Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 26, 2022

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 08

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka
7 (7/0) 35 (28/7)
80%
250
2 Martin Oriňák
7 (6/1) 35 (26/9)
74%
220
3 Zoltán Lukács
7 (6/1) 34 (25/9)
74%
200
3 Michal Frank ml.
7 (5/2) 35 (24/11)
69%
200
5 Miloš Benďo Bendík
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
180
5 Ján Furjész
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
180
5 Peter Varhoľák
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
180
5 Adam Škulec
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
180
9 Peter Baran
5 (2/3) 23 (9/14)
39%
160
10 Ladislav Vojs
5 (2/3) 25 (9/16)
36%
160
10 Fero Malanik
4 (1/3) 18 (6/12)
33%
160
10 Samuel JR Szunyog
4 (1/3) 18 (6/12)
33%
160
13 Vladimír Tomečko
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
140
13 Ladislav Šmigelský
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
140
13 Alexander Škulec
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
140
16 Samuel Szunyog
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
140
Starts Mar 26, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Peter Baran (peteraj36@zoznam.sk, +421907932464) and Darina Zavadinkova (darinazavadinkova@gmail.com, +421907258319)
More info
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- bez občerstvenia

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 16 1 15 1 0 0 0.941 4
2 Peter Varhoľák 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Adam Škulec 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Samuel JR Szunyog 4 1 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
5 Alexander Škulec 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 5 5 0 0 20 4 16 0 0 0 0.833 5
2 Michal Frank ml. 5 4 0 1 19 6 13 0 0 0 0.76 4
3 Peter Baran 5 2 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 2
4 Ladislav Vojs 5 2 0 3 9 16 -7 0 0 0 0.36 2
5 Vladimír Tomečko 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 0 0.37 1
6 Samuel Szunyog 5 1 0 4 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Ján Furjész 4 3 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 3
3 Miloš Benďo Bendík 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Fero Malanik 4 1 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
5 Ladislav Šmigelský 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 09:08  Table 1
2-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:08  Table 2
3-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 09:08  Table 3
4-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:38  Table 2
5-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 09:37  Table 1
6-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 09:58  Table 3
7-C   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 10:34  Table 3

Round 2

Race to 4
8-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:34  Table 1
9-A   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Peter Varhoľák
Sat 10:36  Table 2
10-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:29  Table 2
11-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 10:59  Table 1
12-B   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:07  Table 3
13-C   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 11:33  Table 3
14-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Fero Malanik
Sat 12:08  Table 2

Round 3

Race to 4
15-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
R1
Slovakia
Peter Varhoľák
Sat 12:09  Table 1
16-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 12:21  Table 3
17-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 12:38  Table 2
18-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 13:03  Table 1
19-B   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:08  Table 3
20-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:24  Table 2
21-C   
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Slovakia
Ján Furjész
Sat 13:35  Table 3

Round 4

Race to 4
22-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 13:45  Table 1
23-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Adam Škulec
Sat 13:58  Table 3
24-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:20  Table 2
25-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:34  Table 3
26-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 14:48  Table 1
27-C   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Ján Furjész
Sat 15:00  Table 2
28-C   
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Wales
Martin Oriňák
Sat 15:17  Table 1

Round 5

Race to 4
29-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Adam Škulec
Sat 15:17  Table 3
30-A   
Slovakia
Peter Varhoľák
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 15:30  Table 2
31-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 15:51  Table 1
32-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 16:02  Table 3
33-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:14  Table 1
34-C   
Slovakia
Ján Furjész
Wales
Martin Oriňák
Sat 16:54  Table 2
35-C   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Ladislav Šmigelský
Sat 16:48  Table 1

Quarter final

Race to 4
36   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Peter Varhoľák
Sat 17:30  Table 1
37   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Adam Škulec
Sat 17:30  Table 2
38   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Miloš Benďo Bendík
Sat 17:30  Table 3
39   
Slovakia
Ján Furjész
Wales
Martin Oriňák
Sat 18:09  Table 2

Semi final

Race to 4
40   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:45  Table 1
41   
Slovakia
Zoltán Lukács
Wales
Martin Oriňák
Sat 18:45  Table 2

Final

Race to 4
42   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Wales
Martin Oriňák
Sat 19:18  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants