Bezig met opslaan..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Aantal beurten

Schrijf een reactie

Wijzig handicap

Wijzig handicap voor :

Volg
U moet aangemeld zijn voor deze functie

Deel deze pagina

9 december 2017

T9B Champion of Champions 2017

9-Ball

Voeg speler toe

Een moment geduld...

Resultaten  

#NaamWedstrijden (gewonnen/verloren)Frames (gewonnen/verloren)Winst percentage
1 Steve Della
6 (6/0) 65 (42/23)
65%
2 Garry Oyangoren
8 (6/2) 90 (48/42)
53%
3 Courtney Symons
6 (4/2) 70 (33/37)
47%
3 Martyn Taylor
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
5 Michael Beeston
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
5 Alan Bell
4 (3/1) 51 (27/24)
53%
5 Oli Waters
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Paul Taylor
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
9 Anthony Ginn
5 (3/2) 50 (25/25)
50%
Laat meer zien
9 Elliot Sanderson
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
9 Mark Newell
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
9 Mark Foster
5 (3/2) 55 (32/23)
58%
13 Steve Chick
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
13 Craig Osborne
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
13 Phil Wildman
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
13 Mark Hughes
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Tom Staveley
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
17 Mark James Parker
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Chris Parker
3 (1/2) 30 (10/20)
33%
17 Bob Harris
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
17 George Katsaras
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 wayne rooke
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Stefan Mesedzhiev
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
25 Imran Majid
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
25 Nick Hampton
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Mark Williams
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 James Topliff
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Adrian Hickson
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Daniel Wells
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Filip Krawczyk
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Chris Seville
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
Inschrijven voor 7 dec. 2017 20:00 (Lokale tijd)
Start 9 dec. 2017 09:00 (Lokale tijd)
Opzet Double Knock out (32 Deelnemers)
Race naar de 7
Handicap Met handicap
Organisatie Total9Ball
Contact Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Meer informatie
T9B Champion of Champions 2017 **MEMBERS ONLY**

Date: Sat 9th December
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30
Discipline: 9 Ball
Format: DE32-8
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: Free for qualifiers / £40 for League Top-ups

Video / Livestream

Schema

Wachten
Bezig
Afgerond

1e ronde

Race naar de 7
1   
United Kingdom
Daniel Wells
-1
United Kingdom
Alan Bell
1
za 08:43  Tafel 30
2   
England
Wayne King
0
United Kingdom
Mark Foster
-2
za 09:34  Tafel 4
3   
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
za 09:34  Tafel 6
4   
United Kingdom
Mark Williams
3
United Kingdom
Michael Beeston
0
za 09:32  Tafel 5
5   
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Rich Fulwell
3
za 09:33  Tafel 7
6   
United Kingdom
Tom Staveley
-3
England
Oli Waters
1
za 09:33  Tafel 8
7   
United Kingdom
Mark James Parker
-1
England
Chris Seville
-1
za 09:34  Tafel 19
8   
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Paul Taylor
0
za 09:34  Tafel 20
9   
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Adrian Hickson
3
za 09:33  Tafel 5
10   
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
za 10:48  Tafel 30
11   
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
James Topliff
2
za 09:33  Tafel 8
12   
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
za 09:33  Tafel 19
13   
United Kingdom
Chris Parker
-1
Poland
Filip Krawczyk
0
za 10:58  Tafel 7
14   
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
za 10:58  Tafel 6
15   
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
za 10:58  Tafel 4
16   
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
za 11:16  Tafel 20

Winnaarsronde 1

Race naar de 7
17   
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Mark Foster
-2
za 11:28  Tafel 30
18   
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Michael Beeston
0
za 11:37  Tafel 5
19   
United Kingdom
Rich Fulwell
3
England
Oli Waters
1
za 12:07  Tafel 6
20   
United Kingdom
Mark James Parker
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
za 12:47  Tafel 20
21   
Italy
Steve Della
1
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
za 12:49  Tafel 6
22   
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
Mark Hughes
2
za 12:53  Tafel 30
23   
United Kingdom
Chris Parker
-1
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
za 12:56  Tafel 4
24   
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
za 13:16  Tafel 8

Verliezersronde 1

Race naar de 7
25   
United Kingdom
Daniel Wells
-1
England
Wayne King
0
za 11:40  Tafel 4
26   
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Mark Williams
3
za 11:44  Tafel 19
27   
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Tom Staveley
-3
za 12:00  Tafel 7
28   
England
Chris Seville
-1
United Kingdom
Mark Newell
0
za 12:08  Tafel 8
29   
United Kingdom
Adrian Hickson
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
za 12:36  Tafel 19
30   
United Kingdom
James Topliff
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
za 12:37  Tafel 5
31   
Poland
Filip Krawczyk
0
United Kingdom
George Katsaras
0
za 12:56  Tafel 7
32   
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Bob Harris
-1
za 14:01  Tafel 6

Verliezersronde 2

Race naar de 7
33   
England
Wayne King
0
United Kingdom
Phil Wildman
-4
za 15:05  Tafel 6
34   
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Chris Parker
-1
za 13:39  Tafel 4
35   
United Kingdom
Tom Staveley
-3
United Kingdom
Mark Hughes
2
za 14:07  Tafel 30
36   
United Kingdom
Mark Newell
0
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
za 14:01  Tafel 20
37   
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Mark James Parker
-1
za 14:10  Tafel 8
38   
United Kingdom
Steve Chick
-1
United Kingdom
Rich Fulwell
3
za 13:34  Tafel 5
39   
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Craig Osborne
-5
za 14:08  Tafel 19
40   
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Mark Foster
-2
za 15:08  Tafel 8

Kwalificatie winnaarskant

Race naar de 7
41   
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
za 14:08  Tafel 7
42   
England
Oli Waters
1
United Kingdom
Paul Taylor
0
za 14:31  Tafel 4
43   
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
za 14:35  Tafel 5
44   
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
za 14:51  Tafel 20

Verliezersronde 3

Race naar de 7
45   
United Kingdom
Phil Wildman
-4
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
za 16:02  Tafel 7
46   
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Mark Newell
0
za 15:17  Tafel 30
47   
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Steve Chick
-1
za 15:10  Tafel 7
48   
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Mark Foster
-2
za 16:10  Tafel 6

Kwalificatie verliezerskant

Race naar de 7
49   
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
za 17:25  Tafel 4
50   
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Michael Beeston
0
za 16:19  Tafel 5
51   
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
za 15:57  Tafel 4
52   
United Kingdom
Mark Foster
-2
United Kingdom
Courtney Symons
-4
za 17:22  Tafel 30

Kwartfinale

Race naar de 7
53   
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
za 18:30  Tafel 6
54   
England
Oli Waters
1
Philippines
Garry Oyangoren
3
za 18:30  Tafel 7
55   
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
za 18:30  Tafel 4
56   
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
za 18:30  Tafel 30

Halve finale

Race naar de 7
57   
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Philippines
Garry Oyangoren
3
za 19:49  Tafel 30
58   
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
za 19:31  Tafel 7

Finale

Race naar de 7
59   
Philippines
Garry Oyangoren
3
Italy
Steve Della
1
za 20:57  Tafel 6

Reacties

Chat ()
Laatste bericht van:
    Meld je aan om te reageren