Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 16, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohár 2

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Balázs Sinka
7 (7/0) 44 (31/13)
70%
550
2 Zoltán Lukács
7 (5/2) 40 (22/18)
55%
480
3 Zdenko Zizi Zavadinka
6 (5/1) 39 (25/14)
64%
420
3 Ladislav Vojs
6 (3/3) 44 (22/22)
50%
420
5 Vladimír Tomečko
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
370
5 Johny Kovalčik
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
370
5 Jaroslav Kern
5 (4/1) 32 (20/12)
63%
370
5 Tomas Jusko
5 (3/2) 34 (17/17)
50%
370
9 Peter Baran
4 (2/2) 21 (13/8)
62%
330
Show more
9 Attila Halasz
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
330
9 Monika Palencarova
4 (1/3) 25 (12/13)
48%
330
9 Zsolt vad
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
330
13 Janči Satan Palenčár
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
330
13 Fero Malanik
4 (1/3) 25 (10/15)
40%
330
13 Zoltán Lipták
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
330
13 Stanislav Peržeľ
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
330
17 Andrea Gencová
4 (1/3) 23 (8/15)
35%
300
17 Štefan Hudák
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
300
17 Vladimír Kačmar
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
300
17 Laszlo Szabo Zsingu
4 (1/3) 25 (10/15)
40%
300
Entry deadline Mar 16, 2019, 9:00 AM (local time)
Starts Mar 16, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar STONEL
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ a hrá sa striedavý rozstrel
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johny Kovalčik 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 3
2 Ladislav Vojs 4 2 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 2
3 Zsolt vad 4 2 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 2
4 Janči Satan Palenčár 4 2 0 2 11 12 -1 1 0 0 0.478 2
5 Vladimír Kačmar 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 16 8 8 0 0 0 0.667 4
2 Zoltán Lukács 4 3 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Monika Palencarova 4 1 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
4 Fero Malanik 4 1 0 3 10 15 -5 1 0 0 0.4 1
5 Laszlo Szabo Zsingu 4 1 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Tomas Jusko 4 3 0 1 15 12 3 0 0 0 0.556 3
3 Peter Baran 4 2 0 2 13 8 5 0 0 0 0.619 2
4 Zoltán Lipták 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
5 Štefan Hudák 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Balázs Sinka 4 4 0 0 16 7 9 1 0 0 0.696 4
2 Vladimír Tomečko 4 3 0 1 14 6 8 0 0 0 0.7 3
3 Attila Halasz 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1
4 Stanislav Peržeľ 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Andrea Gencová 4 1 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Hungary
Zsolt vad
Slovakia
Janči Satan Palenčár
R1
Sat 09:29  Table 1
2-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sat 09:29  Table 2
3-B   
Hungary
Laszlo Szabo Zsingu
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 09:29  Table 3
4-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 10:05  Table 2
5-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Peter Baran
Sat 10:08  Table 1
6-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 10:07  Table 3
7-D   
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Hungary
Balázs Sinka
Sat 10:40  Table 1
8-D   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 10:43  Table 2

Round 2

Race to 4
9-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Vladimír Kačmar
Sat 10:57  Table 3
10-A   
Hungary
Zsolt vad
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 11:16  Table 2
11-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Monika Palencarova
Sat 11:29  Table 1
12-B   
Hungary
Laszlo Szabo Zsingu
Slovakia
Fero Malanik
R1
Sat 11:33  Table 3
13-C   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 12:04  Table 2
14-C   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 12:11  Table 1
15-D   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 12:16  Table 3
16-D   
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 12:26  Table 2

Round 3

Race to 4
17-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:31  Table 1
18-A   
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 12:54  Table 3
19-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Slovakia
Fero Malanik
Sat 13:17  Table 2
20-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 13:19  Table 1
21-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Jaroslav Kern
Sat 13:28  Table 3
22-C   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Tomas Jusko
Sat 13:37  Table 1
23-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 13:53  Table 2
24-D   
Hungary
Balázs Sinka
R1
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 14:00  Table 3

Round 4

Race to 4
25-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 14:38  Table 1
26-A   
Slovakia
Vladimír Kačmar
Hungary
Zsolt vad
Sat 14:43  Table 3
27-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:46  Table 2
28-B   
Slovakia
Monika Palencarova
Hungary
Laszlo Szabo Zsingu
Sat 15:13  Table 3
29-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Tomas Jusko
Sat 15:17  Table 1
30-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 15:38  Table 2
31-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 16:05  Table 1
32-D   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Sat 16:10  Table 3

Round 5

Race to 4
33-A   
Slovakia
Johny Kovalčik
Hungary
Zsolt vad
Sat 16:12  Table 2
34-A   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Janči Satan Palenčár
Sat 16:35  Table 1
35-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Laszlo Szabo Zsingu
Sat 16:40  Table 2
36-B   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:48  Table 3
37-C   
Slovakia
Tomas Jusko
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 17:14  Table 1
38-C   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Peter Baran
Sat 17:21  Table 3
39-D   
Slovakia
Vladimír Tomečko
Slovakia
Stanislav Peržeľ
Sat 17:30  Table 2
40-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Hungary
Balázs Sinka
Sat 17:59  Table 3

Quarter final

Race to 5
41   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 18:57  Table 1
42   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 18:57  Table 2
43   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Vladimír Tomečko
Sat 18:57  Table 3
44   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Tomas Jusko
Sat 19:34  Table 2

Semi final

Race to 5
45   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:29  Table 1
46   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Balázs Sinka
Sat 20:29  Table 2

Final

Race to 5
47   
Slovakia
Zoltán Lukács
Hungary
Balázs Sinka
Sat 21:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment