Spreman..

Edit match video

Napiši komentar

Uredi hendikep

Ažuriranje hendikepa za :

Prati
Prijava neophodna za ovu radnju
Podjeli

Podjeli ovu stranicu

9. prosinca 2017.

T9B Champion of Champions 2017

Dodaj igrača

Molim pričekajte
9-Ball

Rezultati  

#ImeMečevi (pobjede/porazi)Slaganja (pobjede/porazi)Postotak pobjeda
1 Steve Della
6 (6/0) 65 (42/23)
65%
2 Garry Oyangoren
8 (6/2) 90 (48/42)
53%
3 Courtney Symons
6 (4/2) 70 (33/37)
47%
3 Martyn Taylor
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
5 Michael Beeston
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
5 Alan Bell
4 (3/1) 51 (27/24)
53%
5 Oli Waters
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Paul Taylor
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
9 Anthony Ginn
5 (3/2) 50 (25/25)
50%
Pokaži više
9 Elliot Sanderson
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
9 Mark Newell
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
9 Mark Foster
5 (3/2) 55 (32/23)
58%
13 Steve Chick
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
13 Craig Osborne
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
13 Phil Wildman
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
13 Mark Hughes
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Tom Staveley
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
17 Mark James Parker
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Chris Parker
3 (1/2) 30 (10/20)
33%
17 Bob Harris
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
17 George Katsaras
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 wayne rooke
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Stefan Mesedzhiev
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
25 Imran Majid
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
25 Nick Hampton
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Mark Williams
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 James Topliff
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Adrian Hickson
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Daniel Wells
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Filip Krawczyk
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Chris Seville
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
Rok za prijavu 7. 12. 2017. 20:00 (Lokalno vrijeme)
Počinje 9. 12. 2017. 09:00 (Lokalno vrijeme)
Ždrijeb/shema Double elimination 32-8 (32 Natjectelji)
Do 7
Hendikep Sa hendikepom
Organizator Total9Ball
Kontakt Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Više informacija
T9B Champion of Champions 2017 **MEMBERS ONLY**

Date: Sat 9th December
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30
Discipline: 9 Ball
Format: DE32-8
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: Free for qualifiers / £40 for League Top-ups

Video / Livestream

Ždrijeb

Čekanje
U tijeku
Završio

Runda 1

Do 7
1
United Kingdom
Daniel Wells
-1
United Kingdom
Alan Bell
1
Sub 08:43  Stol 24   
2
England
Wayne King
0
United Kingdom
Mark Foster
-2
Sub 09:34  Stol 25   
3
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
Sub 09:34  Stol 27   
4
United Kingdom
Mark Williams
3
United Kingdom
Michael Beeston
0
Sub 09:32  Stol 26   
5
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Rich Fulwell
3
Sub 09:33  Stol 28   
6
United Kingdom
Tom Staveley
-3
England
Oli Waters
1
Sub 09:33  Stol 29   
7
United Kingdom
Mark James Parker
-1
England
Chris Seville
-1
Sub 09:34  Stol 30   
8
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Paul Taylor
0
Sub 09:34  Stol 31   
9
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Adrian Hickson
3
Sub 09:33  Stol 26   
10
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
Sub 10:48  Stol 24   
11
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
James Topliff
2
Sub 09:33  Stol 29   
12
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
Sub 09:33  Stol 30   
13
United Kingdom
Chris Parker
-1
United Kingdom
Filip Krawczyk
0
Sub 10:58  Stol 28   
14
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
Sub 10:58  Stol 27   
15
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
Sub 10:58  Stol 25   
16
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
Sub 11:16  Stol 31   

Pobjednička runda 1

Do 7
17
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Mark Foster
-2
Sub 11:28  Stol 24   
18
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Michael Beeston
0
Sub 11:37  Stol 26   
19
United Kingdom
Rich Fulwell
3
England
Oli Waters
1
Sub 12:07  Stol 27   
20
United Kingdom
Mark James Parker
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
Sub 12:47  Stol 31   
21
Italy
Steve Della
1
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Sub 12:49  Stol 27   
22
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
Mark Hughes
2
Sub 12:53  Stol 24   
23
United Kingdom
Chris Parker
-1
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
Sub 12:56  Stol 25   
24
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
Sub 13:16  Stol 29   

Gubitnička runda 1

Do 7
25
United Kingdom
Daniel Wells
-1
England
Wayne King
0
Sub 11:40  Stol 25   
26
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Mark Williams
3
Sub 11:44  Stol 30   
27
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Tom Staveley
-3
Sub 12:00  Stol 28   
28
England
Chris Seville
-1
United Kingdom
Mark Newell
0
Sub 12:08  Stol 29   
29
United Kingdom
Adrian Hickson
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
Sub 12:36  Stol 30   
30
United Kingdom
James Topliff
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
Sub 12:37  Stol 26   
31
United Kingdom
Filip Krawczyk
0
United Kingdom
George Katsaras
0
Sub 12:56  Stol 28   
32
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Bob Harris
-1
Sub 14:01  Stol 27   

Gubitnička runda 2

Do 7
33
England
Wayne King
0
United Kingdom
Phil Wildman
-4
Sub 15:05  Stol 27   
34
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Chris Parker
-1
Sub 13:39  Stol 25   
35
United Kingdom
Tom Staveley
-3
United Kingdom
Mark Hughes
2
Sub 14:07  Stol 24   
36
United Kingdom
Mark Newell
0
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Sub 14:01  Stol 31   
37
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Mark James Parker
-1
Sub 14:10  Stol 29   
38
United Kingdom
Steve Chick
-1
United Kingdom
Rich Fulwell
3
Sub 13:34  Stol 26   
39
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Craig Osborne
-5
Sub 14:08  Stol 30   
40
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Mark Foster
-2
Sub 15:08  Stol 29   

Kvalifikacija pobjednika

Do 7
41
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
Sub 14:08  Stol 28   
42
England
Oli Waters
1
United Kingdom
Paul Taylor
0
Sub 14:31  Stol 25   
43
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Sub 14:35  Stol 26   
44
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
Sub 14:51  Stol 31   

Gubitnička runda 3

Do 7
45
United Kingdom
Phil Wildman
-4
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
Sub 16:02  Stol 28   
46
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Mark Newell
0
Sub 15:17  Stol 24   
47
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Steve Chick
-1
Sub 15:10  Stol 28   
48
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Mark Foster
-2
Sub 16:10  Stol 27   

Gubitnička kvalifikacija

Do 7
49
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
Sub 17:25  Stol 25   
50
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Michael Beeston
0
Sub 16:19  Stol 26   
51
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
Sub 15:57  Stol 25   
52
United Kingdom
Mark Foster
-2
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Sub 17:22  Stol 24   

Četvrtfinale

Do 7
53
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Sub 18:30  Stol 27   
54
England
Oli Waters
1
Philippines
Garry Oyangoren
3
Sub 18:30  Stol 28   
55
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
Sub 18:30  Stol 25   
56
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
Sub 18:30  Stol 24   

Polufinale

Do 7
57
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Philippines
Garry Oyangoren
3
Sub 19:49  Stol 24   
58
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
Sub 19:31  Stol 28   

Finale

Do 7
59
Philippines
Garry Oyangoren
3
Italy
Steve Della
1
Sub 20:57  Stol 27   

Komentari

Chat ()
Poslijednja poruka od:
    Prijavite se za komentiranje