Zapisywanie..

Edit match video

Napisz komentarz

Edytuj handicap

Aktualizuj handicap dla :

Śledź
Musisz być zalogowany, aby wykonać tę akcję
Udostępnij

Udostępnij tę stronę

9 grudnia 2017

T9B Champion of Champions 2017

Dodaj graczy

Proszę czekać…
9-bil

Wyniki  

#NazwaMecze (wygrane/przegrane)Partie (wygrane/przegrane)Procent zwycięstw
1 Steve Della
6 (6/0) 65 (42/23)
65%
2 Garry Oyangoren
8 (6/2) 90 (48/42)
53%
3 Courtney Symons
6 (4/2) 70 (33/37)
47%
3 Martyn Taylor
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
5 Michael Beeston
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
5 Alan Bell
4 (3/1) 51 (27/24)
53%
5 Oli Waters
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Paul Taylor
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
9 Anthony Ginn
5 (3/2) 50 (25/25)
50%
Pokaż więcej
9 Elliot Sanderson
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
9 Mark Newell
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
9 Mark Foster
5 (3/2) 55 (32/23)
58%
13 Steve Chick
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
13 Craig Osborne
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
13 Phil Wildman
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
13 Mark Hughes
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Tom Staveley
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
17 Mark James Parker
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Chris Parker
3 (1/2) 30 (10/20)
33%
17 Bob Harris
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
17 George Katsaras
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 wayne rooke
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Stefan Mesedzhiev
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
25 Imran Majid
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
25 Nick Hampton
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Mark Williams
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 James Topliff
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Adrian Hickson
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Daniel Wells
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Filip Krawczyk
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Chris Seville
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
Zapisy do 7 gru 2017, 20:00 (czas lokalny)
Rozpoczęcie 9 gru 2017, 09:00 (czas lokalny)
Typ drabinki Double elimination 32-8 (32 Uczestnicy)
Mecz do 7
Handicap Z handicapem
Organizator Total9Ball
Kontakt Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Więcej informacji
T9B Champion of Champions 2017 **MEMBERS ONLY**

Date: Sat 9th December
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30
Discipline: 9 Ball
Format: DE32-8
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: Free for qualifiers / £40 for League Top-ups

Video / Livestream

Drabinka

Oczekuje
Rozgrywany
Zakończony

Runda 1

Mecz do 7
1
United Kingdom
Daniel Wells
-1
United Kingdom
Alan Bell
1
sob 08:43  Stół 24   
2
England
Wayne King
0
United Kingdom
Mark Foster
-2
sob 09:34  Stół 25   
3
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
sob 09:34  Stół 27   
4
United Kingdom
Mark Williams
3
United Kingdom
Michael Beeston
0
sob 09:32  Stół 26   
5
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Rich Fulwell
3
sob 09:33  Stół 28   
6
United Kingdom
Tom Staveley
-3
England
Oli Waters
1
sob 09:33  Stół 29   
7
United Kingdom
Mark James Parker
-1
England
Chris Seville
-1
sob 09:34  Stół 30   
8
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Paul Taylor
0
sob 09:34  Stół 31   
9
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Adrian Hickson
3
sob 09:33  Stół 26   
10
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
sob 10:48  Stół 24   
11
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
James Topliff
2
sob 09:33  Stół 29   
12
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
sob 09:33  Stół 30   
13
United Kingdom
Chris Parker
-1
Poland
Filip Krawczyk
0
sob 10:58  Stół 28   
14
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
sob 10:58  Stół 27   
15
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
sob 10:58  Stół 25   
16
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
sob 11:16  Stół 31   

Runda zwycięzców 1

Mecz do 7
17
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Mark Foster
-2
sob 11:28  Stół 24   
18
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Michael Beeston
0
sob 11:37  Stół 26   
19
United Kingdom
Rich Fulwell
3
England
Oli Waters
1
sob 12:07  Stół 27   
20
United Kingdom
Mark James Parker
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
sob 12:47  Stół 31   
21
Italy
Steve Della
1
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
sob 12:49  Stół 27   
22
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
Mark Hughes
2
sob 12:53  Stół 24   
23
United Kingdom
Chris Parker
-1
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
sob 12:56  Stół 25   
24
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
sob 13:16  Stół 29   

Runda przegranych 1

Mecz do 7
25
United Kingdom
Daniel Wells
-1
England
Wayne King
0
sob 11:40  Stół 25   
26
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Mark Williams
3
sob 11:44  Stół 30   
27
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Tom Staveley
-3
sob 12:00  Stół 28   
28
England
Chris Seville
-1
United Kingdom
Mark Newell
0
sob 12:08  Stół 29   
29
United Kingdom
Adrian Hickson
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
sob 12:36  Stół 30   
30
United Kingdom
James Topliff
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
sob 12:37  Stół 26   
31
Poland
Filip Krawczyk
0
United Kingdom
George Katsaras
0
sob 12:56  Stół 28   
32
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Bob Harris
-1
sob 14:01  Stół 27   

Runda przegranych 2

Mecz do 7
33
England
Wayne King
0
United Kingdom
Phil Wildman
-4
sob 15:05  Stół 27   
34
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Chris Parker
-1
sob 13:39  Stół 25   
35
United Kingdom
Tom Staveley
-3
United Kingdom
Mark Hughes
2
sob 14:07  Stół 24   
36
United Kingdom
Mark Newell
0
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
sob 14:01  Stół 31   
37
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Mark James Parker
-1
sob 14:10  Stół 29   
38
United Kingdom
Steve Chick
-1
United Kingdom
Rich Fulwell
3
sob 13:34  Stół 26   
39
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Craig Osborne
-5
sob 14:08  Stół 30   
40
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Mark Foster
-2
sob 15:08  Stół 29   

Runda kwalifikacyjna zwycięzców

Mecz do 7
41
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
sob 14:08  Stół 28   
42
England
Oli Waters
1
United Kingdom
Paul Taylor
0
sob 14:31  Stół 25   
43
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
sob 14:35  Stół 26   
44
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
sob 14:51  Stół 31   

Runda przegranych 3

Mecz do 7
45
United Kingdom
Phil Wildman
-4
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
sob 16:02  Stół 28   
46
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Mark Newell
0
sob 15:17  Stół 24   
47
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Steve Chick
-1
sob 15:10  Stół 28   
48
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Mark Foster
-2
sob 16:10  Stół 27   

Runda kwalifikacyjna przegranych

Mecz do 7
49
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
sob 17:25  Stół 25   
50
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Michael Beeston
0
sob 16:19  Stół 26   
51
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
sob 15:57  Stół 25   
52
United Kingdom
Mark Foster
-2
United Kingdom
Courtney Symons
-4
sob 17:22  Stół 24   

Ćwierćfinał

Mecz do 7
53
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
sob 18:30  Stół 27   
54
England
Oli Waters
1
Philippines
Garry Oyangoren
3
sob 18:30  Stół 28   
55
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
sob 18:30  Stół 25   
56
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
sob 18:30  Stół 24   

Półfinał

Mecz do 7
57
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Philippines
Garry Oyangoren
3
sob 19:49  Stół 24   
58
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
sob 19:31  Stół 28   

Finał

Mecz do 7
59
Philippines
Garry Oyangoren
3
Italy
Steve Della
1
sob 20:57  Stół 27   

Komentarze

Chat ()
Ostatnia wiadomość od:
    Proszę się zalogować, by skomentować