Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2024

Východoslovenský Biliardový Pohár 2024 - 03

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Saudi Arabia Michal Šoltis
8 (8/0) 45 (34/11)
76%
250
2 Slovakia Michal Frank ml.
8 (6/2) 46 (31/15)
67%
220
3 Slovakia Adam Škulec
7 (5/2) 36 (24/12)
67%
200
3 Slovakia Samuel JR Szunyog
7 (6/1) 44 (27/17)
61%
200
5 Slovakia Zoltán Lukács
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
180
5 Slovakia Zdenko Zizi Zavadinka
5 (4/1) 26 (18/8)
69%
180
5 Slovakia Ján Furjész
5 (4/1) 22 (16/6)
73%
180
5 Slovakia Marek Gereg
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
180
9 Slovakia Peter Bobola
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
160
Show more
9 Slovakia Peter Baran
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
160
9 Slovakia Monika Palenčárová
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
160
9 Slovakia Martin Valigura
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
160
13 Slovakia Maros Seminsky
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
140
13 Slovakia Fero Malanik
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
140
13 Slovakia Adam Fečo
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
140
13 Slovakia Dezider Koľaj
4 (1/3) 19 (5/14)
26%
140
17 Slovakia Ladislav Vojs
5 (1/4) 28 (9/19)
32%
130
17 Slovakia Andrea Gencová
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
130
17 Slovakia Janči Palenčár
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
130
17 Slovakia Jozef Straka
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
130
21 Slovakia Rastislav Blaško
5 (0/5) 29 (9/20)
31%
120
21 Slovakia Peter Lukáč
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
120
Starts Mar 2, 2024, 9:00 AM (local time)
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464)
Rankings V.Bil.Pohár 2024
Format Round robin (22 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Obmedzenie 30 hráčov !!! /max 6 skupin po 5 hr/
štartovné 14€
- turnaj beží na platforme Cuescore, takže každý hráč musí byť v systéme zaregistrovaný a prihlásený do turnaja.
- prípade, že tak neviete spraviť sami (registrácia alebo prihlásenie do turnaja) je potrebné prísť o 15 minút skôr a zaregistrujeme vás na mieste - pomôžeme s registráciou.

- akceptujeme iba online prihlásenie do turnaja do 9:00 v deň turnaja, ak hráč nepríde do 9:00, bude z turnaja odhlásený
- prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hlavný rozhodca môže určiť ku každému (aj začatému) zápasu časového rozhodcu*****
- hráč ktorý je v nábehu má 40 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 40 sekundové predĺženie (aplikácia ******)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 3 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup.

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO *
---------------------
1.zápas: h1 vs h8
---------------------
2.zápas: h4 vs h5
---------------------
3.zápas: h3 vs h6
---------------------
4.zápas: h2 vs h7
---------------------

- pri 2 skupinách (G2 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h2 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície h3 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h3=z3, h4=z2
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5 a 6
- hráči sa z 4.miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 a 8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 3 skupinách (G3 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h3 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4, h3=z3
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície 4 až 6 a NASADZUJÚ do S-KO:
---- NASADENIE 4=z2
---- postupujú hráči z pozícií 5,6
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 až 9
---- postupujú hráči 7,8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 4 skupinách (G4 SE8)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z4, h3=z3, h4=z2
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5-8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 5-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)


Postupový kľúč do osemfinále SINGLE-KO *
---------------------
1.zápas: h1 vs h16
---------------------
2.zápas: h8 vs h9
---------------------
3.zápas: h4 vs h13
---------------------
4.zápas: h5 vs h12
---------------------
5.zápas: h3 vs h14
---------------------
6.zápas: h6 vs h11
---------------------
7.zápas: h2 vs h15
---------------------
8.zápas: h7 vs h10
---------------------

- pri 4 skupinách (G4 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h4 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3
- hráči sa z 2.miest zoradia podľa MUS** na pozície h5 až h8 a NASADZUJÚ do S-KO:
h5=z4, h6=z6, h7=z8, h8=z2
- hráči sa z 3.miest zoradia podľa MUS** na pozície 1 až 4
- hráči sa zo 4.miest zoradia podľa MUS** na pozície 5 až 8
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 1-8 /karty/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 5 skupinách (G5 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h5 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 6 až 10
---- NASADENIE 6=z6, 7=z8, 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 11 až 15
---- postupujú hráči 11,12,13,14,15
- hráči sa zo 4 miest zoradia podľa MUS**
---- najlepší postupuje na pozíciu 16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 6 skupinách (G6 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h6 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 7 až 12
---- NASADENIE 7=z8, 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10,11,12
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 13 až 19
---- postupujú hráči 13,14,15,16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 7 skupinách (G7 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h7 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6, h7=z8
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 8 až 14
---- NASADENIE 8=z2
---- postupujú hráči z pozícií 9,10,11,12,13,14
- hráči sa z 3 miest zoradia podľa MUS** na pozície 15 až 21
---- postupujú hráči 15,16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

- pri 8 skupinách (G8 SE16)
- hráči sa z 1.miest zoradia podľa MUS** na pozície h1 až h8 a NASADZUJÚ do S-KO:
h1=z1, h2=z7, h3=z5, h4=z3, h5=z4, h6=z6, h7=z8, h8=z2
- hráči sa z 2 miest zoradia podľa MUS** na pozície 9 až 16
---- postupujú hráči z pozícií 9 až 16
- následne si NASADENÝ HRÁČI vylosujú protihráčov z pozície 9-16 /karty 1-8/ (prvý losuje h1,h2,h3 atď...)

vysvetlivky:
z1 = 1.zápas
h1 = hráč 1 (zoradený podľa MUS** a NASADENÝ)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
***** časový rozhodca može byť hociktorý nehrajúci účastník turnaja, ktorý ovláda základné pravidlá hry
časový rozhodca musí prihliadať na okolnosti prebiehajúceho zápasu a upravovať čas na strk na ich základe (prihliadať a predĺžiť čas na strk napríklad ak niekto alebo niečo znemožňuje meranému hráčovy odohrať strk v limite)
****** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 4 4 0 0 16 2 14 2 0 0 0.889 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 3
3 Peter Baran 4 2 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 2
4 Dezider Koľaj 4 1 0 3 5 14 -9 0 0 0 0.263 1
5 Jozef Straka 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Samuel JR Szunyog 5 5 0 0 20 10 10 0 0 0 0.667 5
2 Adam Škulec 5 4 0 1 19 5 14 0 0 0 0.792 4
3 Monika Palenčárová 5 3 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 3
4 Adam Fečo 5 2 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 2
5 Ladislav Vojs 5 1 0 4 9 19 -10 1 0 0 0.321 1
6 Rastislav Blaško 5 0 0 5 9 20 -11 0 0 0 0.31 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Šoltis 5 5 0 0 20 7 13 3 0 0 0.741 5
2 Michal Frank ml. 5 4 0 1 19 7 12 1 0 0 0.731 4
3 Peter Bobola 5 3 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 3
4 Maros Seminsky 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
5 Janči Palenčár 5 1 0 4 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
6 Peter Lukáč 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 0 0.231 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Marek Gereg 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
3 Martin Valigura 4 2 0 2 9 8 1 4 0 0 0.529 2
4 Fero Malanik 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
5 Andrea Gencová 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 1

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Dezider Koľaj
Slovakia
Ján Furjész
R1
Sat 09:05  Table 1
2-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Jozef Straka
Sat 09:05  Table 2
3-B   
Slovakia
Adam Fečo
Slovakia
Monika Palenčárová
Sat 09:05  Table 3
4-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 09:05  Table 4
5-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Rastislav Blaško
Sat 09:36  Table 1
6-C   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
R1
Slovakia
Peter Bobola
Sat 09:47  Table 2
7-C   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Peter Lukáč
Sat 09:53  Table 4
8-C   
Slovakia
Maros Seminsky
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 10:18  Table 3
9-D   
Slovakia
Martin Valigura
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:30  Table 2
10-D   
Slovakia
Marek Gereg
Slovakia
Fero Malanik
Sat 10:59  Table 2

Round 2

Race to 4
11-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Jozef Straka
Sat 11:03  Table 4
12-A   
Slovakia
Dezider Koľaj
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:06  Table 1
13-B   
Slovakia
Adam Fečo
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:18  Table 3
14-B   
Slovakia
Monika Palenčárová
Slovakia
Rastislav Blaško
Sat 11:30  Table 4
15-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 11:38  Table 1
16-C   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
R1
Slovakia
Peter Lukáč
Sat 11:57  Table 2
17-C   
Slovakia
Peter Bobola
Slovakia
Michal Frank ml.
R1
Sat 12:10  Table 3
18-C   
Slovakia
Janči Palenčár
Slovakia
Maros Seminsky
Sat 12:38  Table 3
19-D   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Fero Malanik
Sat 12:44  Table 2
20-D   
Slovakia
Martin Valigura
R4
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:50  Table 1

Round 3

Race to 4
21-A   
Slovakia
Jozef Straka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:19  Table 4
22-A   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Peter Baran
Sat 13:28  Table 2
23-B   
Slovakia
Adam Fečo
Slovakia
Rastislav Blaško
Sat 13:32  Table 1
24-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 13:36  Table 3
25-B   
Slovakia
Monika Palenčárová
Slovakia
Adam Škulec
Sat 14:00  Table 4
26-C   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:09  Table 2
27-C   
Slovakia
Peter Lukáč
Slovakia
Maros Seminsky
Sat 14:22  Table 3
28-C   
Slovakia
Peter Bobola
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 14:32  Table 1
29-D   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 14:38  Table 4
30-D   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Marek Gereg
Sat 14:54  Table 2

Round 4

Race to 4
31-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:08  Table 1
32-A   
Slovakia
Jozef Straka
Slovakia
Dezider Koľaj
Sat 15:40  Table 3
33-B   
Slovakia
Adam Fečo
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 15:47  Table 4
34-B   
Slovakia
Rastislav Blaško
Slovakia
Adam Škulec
Sat 15:59  Table 2
35-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
R1
Slovakia
Monika Palenčárová
Sat 16:05  Table 1
36-C   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
Slovakia
Maros Seminsky
Sat 17:00  Table 4
37-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 16:38  Table 3
38-C   
Slovakia
Peter Lukáč
Slovakia
Peter Bobola
Sat 17:04  Table 1
39-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Marek Gereg
Sat 17:13  Table 3
40-D   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Martin Valigura
Sat 16:43  Table 2

Round 5

Race to 4
41-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Dezider Koľaj
Sat 17:15  Table 2
42-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ján Furjész
R1
Sat 17:38  Table 1
43-B   
Slovakia
Adam Fečo
Slovakia
Adam Škulec
Sat 17:44  Table 4
44-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Monika Palenčárová
Sat 17:57  Table 2
45-B   
Slovakia
Rastislav Blaško
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 17:58  Table 3
46-C   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
R1
Slovakia
Janči Palenčár
Sat 18:12  Table 1
47-C   
Slovakia
Maros Seminsky
Slovakia
Peter Bobola
Sat 18:19  Table 4
48-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Lukáč
Sat 18:33  Table 1
49-D   
Slovakia
Marek Gereg
Slovakia
Martin Valigura
Sat 18:50  Table 2
50-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 19:03  Table 1

Quarter final

Race to 4
51   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 19:58  Table 1
52   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:50  Table 2
53   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
Slovakia
Marek Gereg
Sat 19:58  Table 3
54   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sat 19:50  Table 4

Semi final

Race to 5
55   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 21:11  Table 2
56   
Saudi Arabia
Michal Šoltis
Slovakia
Adam Škulec
Sat 20:47  Table 4

Final

Race to 5
57   
Slovakia
Michal Frank ml.
Saudi Arabia
Michal Šoltis
R1
Sat 22:36  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants