Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 12 - November 13, 2022

Tepeto open

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Velian Dimitrov
3 (3/0) 10 (9/1)
90%
2 Maksim Kostov
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
50
3 Hristo Sirakov
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
3 Tencho Papazov
2 (1/1) 7 (4/3)
57%
5 Krasimir Kameshev
2 (1/1) 6 (3/3)
50%
5 Toma Tomov
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
5 Иван Кюпов
2 (1/1) 7 (3/4)
43%
5 Victor Ivanov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
9 Boris Lazarkov
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9 Nikolay Georgiev
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
9 Tihomir Yordanov
1 (0/1) 4 (1/3)
25%
Entry deadline Nov 8, 2022, 5:00 PM (local time)
Starts Nov 12, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Single elimination (11 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer The Academy-Dianabad

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Bulgaria
Maksim Kostov
Walk Over
 
2   
Walk Over
Walk Over
 
3   
Bulgaria
Boris Lazarkov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Krasimir Kameshev
 
5   
Bulgaria
Toma Tomov
Walk Over
 
6   
Walk Over
Walk Over
 
7   
Walk Over
Walk Over
 
8   
Walk Over
Bulgaria
Tencho Papazov
 
9   
Bulgaria
Victor Ivanov
Walk Over
 
10   
Walk Over
Walk Over
 
11   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Hristo Sirakov
 
13   
Bulgaria
Иван Кюпов
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Tihomir Yordanov
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bulgaria
Velian Dimitrov
 

Round 2

Race to 3
17   
Bulgaria
Maksim Kostov
Walk Over
 
18   
Bulgaria
Boris Lazarkov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 10:25 
19   
Bulgaria
Toma Tomov
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Tencho Papazov
 
21   
Bulgaria
Victor Ivanov
Walk Over
 
22   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Bulgaria
Hristo Sirakov
Sat 10:25 
23   
Bulgaria
Иван Кюпов
Bulgaria
Tihomir Yordanov
Sat 10:25 
24   
Walk Over
Bulgaria
Velian Dimitrov
 

Quarter final

Race to 3
25   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 12:20 
26   
Bulgaria
Toma Tomov
Bulgaria
Tencho Papazov
Sat 12:01 
27   
Bulgaria
Victor Ivanov
Bulgaria
Hristo Sirakov
Sat 12:01 
28   
Bulgaria
Иван Кюпов
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 13:00 

Semi final

Race to 3
29   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Tencho Papazov
Sat 14:14 
30   
Bulgaria
Hristo Sirakov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 14:50 

Final

Race to 3
31   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 17:03 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants