Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 30, 2021

Východoslovenský Biliardový Pohár 2021/22 - 05

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
8 (8/0) 55 (40/15)
73%
250
2 Peter Baran
8 (4/4) 54 (30/24)
56%
220
3 Michal Šoltis
7 (5/2) 52 (32/20)
62%
200
3 Pavol Šoltis
7 (5/2) 50 (30/20)
60%
200
5 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (3/3) 44 (22/22)
50%
180
5 Andrea Gencová
6 (1/5) 40 (14/26)
35%
180
5 Jaroslav Kern
6 (4/2) 43 (23/20)
53%
180
5 Martin Oriňák
6 (4/2) 41 (25/16)
61%
180
9 Ladislav Vojs
5 (1/4) 34 (10/24)
29%
160
9 Samuel JR Szunyog
5 (1/4) 33 (11/22)
33%
160
11 Štefan Hudák
5 (0/5) 33 (8/25)
24%
160
11 Samuel Szunyog
5 (1/4) 35 (12/23)
34%
160
Starts Oct 30, 2021, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Vych.Bil.Pohar 2021/22
Organizer BC Relax
Contact Darina Zavadinkova (darinazavadinkova@gmail.com, +421907258319)
More info
- bez občersvenia - režim OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID)
- max.24 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- hráč ktorý je v nábehu má 30 sekúnd na odohranie strku a počas jednej hry má jedno 30 sekundové predĺženie (aplikácia *****)
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.
- následne pri druhom upozornení hráča hlavným rozhodcom sa nešportové správanie, stráca napomenutý hráč jednu hru v prospech súpera
- pri treťom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, stráca napomenutý hráč zápas v prospech súpera
- pri štvrtom upozornení hráča hlavným rozhodcom na nešportové správanie, je napomenutý hráč vylúčený z turnaja = bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

***** appka: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.denley.android.eightballumpire&gl=SK
- nastavenie: https://photos.app.goo.gl/vxh3o4LZgi8F2aMh9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 5 5 0 0 25 8 17 0 0 0 0.758 5
2 Michal Šoltis 5 4 0 1 24 11 13 0 0 0 0.686 4
3 Zdenko Zizi Zavadinka 5 3 0 2 18 17 1 0 0 0 0.514 3
4 Andrea Gencová 5 1 0 4 12 21 -9 0 0 0 0.364 1
5 Samuel JR Szunyog 5 1 0 4 11 22 -11 0 0 0 0.333 1
6 Samuel Szunyog 5 1 0 4 12 23 -11 0 0 0 0.343 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Oriňák 5 4 0 1 24 11 13 0 0 0 0.686 4
2 Pavol Šoltis 5 4 0 1 21 13 8 0 0 0 0.618 4
3 Jaroslav Kern 5 4 0 1 22 15 7 0 0 0 0.595 4
4 Peter Baran 5 2 0 3 18 15 3 0 0 0 0.545 2
5 Ladislav Vojs 5 1 0 4 10 24 -14 0 0 0 0.294 1
6 Štefan Hudák 5 0 0 5 8 25 -17 0 0 0 0.242 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 09:19  Table 1
2-A   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:19  Table 2
3-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 09:19  Table 3
4-B   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 10:08  Table 2
5-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:15  Table 1
6-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Wales
Martin Oriňák
Sat 10:32  Table 3

Round 2

Race to 5
7-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 10:48  Table 1
8-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 10:57  Table 2
9-A   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 11:18  Table 3
10-B   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Peter Baran
Sat 11:31  Table 2
11-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Wales
Martin Oriňák
Sat 11:34  Table 1
12-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 12:04  Table 3

Round 3

Race to 5
13-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 12:09  Table 1
14-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 12:26  Table 2
15-A   
Slovakia
Andrea Gencová
Italy
Michal Šoltis
Sat 12:39  Table 3
16-B   
Slovakia
Pavol Šoltis
Wales
Martin Oriňák
Sat 12:53  Table 1
17-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 13:18  Table 3
18-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 13:26  Table 2

Round 4

Race to 5
19-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 13:26  Table 1
20-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Italy
Michal Šoltis
Sat 14:04  Table 3
21-A   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 14:37  Table 1
22-B   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 14:41  Table 2
23-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 14:59  Table 3
24-B   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 15:25  Table 1

Round 5

Race to 5
25-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Italy
Michal Šoltis
Sat 15:31  Table 2
26-A   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 15:32  Table 3
27-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 16:00  Table 1
28-B   
Slovakia
Pavol Šoltis
Slovakia
Štefan Hudák
  Table 3
29-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 16:10  Table 2
30-B   
Wales
Martin Oriňák
Slovakia
Peter Baran
Sat 16:42  Table 1

Quarter final

Race to 5
31   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 17:34  Table 1
32   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 17:34  Table 2
33   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 17:34  Table 3
34   
Slovakia
Peter Baran
Wales
Martin Oriňák
Sat 18:19  Table 2

Semi final

Race to 5
35   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Pavol Šoltis
Sat 18:28  Table 1
36   
Italy
Michal Šoltis
Slovakia
Peter Baran
Sat 18:56  Table 2

Final

Race to 5
37   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:13  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants