Spreman..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Redova

Napiši komentar

Uredi hendikep

Ažuriranje hendikepa za :

Prati
Prijava neophodna za ovu radnju

Podjeli ovu stranicu

2. rujna 2017.

T9B DYNAMIC BILLARD OPEN RANKING SERIES E7

9-Ball

Dodaj igrača

Molim pričekajte

Rezultati  

#ImeMečevi (pobjede/porazi)Slaganja (pobjede/porazi)Postotak pobjeda Poeni
1 Oli Waters
7 (7/0) 74 (43/31)
58%
10
2 Imran Majid
7 (5/2) 63 (41/22)
65%
8
3 Garry Oyangoren
5 (4/1) 55 (32/23)
58%
7
3 Daniel Wells
5 (4/1) 56 (32/24)
57%
7
5 Phil Wildman
4 (3/1) 48 (26/22)
54%
6
5 Chris Parker
5 (3/2) 53 (26/27)
49%
6
5 wayne rooke
6 (4/2) 64 (32/32)
50%
6
5 Mark Foster
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
6
9 Steve Chick
5 (3/2) 53 (30/23)
57%
4
Pokaži više
9 Andy Mistry
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
4
9 Mark James Parker
3 (2/1) 37 (18/19)
49%
4
9 Vesilin Papradanov
5 (3/2) 58 (31/27)
53%
4
9 Alan Bell
4 (3/1) 41 (27/14)
66%
4
9 Dave Lango (0)
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
4
9 Carlos Corriera (-1)
5 (3/2) 54 (27/27)
50%
4
9 Morray Dolan
4 (3/1) 48 (24/24)
50%
4
17 Nick Hampton
2 (1/1) 18 (11/7)
61%
3
17 Mark Williams
3 (1/2) 35 (18/17)
51%
3
17 Martyn Taylor
3 (2/1) 28 (14/14)
50%
3
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
3
17 Nathan Virica (2)
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
3
17 Jaspal Bamotra
2 (1/1) 21 (8/13)
38%
3
17 Steve Della
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
3
17 Mark Hughes
2 (1/1) 19 (11/8)
58%
3
17 Kellie Williamson (4)
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
3
17 Bob Harris
3 (2/1) 38 (19/19)
50%
3
17 Mick Jones
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
3
17 Dylan Thomas
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
3
17 Michal Ryczko
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
3
17 Alexandra Cunha
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
3
17 Mark Newell
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
3
17 Paul Taylor
2 (1/1) 24 (11/13)
46%
3
33 Tom Staveley
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
1
33 Dmitry Mitia
3 (1/2) 36 (19/17)
53%
1
33 Neil Margossian
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
33 Lionel Brown
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
1
33 Adrian Hickson
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
1
33 Barry Johnston
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
1
33 Sean Dobney (1)
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
33 Patrick Gill (2)
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
1
33 Cregg Bear
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
1
33 Larry Catapang
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
1
33 Aleksandrs Vilmanis
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
1
33 Jay McCarthy
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
1
33 Stefan Mesedzhiev
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
1
33 László László Zsom
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
33 Alex Colgan
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
1
33 Filip Krawczyk
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
Rok za prijavu 31. 8. 2017. 20:00 (Lokalno vrijeme)
Počinje 2. 9. 2017. 09:00 (Lokalno vrijeme)
Format Dvostruka eliminacija (47 Natjectelji)
Do 7
Hendikep Sa hendikepom
Rang liste T9B Dynamic Billard Amateur Ranking Series 2017
Organizator Total9Ball
Kontakt Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Više informacija
T9B Open Ranking Series E7 2017

Date: Sat 2nd Sept
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30 start 1st session, 10.30 2nd session, 11.30 3rd session
Discipline: 9 Ball
Format: 1 day 48-32 DE
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: £40 T9B Members / £45 T9B Non-Members

