  Table 1
43-C   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Hungary
Gábor Nándori
Sat 20:31  Table 3
44-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 20:41  Table 2
45-C   
Slovakia
Lukas Sabovik
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 20:45  Table 1
46-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 21:14  Table 2
47-D   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Marian Males
 
48-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 21:21  Table 1

Round 5

Race to 4
49-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Hungary
Balázs Sinka
Sat 18:42  Table 3
50-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 18:24  Table 1
51-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Peter Baran
Sat 21:31  Table 3
52-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 22:14  Table 1
53-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 22:28  Table 3
54-B   
Hungary
Róbert Madura
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 22:31  Table 2
55-C   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 22:50  Table 1
56-C   
Hungary
Gábor Nándori
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 22:51  Table 3
57-C   
Valér Cejkovský
Slovakia
Lukas Sabovik
Sat 21:54  Table 2
58-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Marian Males
 
59-D   
Slovakia
Jan Furjesz
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 23:38  Table 3
60-D   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 23:48  Table 1

Round 6

Race to 4
61-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 21:55  Table 2
62-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Peter Baran
Sat 19:48 
63-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Adam Škulec
Sat 17:03  Table 1

Round 7

Race to 4
64-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sun 00:02  Table 2
65-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Adam Škulec
Sat 22:59  Table 2
66-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 19:48 

Quarter final

Race to 4
67   
Hungary
Zoltán Lipták
Hungary
Gábor Nándori
Sun 00:52  Table 3
68   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 00:52  Table 1
69   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Róbert Madura
Sun 00:53  Table 2
70   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 00:53  Table 1

Semi final

Race to 4
71   
Hungary
Gábor Nándori
Slovakia
Jaroslav Kern
Sun 01:58  Table 3
72   
Hungary
Róbert Madura
Slovakia
Michal Frank ml.
R-1
Sun 01:47  Table 1

Final

Race to 4
73   
Hungary
Gábor Nándori
Hungary
Róbert Madura
Sun 03:06  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment