Tallentaa..

Edit match video

Kirjoita kommentti

Muokkaa tasoitusta

Käytä tasoitusta :

Seuraa
Sinun täytyy kirjautua sisään suorittaaksesi tämän toiminnon
Jaa

Jaa tämä sivu

9. joulukuuta 2017

T9B Champion of Champions 2017

Lisää pelaajia

Odota hetki...
9-Pallo

Tulokset  

#NimiOttelut (voitot/tappiot)Erät (voitot/tappiot)Voittoprosentti
1 Steve Della
6 (6/0) 65 (42/23)
65%
2 Garry Oyangoren
8 (6/2) 90 (48/42)
53%
3 Courtney Symons
6 (4/2) 70 (33/37)
47%
3 Martyn Taylor
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
5 Michael Beeston
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
5 Alan Bell
4 (3/1) 51 (27/24)
53%
5 Oli Waters
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
5 Paul Taylor
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
9 Anthony Ginn
5 (3/2) 50 (25/25)
50%
Näytä enemmän
9 Elliot Sanderson
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
9 Mark Newell
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
9 Mark Foster
5 (3/2) 55 (32/23)
58%
13 Steve Chick
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
13 Craig Osborne
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
13 Phil Wildman
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
13 Mark Hughes
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Tom Staveley
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
17 Mark James Parker
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
17 Rich Fulwell
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 Chris Parker
3 (1/2) 30 (10/20)
33%
17 Bob Harris
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
17 George Katsaras
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 wayne rooke
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Stefan Mesedzhiev
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
25 Imran Majid
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
25 Nick Hampton
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Mark Williams
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 James Topliff
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Adrian Hickson
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Daniel Wells
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Filip Krawczyk
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
25 Chris Seville
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
Ilmoittauduttava viimeistään 7.12.2017 20.00 (paikallista aikaa)
Alkaa 9.12.2017 9.00 (paikallista aikaa)
Pelitapa Double elimination 32-8 (32 Osallistujat)
Voittomäärä 7
Tasoitus Tasoitukset käytössä
Järjestäjä Total9Ball
Yhteystiedot Mark James Parker (mark@total9ball.co.uk)
Lisäinfo
T9B Champion of Champions 2017 **MEMBERS ONLY**

Date: Sat 9th December
Venue: Raging Ball St.Albans
Time: 9.30
Discipline: 9 Ball
Format: DE32-8
Race to: 7
Handicap System: Yes
Entry Fee: Free for qualifiers / £40 for League Top-ups

Video / Livestream

Aikataulu

Odottaa
Kesken
Päättynyt

Kierros 1

Voittomäärä 7
1
United Kingdom
Daniel Wells
-1
United Kingdom
Alan Bell
1
la 08:43  Pöytä 24   
2
England
Wayne King
0
United Kingdom
Mark Foster
-2
la 09:34  Pöytä 25   
3
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
la 09:34  Pöytä 27   
4
United Kingdom
Mark Williams
3
United Kingdom
Michael Beeston
0
la 09:32  Pöytä 26   
5
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Rich Fulwell
3
la 09:33  Pöytä 28   
6
United Kingdom
Tom Staveley
-3
England
Oli Waters
1
la 09:33  Pöytä 29   
7
United Kingdom
Mark James Parker
-1
England
Chris Seville
-1
la 09:34  Pöytä 30   
8
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Paul Taylor
0
la 09:34  Pöytä 31   
9
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Adrian Hickson
3
la 09:33  Pöytä 26   
10
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
la 10:48  Pöytä 24   
11
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
James Topliff
2
la 09:33  Pöytä 29   
12
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
la 09:33  Pöytä 30   
13
United Kingdom
Chris Parker
-1
Poland
Filip Krawczyk
0
la 10:58  Pöytä 28   
14
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
la 10:58  Pöytä 27   
15
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
la 10:58  Pöytä 25   
16
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
la 11:16  Pöytä 31   

Voittaneiden kierros 1

Voittomäärä 7
17
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Mark Foster
-2
la 11:28  Pöytä 24   
18
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Michael Beeston
0
la 11:37  Pöytä 26   
19
United Kingdom
Rich Fulwell
3
England
Oli Waters
1
la 12:07  Pöytä 27   
20
United Kingdom
Mark James Parker
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
la 12:47  Pöytä 31   
21
Italy
Steve Della
1
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
la 12:49  Pöytä 27   
22
United Kingdom
Courtney Symons
-4
United Kingdom
Mark Hughes
2
la 12:53  Pöytä 24   
23
United Kingdom
Chris Parker
-1
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
la 12:56  Pöytä 25   
24
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Phil Wildman
-4
la 13:16  Pöytä 29   

Hävinneiden kierros 1

Voittomäärä 7
25
United Kingdom
Daniel Wells
-1
England
Wayne King
0
la 11:40  Pöytä 25   
26
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Mark Williams
3
la 11:44  Pöytä 30   
27
United Kingdom
Imran Majid
-5*
United Kingdom
Tom Staveley
-3
la 12:00  Pöytä 28   
28
England
Chris Seville
-1
United Kingdom
Mark Newell
0
la 12:08  Pöytä 29   
29
United Kingdom
Adrian Hickson
3
Philippines
Garry Oyangoren
3
la 12:36  Pöytä 30   
30
United Kingdom
James Topliff
2
United Kingdom
Steve Chick
-1
la 12:37  Pöytä 26   
31
Poland
Filip Krawczyk
0
United Kingdom
George Katsaras
0
la 12:56  Pöytä 28   
32
United Kingdom
Nick Hampton
-1
United Kingdom
Bob Harris
-1
la 14:01  Pöytä 27   

Hävinneiden kierros 2

Voittomäärä 7
33
England
Wayne King
0
United Kingdom
Phil Wildman
-4
la 15:05  Pöytä 27   
34
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Chris Parker
-1
la 13:39  Pöytä 25   
35
United Kingdom
Tom Staveley
-3
United Kingdom
Mark Hughes
2
la 14:07  Pöytä 24   
36
United Kingdom
Mark Newell
0
Bulgaria
Stefan Mesedzhiev
3
la 14:01  Pöytä 31   
37
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Mark James Parker
-1
la 14:10  Pöytä 29   
38
United Kingdom
Steve Chick
-1
United Kingdom
Rich Fulwell
3
la 13:34  Pöytä 26   
39
United Kingdom
George Katsaras
0
United Kingdom
Craig Osborne
-5
la 14:08  Pöytä 30   
40
United Kingdom
Bob Harris
-1
United Kingdom
Mark Foster
-2
la 15:08  Pöytä 29   

Voittaneiden karsinta

Voittomäärä 7
41
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
la 14:08  Pöytä 28   
42
England
Oli Waters
1
United Kingdom
Paul Taylor
0
la 14:31  Pöytä 25   
43
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
la 14:35  Pöytä 26   
44
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
la 14:51  Pöytä 31   

Hävinneiden kierros 3

Voittomäärä 7
45
United Kingdom
Phil Wildman
-4
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
la 16:02  Pöytä 28   
46
United Kingdom
Mark Hughes
2
United Kingdom
Mark Newell
0
la 15:17  Pöytä 24   
47
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Steve Chick
-1
la 15:10  Pöytä 28   
48
United Kingdom
Craig Osborne
-5
United Kingdom
Mark Foster
-2
la 16:10  Pöytä 27   

Hävinneiden karsinta

Voittomäärä 7
49
United Kingdom
Anthony Ginn
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
la 17:25  Pöytä 25   
50
United Kingdom
Mark Newell
0
United Kingdom
Michael Beeston
0
la 16:19  Pöytä 26   
51
Philippines
Garry Oyangoren
3
United Kingdom
Elliot Sanderson
-3
la 15:57  Pöytä 25   
52
United Kingdom
Mark Foster
-2
United Kingdom
Courtney Symons
-4
la 17:22  Pöytä 24   

Puolivälierät

Voittomäärä 7
53
United Kingdom
Alan Bell
1
United Kingdom
Courtney Symons
-4
la 18:30  Pöytä 27   
54
England
Oli Waters
1
Philippines
Garry Oyangoren
3
la 18:30  Pöytä 28   
55
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Michael Beeston
0
la 18:30  Pöytä 25   
56
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
United Kingdom
Paul Taylor
0
la 18:30  Pöytä 24   

Välierät

Voittomäärä 7
57
United Kingdom
Courtney Symons
-4
Philippines
Garry Oyangoren
3
la 19:49  Pöytä 24   
58
Italy
Steve Della
1
United Kingdom
Martyn Taylor
-1
la 19:31  Pöytä 28   

Finaali

Voittomäärä 7
59
Philippines
Garry Oyangoren
3
Italy
Steve Della
1
la 20:57  Pöytä 27   

Kommentit

Chat ()
Viimeisin viesti käyttäjältä:
    Ole hyvä ja kirjaudu sisään kommentoidaksesi