Video / Livestream

Ždrijeb

Čekanje
U tijeku
Završio

Runda 1

Do 7
1   
United Kingdom
Adrian Hickson (3)
United Kingdom
Barry Johnston (3)
Sub 09:16  Stol 30
2   
England
Anand Mistry (3)
United Kingdom
Dave Lango (0)
Sub 09:15  Stol 4
3   
United Kingdom
Alex Colgan (1)
Philippines
Larry Catapang (1)
Sub 09:16  Stol 5
4   
United Kingdom
Steve Chick (-1)
Portugal
Alexandra Cunha (2)
Sub 09:15  Stol 6
5   
United Kingdom
Tom Staveley (-3)
United Kingdom
Sean Dobney (1)
Sub 09:15  Stol 7
6   
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
United Kingdom
Morray Dolan (-2)
Sub 09:15  Stol 8
7   
United Kingdom
Dylan Thomas (0)
United Kingdom
Patrick Gill (1)
Sub 09:15  Stol 19
8   
United States
Jay McCarthy (3)
United Kingdom
Nathan Virica (2)
Sub 09:15  Stol 20
9   
United Kingdom
Bob Harris (-1)
Latvia
Aleksandrs Vilmanis (1)
Sub 10:30  Stol 6
10   
Hungary
László Zsom (2)
United Kingdom
Alan Bell (1)
Sub 09:58  Stol 19
11   
United Kingdom
Lionel Brown (1)
Portugal
Carlos Corriera (-1)
Sub 10:35  Stol 30
12   
United Kingdom
Chris Parker (-1)
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
Sub 10:35  Stol 5
13   
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev (2)
England
Oli Waters (2)
Sub 10:39  Stol 7
14   
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
United Kingdom
Mick Jones (2)
Sub 10:40  Stol 4
15   
Russia
Dmitry Mitia (3)
Ireland
Cregg Bear (1)
Sub 10:42  Stol 20
16   
Scotland
Kellie Williamson (4)
England
Wayne King (0)
Sub 10:57  Stol 8

Kvalifikacija pobjednika

Do 7
17   
United Kingdom
Daniel Wells (1)
United Kingdom
Barry Johnston (3)
Sub 11:22  Stol 19
18   
United Kingdom
Dave Lango (0)
Poland
Michal Ryczko (-1)
Sub 11:29  Stol 20
19   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
Philippines
Larry Catapang (1)
Sub 11:34  Stol 4
20   
United Kingdom
Steve Chick (-1)
Italy
Steve Della (2)
Sub 11:34  Stol 5
21   
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
United Kingdom
Tom Staveley (-3)
Sub 11:45  Stol 7
22   
United Kingdom
Morray Dolan (-2)
United Kingdom
Imran Majid (-5)
Sub 11:51  Stol 30
23   
United Kingdom
Paul Taylor (0)
United Kingdom
Dylan Thomas (0)
Sub 11:52  Stol 8
24   
United Kingdom
Nathan Virica (2)
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
Sub 12:10  Stol 6
25   
United Kingdom
Mark Williams (3)
United Kingdom
Bob Harris (-1)
Sub 12:20  Stol 5
26   
United Kingdom
Alan Bell (1)
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
Sub 12:21  Stol 19
27   
United Kingdom
Mark Hughes (2)
Portugal
Carlos Corriera (-1)
Sub 12:26  Stol 7
28   
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
Philippines
Garry Oyangoren (3)
Sub 12:53  Stol 8
29   
Poland
Filip Krawczyk (0)
England
Oli Waters (2)
Sub 13:09  Stol 30
30   
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
United Kingdom
Mark Newell (0)
Sub 13:10  Stol 4
31   
India
Jaspal Bamotra (1)
Russia
Dmitry Mitia (3)
Sub 13:15  Stol 6
32   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
Sub 13:10  Stol 19

Gubitnička kvalifikacija

Do 7
33   
United Kingdom
Adrian Hickson (3)
England
Wayne King (0)
Sub 14:24  Stol 8
34   
England
Anand Mistry (3)
Russia
Dmitry Mitia (3)
Sub 14:53  Stol 4
35   
United Kingdom
Alex Colgan (1)
United Kingdom
Mark Newell (0)
Sub 14:54  Stol 20
36   
Portugal
Alexandra Cunha (2)
Poland
Filip Krawczyk (0)
Sub 14:17  Stol 7
37   
United Kingdom
Sean Dobney (1)
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
Sub 14:58  Stol 6
38   
United Kingdom
Neil Margossian (-1)
Portugal
Carlos Corriera (-1)
Sub 13:52  Stol 20
39   
United Kingdom
Patrick Gill (1)
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
Sub 13:10  Stol 20
40   
United States
Jay McCarthy (3)
United Kingdom
Mark Williams (3)
Sub 14:05  Stol 5
41   
Latvia
Aleksandrs Vilmanis (1)
United Kingdom
Nathan Virica (2)
Sub 13:24  Stol 7
42   
Hungary
László Zsom (2)
United Kingdom
Dylan Thomas (0)
Sub 13:25  Stol 5
43   
United Kingdom
Lionel Brown (1)
United Kingdom
Imran Majid (-5)
Sub 14:06  Stol 19
44   
United Kingdom
Chris Parker (-1)
United Kingdom
Tom Staveley (-3)
Sub 14:11  Stol 6
45   
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev (2)
United Kingdom
Steve Chick (-1)
Sub 14:17  Stol 4
46   
United Kingdom
Mick Jones (2)
Philippines
Larry Catapang (1)
Sub 15:02  Stol 8
47   
Ireland
Cregg Bear (2)
Poland
Michal Ryczko (-1)
Sub 15:04  Stol 19
48   
Scotland
Kellie Williamson (4)
United Kingdom
Barry Johnston (3)
Sub 14:00  Stol 30

Zadnjih trideset i dva

Do 7
49   
United Kingdom
Daniel Wells (1)
United Kingdom
Mick Jones (2)
Sub 16:38  Stol 4
50   
United Kingdom
Dave Lango (0)
United Kingdom
Dylan Thomas (0)
Sub 16:38  Stol 5
51   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
United Kingdom
Mark Newell (0)
Sub 16:38  Stol 7
52   
Italy
Steve Della (2)
Portugal
Carlos Corriera (-1)
Sub 16:38  Stol 8
53   
United Kingdom
Nick Hampton (-1)
England
Wayne King (0)
Sub 16:38  Stol 6
54   
United Kingdom
Morray Dolan (-2)
Scotland
Kellie Williamson (4)
Sub 16:38  Stol 20
55   
United Kingdom
Paul Taylor (0)
United Kingdom
Imran Majid (-5)
Sub 16:42  Stol 19
56   
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
Poland
Michal Ryczko (-1)
Sub 17:29  Stol 6
57   
United Kingdom
Bob Harris (-1)
United Kingdom
Chris Parker (-1)
Sub 16:52  Stol 30
58   
United Kingdom
Alan Bell (1)
United Kingdom
Nathan Virica (2)
Sub 16:26 
59   
United Kingdom
Mark Hughes (2)
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
Sub 17:46  Stol 5
60   
Philippines
Garry Oyangoren (3)
United Kingdom
Mark Williams (3)
Sub 17:47  Stol 4
61   
England
Oli Waters (2)
Portugal
Alexandra Cunha (2)
Sub 17:53  Stol 30
62   
United Kingdom
Martyn Taylor (-1)
United Kingdom
Steve Chick (-1)
Sub 17:59  Stol 20
63   
India
Jaspal Bamotra (1)
England
Anand Mistry (3)
Sub 18:00  Stol 8
64   
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
United Kingdom
Rich Fulwell (3)
Sub 18:19  Stol 19

Zadnjih šesnaest

Do 7
65   
United Kingdom
Daniel Wells (1)
United Kingdom
Dave Lango (0)
Sub 18:19  Stol 7
66   
United Kingdom
Mark Foster (-2)
Portugal
Carlos Corriera (-1)
Sub 18:26  Stol 20
67   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Morray Dolan (-2)
Sub 18:42  Stol 6
68   
United Kingdom
Imran Majid (-5)
United Kingdom
Mark James Parker (-1)
Sub 18:46  Stol 5
69   
United Kingdom
Chris Parker (-1)
United Kingdom
Alan Bell (1)
Sub 18:42  Stol 8
70   
Bulgaria
Vesilin Papradanov (3)
Philippines
Garry Oyangoren (3)
Sub 18:55  Stol 4
71   
England
Oli Waters (2)
United Kingdom
Steve Chick (-1)
Sub 18:47  Stol 30
72   
England
Anand Mistry (3)
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
Sub 19:14  Stol 19

Četvrtfinale

Do 7
73   
United Kingdom
Daniel Wells (1)
United Kingdom
Mark Foster (-2)
Sub 19:59  Stol 6
74   
England
Wayne King (0)
United Kingdom
Imran Majid (-5)
Sub 20:00  Stol 30
75   
United Kingdom
Chris Parker (-1)
Philippines
Garry Oyangoren (3)
Sub 20:07  Stol 7
76   
England
Oli Waters (2)
United Kingdom
Phil Wildman (-4)
Sub 20:34  Stol 4

Polufinale

Do 7
77   
United Kingdom
Daniel Wells (1)
United Kingdom
Imran Majid (-5)
Sub 21:13  Stol 7
78   
Philippines
Garry Oyangoren (3)
England
Oli Waters (2)
Sub 21:35  Stol 30

Finale

Do 7
79   
United Kingdom
Imran Majid (-6)
England
Oli Waters (1)
Sub 22:39  Stol 6

Komentari

Chat ()
Poslijednja poruka od:
    Prijavite se za komentiranje