Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 16, 2021

Szkolenie z systemu dla turnieju deblowego + test

9-Ball
Add teams

Add teams

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Filip Mazur Marcin Wach (4)
6 (5/1) 58 (32/26)
55%
2 Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
6 (4/2) 58 (30/28)
52%
3 Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (4)
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
3 Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
4 (3/1) 39 (22/17)
56%
5 Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3)
4 (1/3) 36 (16/20)
44%
5 Paula Baranowska Dimitr Bochoienko (4)
4 (3/1) 41 (23/18)
56%
5 Marek Wójtowicz Witek Stachera (3)
4 (1/3) 39 (17/22)
44%
5 Renald Jagielski Janusz Stępowski (3)
3 (1/2) 30 (17/13)
57%
9 Paweł Florecki Wojciech Kaniewski (3)
3 (0/3) 31 (13/18)
42%
9 Daniel Hornowski Marcin Walczak (3)
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
9 Piotr Sołowicz Tomasz Ejsmont (2)
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
888 Wolny Los1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Mar 16, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)
More info
szkolenie

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4) 2 2 0 0 13 8 5 0 0 0 0.619 2
2 Renald Jagielski Janusz Stępowski (3) 2 1 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 1
3 Wolny Los1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Piotr Sołowicz Tomasz Ejsmont (2) 2 0 0 2 4 14 -10 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paula Baranowska Dimitr Bochoienko (4) 3 3 0 0 18 12 6 0 0 0 0.6 3
2 Filip Mazur Marcin Wach (4) 3 2 0 1 14 13 1 0 0 0 0.519 2
3 Marek Wójtowicz Witek Stachera (3) 3 1 0 2 14 16 -2 0 0 0 0.467 1
4 Paweł Florecki Wojciech Kaniewski (3) 3 0 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (4) 3 2 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 2
2 Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4) 3 2 0 1 14 14 0 0 0 0 0.5 2
3 Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3) 3 1 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 1
4 Daniel Hornowski Marcin Walczak (3) 3 1 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 1
Most valuable player

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
Piotr Sołowicz Tomasz Ejsmont (2)
Tue 21:23 
2-A   
Renald Jagielski Janusz Stępowski (3)
Wolny Los1
 
3-B   
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Marek Wójtowicz Witek Stachera (3)
Tue 20:37 
4-B   
Paula Baranowska Wojciech Trajdos (4)
Paweł Florecki Wojciech Kaniewski (3)
Tue 20:37 
5-C   
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Daniel Hornowski Marcin Walczak (3)
Tue 20:42 
6-C   
Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (3)
Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3)
Tue 20:42 

Round 2

Race to 6
7-A   
Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
Wolny Los1
 
8-A   
Piotr Sołowicz Tomasz Ejsmont (2)
Renald Jagielski Janusz Stępowski (3)
Tue 19:15 
9-B   
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Paweł Florecki Wojciech Kaniewski (3)
Tue 19:15 
10-B   
Marek Wójtowicz Witek Stachera (3)
Paula Baranowska Wojciech Trajdos (4)
Tue 19:37 
11-C   
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3)
Tue 19:15 
12-C   
Daniel Hornowski Marcin Walczak (3)
Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (3)
Tue 21:43 

Round 3

Race to 6
13-A   
Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
Renald Jagielski Janusz Stępowski (3)
Tue 20:22 
14-A   
Wolny Los1
Piotr Sołowicz Tomasz Ejsmont (2)
 
15-B   
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Paula Baranowska Wojciech Trajdos (4)
Tue 22:02 
16-B   
Paweł Florecki Wojciech Kaniewski (3)
Marek Wójtowicz Witek Stachera (3)
Tue 22:03 
17-C   
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (3)
Tue 20:04 
18-C   
Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3)
Daniel Hornowski Marcin Walczak (3)
Tue 20:04 

Quarter final

Race to 6
19   
Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
Łukasz Wojtkowiak Krzysztof Doroszkiewicz (3)
Tue 22:41 
20   
Paula Baranowska Wojciech Trajdos (4)
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Tue 22:41 
21   
Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (3)
Marek Wójtowicz Witek Stachera (3)
Tue 23:01 
22   
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Renald Jagielski Janusz Stępowski (3)
Tue 22:41 

Semi final

Race to 6
23   
Tomasz Stachera Brajan Sawicki (4)
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Tue 23:38 
24   
Zbigniew Śliwak Tomasz Bukowski (3)
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Wed 00:03 

Final

Race to 6
25   
Michał Kozłowski Sebastian Szymkowski (4)
Filip Mazur Marcin Wach (4)
Wed 01:32 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants