Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 12, 2022

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 06

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Oriňák
8 (7/1) 49 (33/16)
67%
250
2 Michal Frank ml.
8 (7/1) 46 (33/13)
72%
220
3 Zsolt Szanyiszló
7 (4/3) 40 (21/19)
53%
200
3 Gábor Nándori
7 (5/2) 41 (27/14)
66%
200
5 Balázs Sinka
6 (3/3) 34 (16/18)
47%
180
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (4/2) 37 (22/15)
59%
180
5 Peter Baran
6 (4/2) 35 (18/17)
51%
180
5 Ján Furjész
6 (4/2) 38 (21/17)
55%
180
9 Zoltán Lipták
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
160
Show more
10 Ján Olekšák
5 (1/4) 27 (11/16)
41%
160
10 Zoltán Lukács
5 (2/3) 31 (16/15)
52%
160
10 Jaroslav Kern
5 (2/3) 29 (14/15)
48%
160
13 Ladislav Vojs
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
140
13 Štefan Hudák
5 (1/4) 23 (6/17)
26%
140
13 Adam Škulec
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
140
16 Andrea Gencová
5 (1/4) 25 (6/19)
24%
140
16 Alexander Škulec
5 (1/4) 25 (7/18)
28%
140
16 Tomáš Harčarík
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
140
Starts Feb 12, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- režim podľa aktuálnych epidemiologických opatrení RUVZ
- štartovné 10 €
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 5 5 0 0 20 8 12 0 0 0 0.714 5
2 Zsolt Szanyiszló 5 3 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 3
3 Balázs Sinka 5 3 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 3
4 Zoltán Lukács 5 2 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 2
5 Ladislav Vojs 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 0 0.37 1
6 Andrea Gencová 5 1 0 4 6 19 -13 0 0 0 0.24 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gábor Nándori 5 4 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 4
2 Zdenko Zizi Zavadinka 5 4 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 4
3 Ján Furjész 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
4 Ján Olekšák 5 1 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 1
5 Štefan Hudák 5 1 0 4 6 17 -11 0 0 0 0.261 1
6 Alexander Škulec 5 1 0 4 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 5 4 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 4
2 Peter Baran 5 4 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 4
3 Zoltán Lipták 5 3 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 3
4 Jaroslav Kern 5 2 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
5 Adam Škulec 5 2 0 3 12 14 -2 0 0 0 0.462 2
6 Tomáš Harčarík 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 09:25  Table 1
2-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 09:25  Table 2
3-A   
Hungary
Balázs Sinka
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Sat 09:25  Table 3
4-B   
Slovakia
Ján Furjész
Hungary
Gábor Nándori
Sat 10:05  Table 2
5-B   
Slovakia
Ján Olekšák
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 10:07  Table 1
6-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 10:07  Table 3
7-C   
Wales
Martin Oriňák
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 10:33  Table 3
8-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Tomáš Harčarík
Sat 10:38  Table 1
9-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 10:42  Table 2

Round 2

Race to 4
10-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:39 
11-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Sat 11:40  Table 3
12-A   
Slovakia
Zoltán Lukács
Hungary
Balázs Sinka
Sat 11:40  Table 2
13-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 11:40  Table 1
14-B   
Hungary
Gábor Nándori
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 11:54  Table 3
15-B   
Slovakia
Ján Olekšák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 12:02  Table 1
16-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Tomáš Harčarík
Sat 12:09  Table 2
17-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 12:16  Table 3
18-C   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:30  Table 2

Round 3

Race to 4
19-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Sat 12:30  Table 1
20-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Hungary
Balázs Sinka
Sat 12:57  Table 3
21-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 13:19  Table 2
22-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Alexander Škulec
Sat 13:07  Table 1
23-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:32  Table 3
24-B   
Hungary
Gábor Nándori
Slovakia
Ján Olekšák
Sat 13:34  Table 1
25-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 13:52  Table 2
26-C   
Slovakia
Tomáš Harčarík
Slovakia
Peter Baran
Sat 13:57  Table 3
27-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Adam Škulec
Sat 14:12  Table 1

Round 4

Race to 4
28-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Balázs Sinka
Sat 14:15  Table 2
29-A   
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 14:31  Table 3
30-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 14:50  Table 2
31-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 15:04  Table 1
32-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Ján Olekšák
Sat 15:10  Table 2
33-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Hungary
Gábor Nándori
Sat 15:11  Table 3
34-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Peter Baran
Sat 15:34  Table 1
35-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Adam Škulec
Sat 15:50  Table 3
36-C   
Slovakia
Tomáš Harčarík
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 15:59  Table 2

Round 5

Race to 4
37-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:10  Table 1
38-A   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 16:10  Table 3
39-A   
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 16:35  Table 2
40-B   
Slovakia
Ján Furjész
Slovakia
Ján Olekšák
Sat 16:35  Table 1
41-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Gábor Nándori
Sat 16:49  Table 3
42-B   
Slovakia
Alexander Škulec
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:55  Table 2
43-C   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Adam Škulec
Sat 17:21  Table 1
44-C   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 17:31  Table 2
45-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Tomáš Harčarík
Sat 17:31  Table 3

Quarter final

Race to 5
46   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:20  Table 1
47   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Sat 18:20  Table 2
48   
Slovakia
Ján Furjész
Wales
Martin Oriňák
Sat 18:20  Table 3
49   
Hungary
Gábor Nándori
Hungary
Balázs Sinka
Sat 18:59  Table 3

Semi final

Race to 5
50   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Zsolt Szanyiszló
Sat 19:39  Table 1
51   
Wales
Martin Oriňák
Hungary
Gábor Nándori
Sat 19:39  Table 2

Final

Race to 5
52   
Slovakia
Michal Frank ml.
Wales
Martin Oriňák
Sat 20:39  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants