Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 26, 2022

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 07

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Oriňák
7 (7/0) 38 (31/7)
82%
250
2 Peter Baran
7 (6/1) 42 (27/15)
64%
220
3 Ján Furjész
6 (4/2) 35 (20/15)
57%
200
3 Jaroslav Kern
6 (3/3) 35 (17/18)
49%
200
5 Zoltán Lukács
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
180
5 Fero Malanik
5 (2/3) 27 (12/15)
44%
180
5 Michal Frank ml.
5 (4/1) 28 (20/8)
71%
180
5 Samuel JR Szunyog
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
180
9 Matus Sedlak
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
160
Show more
9 Adam Škulec
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
160
9 Samuel Szunyog
4 (2/2) 21 (8/13)
38%
160
9 Alexander Škulec
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
160
13 Tomáš Vasko
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
140
13 Ladislav Vojs
4 (1/3) 26 (11/15)
42%
140
13 Štefan Hudák
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
140
13 Miroslav Cekan
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
140
17 Ján Olekšák
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
130
17 Zdenko Zizi Zavadinka
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
130
17 Andrea Gencová
4 (1/3) 23 (8/15)
35%
130
17 Johny Kovalčik
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
130
Starts Feb 26, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Jaroslav Kern (jaro.kern@gmail.com, +421915668636)
More info
- štartovné 10 €
- bez občerstvenia

- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 4
2 Fero Malanik 4 2 0 2 10 10 0 1 0 0 0.5 2
3 Alexander Škulec 4 2 0 2 9 12 -3 0 0 0 0.429 2
4 Tomáš Vasko 4 1 0 3 10 14 -4 1 0 0 0.417 1
5 Andrea Gencová 4 1 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Baran 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Samuel JR Szunyog 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 3
3 Matus Sedlak 4 2 0 2 12 10 2 0 0 0 0.545 2
4 Ladislav Vojs 4 1 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 1
5 Ján Olekšák 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 13 5 8 0 0 0 0.722 3
3 Samuel Szunyog 4 2 0 2 8 13 -5 0 0 0 0.381 2
4 Štefan Hudák 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
5 Zdenko Zizi Zavadinka 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ján Furjész 4 3 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 3
2 Jaroslav Kern 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
3 Adam Škulec 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 2
4 Miroslav Cekan 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
5 Johny Kovalčik 4 1 0 3 7 14 -7 0 0 0 0.333 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Tomáš Vasko
R1
Slovakia
Fero Malanik
R1
Sat 09:36  Table 1
2-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Wales
Martin Oriňák
Sat 09:36  Table 2
3-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 09:36  Table 3
4-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Ján Olekšák
Sat 09:36  Table 4
5-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 09:57  Table 2
6-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 10:23  Table 1
7-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ján Furjész
Sat 10:27  Table 4
8-D   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 10:30  Table 3

Round 2

Race to 4
9-A   
Slovakia
Fero Malanik
Wales
Martin Oriňák
Sat 10:54  Table 1
10-A   
Slovakia
Tomáš Vasko
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:04  Table 4
11-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Ján Olekšák
Sat 11:09  Table 3
12-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:11  Table 2
13-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 11:18  Table 1
14-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:51  Table 1
15-D   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Miroslav Cekan
Sat 11:56  Table 3
16-D   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Adam Škulec
Sat 11:57  Table 4

Round 3

Race to 4
17-A   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:19  Table 2
18-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 12:23  Table 1
19-B   
Slovakia
Ján Olekšák
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:26  Table 3
20-B   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Matus Sedlak
Sat 12:33  Table 4
21-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:47  Table 2
22-C   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:07  Table 1
23-D   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Adam Škulec
Sat 13:22  Table 2
24-D   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 13:27  Table 4

Round 4

Race to 4
25-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 13:56  Table 3
26-A   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Tomáš Vasko
Sat 13:59  Table 1
27-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Matus Sedlak
Sat 14:06  Table 2
28-B   
Slovakia
Ján Olekšák
Slovakia
Peter Baran
Sat 14:13  Table 4
29-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:21  Table 1
30-C   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:46  Table 1
31-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 14:48  Table 4
32-D   
Slovakia
Miroslav Cekan
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 15:00  Table 2

Round 5

Race to 4
33-A   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Tomáš Vasko
Sat 15:13  Table 3
34-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:41  Table 3
35-B   
Matus Sedlak
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:21  Table 4
36-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 15:27  Table 2
37-C   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 15:15  Table 1
38-C   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 16:15  Table 3
39-D   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 16:13  Table 1
40-D   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ján Furjész
Sat 16:18  Table 4

Quarter final

Race to 5
41   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 17:13  Table 1
42   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 17:13  Table 2
43   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Fero Malanik
Sat 17:13  Table 3
44   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 17:14  Table 4

Semi final

Race to 5
45   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Ján Furjész
Sat 18:15  Table 2
46   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 18:16  Table 4

Final

Race to 5
47   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Peter Baran
Sat 19:09  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants