Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 6, 2024

Východoslovenský Biliardový Pohár 2024 - 04

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Slovakia Ľudovít Gubiš
8 (7/1) 42 (28/14)
67%
250
2 Slovakia Zoltán Lukács
8 (6/2) 43 (28/15)
65%
220
3 Slovakia Peter Baran
7 (5/2) 47 (25/22)
53%
200
3 Poland Grzegorz Bednarek
7 (5/2) 38 (23/15)
61%
200
5 Hungary Balázs Sinka
5 (2/3) 28 (14/14)
50%
180
5 Poland Wojciech Matykiewicz
6 (3/3) 35 (21/14)
60%
180
5 Slovakia Johny Kovalčik
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
180
5 Slovakia Adam Škulec
6 (4/2) 28 (19/9)
68%
180
9 Slovakia Zdenko Zizi Zavadinka
5 (3/2) 29 (18/11)
62%
160
Show more
9 Slovakia Fero Malanik
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
160
9 Slovakia Ján Furjész
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
160
9 Slovakia Michal Frank ml.
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
160
9 Poland Krystian Skrzypek
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
160
9 Adorjan Roka Robert
5 (3/2) 27 (16/11)
59%
160
9 Slovakia Dezider Koľaj
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
160
9 Slovakia Richard Krommer
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
160
17 Slovakia Adam Fečo
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
130
17 Slovakia Samuel Szunyog
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
130
19 Slovakia Tomáš Vasko
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
130
19 Slovakia Peter Bobola
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
130
19 Slovakia Rastislav Blaško
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
130
19 Slovakia Andrej Weiser
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
130
19 Hungary László Szabó
4 (1/3) 26 (11/15)
42%
130
19 Slovakia Samuel JR Szunyog
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
130
25 Slovakia Ladislav Vojs
4 (0/4) 24 (8/16)
33%
110
25 Slovakia Peter Lukáč
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
110
25 Poland Arkadiusz Gazda
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
110
25 Slovakia Štefan Klár
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
110
25 Slovakia Alexander Bobola
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
110
Starts Apr 6, 2024, 9:00 AM (local time)
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
Rankings V.Bil.Pohár 2024
Format Round robin (29 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Obmedzenie 30 hráčov !!! /max 6 skupin po 5 hr/
štartovné 14€
- turnaj beží na platforme Cuescore, takže každý hráč musí byť v systéme zaregistrovaný a prihlásený do turnaja.
- prípade, že tak neviete spraviť sami (registrácia alebo prihlásenie do turnaja) je potrebné prísť o 15 minút skôr a zaregistrujeme vás na mieste - pomôžeme s registráciou.

- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 9:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 9:00, bude z turnaja odhlásený
- prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hlavný rozhodca môže určiť ku každému (aj začatému) zápasu časového rozhodcu*****
- hráč ktorý je v nábehu má 40 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 40 sekundové predĺženie (aplikácia ******)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč nenastúpi včas na viac ako 1 zápas, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup.

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO *
---------------------
1.zápas: h1 vs h8
---------------------
2.zápas: h4 vs h5
---------------------
3.zápas: h3 vs h6
---------------------
4.zápas: h2 vs h7
---------------------

- pri 2 skupinách (G2 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h2 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície h3 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h3=z3, h4=z2
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5 a 6
- hráči sa z 4.miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 a 8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 3 skupinách (G3 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h3 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4, h3=z3
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície 4 až 6 a NASADZUJÚ do S-KO:
---- NASADENIE 4=z2
---- postupujú hráči z pozícií 5,6
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 až 9
---- postupujú hráči 7,8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 4 skupinách (G4 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4, h3=z3, h4=z2
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5-8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)


Postupový kľúč do osemfinále SINGLE-KO *
---------------------
1.zápas: h1 vs h16
---------------------
2.zápas: h8 vs h9
---------------------
3.zápas: h4 vs h13
---------------------
4.zápas: h5 vs h12
---------------------
5.zápas: h3 vs h14
---------------------
6.zápas: h6 vs h11
---------------------
7.zápas: h2 vs h15
---------------------
8.zápas: h7 vs h10
---------------------

- pri 4 skupinách (G4 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície h5 až h8 a NASADZUJÚ do S-KO:
h5=z4, h6=z6, h7=z8, h8=z2
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 1 až 4
- hráči sa zo 4.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5 až 8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 1-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 5 skupinách (G5 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h5 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 6 až 10
---- NASADENIE 6=z6, 7=z8, 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 11 až 15
---- postupujú hráči 11,12,13,14,15
- hráči sa zo 4 miest zoradia podľa MUS**
---- najlepší postupuje na pozíciu 16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 6 skupinách (G6 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h6 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 až 12
---- NASADENIE 7=z8, 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10,11,12
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 13 až 19
---- postupujú hráči 13,14,15,16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 7 skupinách (G7 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h7 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6, h7=z8
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 8 až 14
---- NASADENIE 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10,11,12,13,14
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 15 až 21
---- postupujú hráči 15,16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 8 skupinách (G8 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h8 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6, h7=z8, h8=z2
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 9 až 16
---- postupujú hráči z pozícií 9 až 16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

vysvetlivky:
z1 = 1.zápas
h1 = hráč 1 (zoradený podľa MUS** a NASADENÝ)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
***** časový rozhodca može byť hociktorý nehrajúci účastník turnaja, ktorý ovláda základné pravidlá hry
časový rozhodca musí prihliadať na okolnosti prebiehajúceho zápasu a upravovať čas na strk na ich základe (prihliadať a predĺžiť čas na strk napríklad ak niekto alebo niečo znemožňuje meranému hráčovy odohrať strk v limite)
****** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
2 Peter Baran 4 3 0 1 15 12 3 0 0 0 0.556 3
3 Wojciech Matykiewicz 4 2 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 2
4 Peter Bobola 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
5 Peter Lukáč 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
2 Adorjan Roka Robert 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Krystian Skrzypek 4 3 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 3
4 Tomáš Vasko 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
5 Štefan Klár 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
2 Grzegorz Bednarek 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
3 Adam Fečo 4 3 0 1 12 11 1 0 0 0 0.522 3
4 Samuel JR Szunyog 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
5 Arkadiusz Gazda 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Škulec 4 3 0 1 15 4 11 0 0 0 0.789 3
2 Ľudovít Gubiš 4 3 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 3
3 Dezider Koľaj 4 3 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 3
4 Andrej Weiser 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 1
5 Ladislav Vojs 4 0 0 4 8 16 -8 0 0 0 0.333 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 2
2 Fero Malanik 3 2 0 1 10 10 0 0 0 0 0.5 2
3 Balázs Sinka 3 1 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 1
4 Rastislav Blaško 3 1 0 2 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Richard Krommer 4 3 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Samuel Szunyog 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 László Szabó 4 1 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 1
5 Alexander Bobola 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Peter Bobola
Slovakia
Peter Baran
Sat 09:31  Table 1
2-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 10:02  Table 3
3-B   
Slovakia
Tomáš Vasko
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:31  Table 1
4-B   
Adorjan Roka Robert
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 10:18  Table 2
5-C   
Slovakia
Adam Fečo
Poland
Arkadiusz Gazda
Sat 10:46  Table 3
6-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 09:32  Table 2
7-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sat 09:32  Table 3
8-D   
Slovakia
Andrej Weiser
Slovakia
Dezider Koľaj
Sat 10:53  Table 2
9-E   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:00  Table 1
10-E   
Slovakia
Rastislav Blaško
Slovakia
Fero Malanik
Sat 11:32  Table 2
11-F   
Slovakia
Samuel Szunyog
Hungary
László Szabó
Sat 11:45  Table 1
12-F   
Slovakia
Alexander Bobola
Slovakia
Richard Krommer
Sat 11:47  Table 3

Round 2

Race to 4
13-A   
Slovakia
Peter Baran
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 12:28  Table 2
14-A   
Slovakia
Peter Bobola
Slovakia
Peter Lukáč
Sat 12:31  Table 3
15-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 12:31  Table 1
16-B   
Slovakia
Tomáš Vasko
Slovakia
Štefan Klár
Sat 13:06  Table 1
17-C   
Poland
Arkadiusz Gazda
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 13:14  Table 2
18-C   
Slovakia
Adam Fečo
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 13:20  Table 3
19-D   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Dezider Koľaj
Sat 13:54  Table 1
20-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:57  Table 2
21-E   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:05  Table 3
22-E   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Rastislav Blaško
Sat 14:30  Table 2
23-F   
Hungary
László Szabó
Slovakia
Richard Krommer
Sat 14:36  Table 1
24-F   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Ján Furjész
Sat 14:41  Table 3

Round 3

Race to 4
25-A   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Slovakia
Peter Lukáč
Sat 15:06  Table 2
26-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:08  Table 1
27-B   
Poland
Krystian Skrzypek
Slovakia
Štefan Klár
Sat 15:17  Table 3
28-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Adorjan Roka Robert
Sat 17:24  Table 3
29-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 15:35  Table 2
30-C   
Poland
Arkadiusz Gazda
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 16:12  Table 3
31-D   
Slovakia
Dezider Koľaj
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 16:18  Table 2
32-D   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Andrej Weiser
Sat 16:26  Table 1
33-E   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Rastislav Blaško
Sat 16:45  Table 3
34-E   
Slovakia
Fero Malanik
Hungary
Balázs Sinka
Sat 16:58  Table 1
35-F   
Slovakia
Richard Krommer
Slovakia
Ján Furjész
Sat 17:04  Table 2
36-F   
Hungary
László Szabó
Slovakia
Alexander Bobola
Sat 17:27  Table 2

Round 4

Race to 4
37-A   
Slovakia
Peter Lukáč
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 17:58  Table 3
38-A   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Slovakia
Peter Bobola
Sat 18:02  Table 1
39-B   
Slovakia
Štefan Klár
Adorjan Roka Robert
Sat 18:28  Table 2
40-B   
Poland
Krystian Skrzypek
Slovakia
Tomáš Vasko
Sat 18:47  Table 3
41-C   
Poland
Grzegorz Bednarek
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 19:04  Table 2
42-C   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Adam Fečo
Sat 19:18  Table 1
43-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Andrej Weiser
Sat 19:20  Table 3
44-D   
Slovakia
Dezider Koľaj
Slovakia
Adam Škulec
Sat 19:38  Table 1
45-F   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Alexander Bobola
Sat 19:43  Table 2
46-F   
Slovakia
Richard Krommer
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 20:07  Table 1

Round 5

Race to 4
47-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Bobola
Sat 20:12  Table 2
48-A   
Slovakia
Peter Lukáč
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:23  Table 3
49-B   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Tomáš Vasko
Sat 15:59  Table 1
50-B   
Slovakia
Štefan Klár
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 20:54  Table 1
51-C   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Adam Fečo
Sat 20:58  Table 2
52-C   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Arkadiusz Gazda
Sat 21:16  Table 1
53-D   
Slovakia
Andrej Weiser
Slovakia
Adam Škulec
Sat 21:25  Table 3
54-D   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sat 21:43  Table 1
55-F   
Slovakia
Alexander Bobola
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 21:53  Table 2
56-F   
Slovakia
Ján Furjész
Hungary
László Szabó
Sat 22:02  Table 3

Last sixteen

Race to 4
57   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Richard Krommer
Sat 22:53  Table 1
58   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 22:53  Table 3
59   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Dezider Koľaj
Sat 23:36  Table 1
60   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Fero Malanik
Sat 23:49  Table 3
61   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Baran
Sun 00:05  Table 1
62   
Slovakia
Michal Frank ml.
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sun 00:05  Table 2
63   
Hungary
Balázs Sinka
Adorjan Roka Robert
Sat 23:30  Table 2
64   
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Slovakia
Ján Furjész
Sat 22:53  Table 2

Quarter final

Race to 4
65   
Slovakia
Adam Škulec
Poland
Grzegorz Bednarek
Sun 00:18  Table 3
66   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Johny Kovalčik
Sun 00:41  Table 2
67   
Slovakia
Peter Baran
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sun 00:50  Table 1
68   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sun 00:51  Table 3

Semi final

Race to 4
69   
Poland
Grzegorz Bednarek
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 01:55  Table 2
70   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sun 01:55  Table 1

Final

Race to 4
71   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ľudovít Gubiš
Sun 02:45  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants