Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 31, 2022

Snooker 107

Snooker 10-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Michael Sagar
9 (9/0) 31 (25/6)
81%
2 Jur Kous
Plan B
8 (7/1) 28 (21/7)
75%
3 Quinten Pongers
SPC Woensel
7 (6/1) 21 (16/5)
76%
3 Richard van Giesen
7 (6/1) 24 (16/8)
67%
5 René van Lier
6 (3/3) 16 (7/9)
44%
5 Xavier Karis
6 (5/1) 17 (11/6)
65%
5 Roy van der Plas
Plan B
6 (4/2) 17 (10/7)
59%
5 Hassan Osman
6 (4/2) 19 (12/7)
63%
9 Patrick Lie Kiauw
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
Show more
9 Tom Penrose
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
9 John Koot
Pool West 2
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
9 Paul Timmerman
5 (2/3) 13 (5/8)
38%
9 Krijn Schuurman
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
9 Harry Strörmann
6 (3/3) 16 (6/10)
38%
9 E a Costa
6 (4/2) 16 (9/7)
56%
17 Marcel de Leeuw
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
17 Zumfer Bequku
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
17 Phil Mirontoneng
5 (2/3) 14 (7/7)
50%
17 Richard Gierdharie
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
21 Rien Baak
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
21 John Breur
5 (1/4) 12 (4/8)
33%
21 Arthur d0lkens
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
21 Dion van Everdingen
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
21 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
26 John Paul Filius
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
Entry deadline Jul 31, 2022, 12:15 PM (local time)
Starts Jul 31, 2022, 12:15 PM (local time)
Format Round robin (26 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
Met een aantal zalen door heel Nederland is er een ranking bedacht om pool met snooker te combineren.
SNOOKER107 !

Er wordt gespeeld op 9ft pooltafels, met snookerballen ter grootte van poolballen.
De spelregels zijn gelijk aan de snookerregels met uitzondering van: een foul of mis, geeft bal in hand.
Er wordt met 10 rode ballen gespeeld ipv 15.

Aanvang: 12:15
Inleg €10,- per toernooi met een éénmalige bijdrage van €5,- voor het eindtoernooi( deze wordt bij je eerste deelname geïnd).
Na een reeks van 7 toernooien zal de top 16 de Masters spelen, deze zal gehouden worden in de regio waar de meeste deelnemers vandaan komen.

Ook is er op 10 Juli een demo wedstrijd tussen niemand minder dan Nick van den Berg &
Raymon Fabrie
Locatie : Westend Snooker
Aanvang: 18.00

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Xavier Karis 4 4 0 0 8 3 5 0 0 0 0.727 4
2 Hassan Osman 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 Patrick Lie Kiauw 4 2 0 2 6 5 1 0 0 0 0.545 2
4 Jum Zwijnenburg 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Rien Baak 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Sagar 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 E a Costa 5 4 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 4
3 Harry Strörmann 5 3 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 3
4 Phil Mirontoneng 5 2 0 3 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 John Breur 5 1 0 4 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
6 John Paul Filius 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Quinten Pongers 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Tom Penrose 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Paul Timmerman 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Marcel de Leeuw 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Dion van Everdingen 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jur Kous 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 John Koot 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Krijn Schuurman 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Zumfer Bequku 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Michael Da Costa Goncalo 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard van Giesen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Roy van der Plas 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 René van Lier 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Richard Gierdharie 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Arthur d0lkens 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Sudan
Hassan Osman
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:36 
2-A   
Netherlands
Rien Baak
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 12:44 
3-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 13:12 
4-B   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
John Paul Filius
Sun 13:11 
5-B   
Netherlands
John Breur
Portugal
E a Costa
Sun 13:55 
6-C   
Netherlands
Marcel de Leeuw
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:42 
7-C   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:45 
8-D   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
John Koot
Sun 14:34 
9-D   
Kosovo
Zumfer Bequku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:47 
10-E   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 15:48 
11-E   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
René van Lier
Sun 13:22 

Round 2

12-A   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 15:47 
13-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Xavier Karis
Sun 12:44 
14-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
John Paul Filius
Sun 14:03 
15-B   
Netherlands
Phil Mirontoneng
Portugal
E a Costa
Sun 14:03 
16-B   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
John Breur
Sun 14:34 
17-C   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 13:28 
18-C   
Netherlands
Marcel de Leeuw
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:09 
19-D   
Netherlands
John Koot
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:04 
20-D   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 13:51 
21-E   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
René van Lier
Sun 14:24 
22-E   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 12:48 

Round 3

23-A   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Xavier Karis
Sun 13:36 
24-A   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Rien Baak
Sun 14:02 
25-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Portugal
E a Costa
Sun 15:26 
26-B   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
John Breur
Sun 12:45 
27-B   
Netherlands
Phil Mirontoneng
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 15:23 
28-C   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:03 
29-C   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 14:38 
30-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 14:56 
31-D   
Netherlands
John Koot
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 13:21 
32-E   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 14:05 
33-E   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 14:02 

Round 4

34-A   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Rien Baak
Sun 15:47 
35-A   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:22 
36-B   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
John Breur
Sun 15:20 
37-B   
Portugal
E a Costa
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 12:45 
38-B   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:27 
39-C   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 15:01 
40-C   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Marcel de Leeuw
Sun 15:08 
41-D   
Netherlands
Krijn Schuurman
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 14:03 
42-D   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jur Kous
Sun 13:28 
43-E   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 15:48 
44-E   
Netherlands
René van Lier
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 13:37 

Round 5

45-A   
Netherlands
Rien Baak
Sudan
Hassan Osman
Sun 15:00 
46-A   
Netherlands
Xavier Karis
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:24 
47-B   
Netherlands
Harry Strörmann
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 16:08 
48-B   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Phil Mirontoneng
Sun 15:48 
49-B   
Portugal
E a Costa
Netherlands
John Paul Filius
Sun 15:48 
50-C   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Marcel de Leeuw
Sun 13:28 
51-C   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:46 
52-D   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Jur Kous
Sun 15:05 
53-D   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
John Koot
Sun 12:47 
54-E   
Netherlands
Arthur d0lkens
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 15:37 
55-E   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 13:21 

Last sixteen

56   
Netherlands
Xavier Karis
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 17:17 
57   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
John Koot
Sun 17:17 
58   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 17:17 
59   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 17:17 
60   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 17:17 
61   
Portugal
E a Costa
Netherlands
René van Lier
Sun 17:17 
62   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:17 
63   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 17:17 

Quarter final

64   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:18 
65   
Netherlands
Roy van der Plas
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 18:10 
66   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
René van Lier
Sun 18:10 
67   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 18:18 

Semi final

68   
Netherlands
Quinten Pongers
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 19:04 
69   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 19:04 

Final

70   
United Kingdom
Michael Sagar
Netherlands
Jur Kous
Sun 20:31 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants