Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 13, 2021

ShootOut

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Georgi Georgiev
7 (6/1) 7 (6/1)
86%
2 Yoan Salambashev
7 (5/2) 7 (5/2)
71%
3 Teodor Chomovski
5 (4/1) 5 (4/1)
80%
3 Viktor Iliev
5 (4/1) 5 (4/1)
80%
5 Stoyan Tsankov
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
5 Dimo Angelov
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
5 Maksim Kostov
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
5 Svetlozar Zhelezchev
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
9 Andrei Izrantcev
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
Show more
9 Kalin Stefanov
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
9 Velian Dimitrov
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
9 Boyan Toshev
2 (1/1) 2 (1/1)
50%
9 Petar Zorovski
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
9 Borislav Cholakov
3 (2/1) 3 (2/1)
67%
9 Desislava Bozhilova
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
9 Ibrahim Krondev
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
17 Daniel Todorov
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Денис Маздрашки
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Rumen Rashkov
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Rosen Cakov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
17 Ilia Doktorov
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Lyuboslav Nikov
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Evgeni Zorovski
3 (1/2) 3 (1/2)
33%
17 Martin Sokolov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Krasimir Kirov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Ghost 1
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Ghost 2
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Ghost 3
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Ghost 4
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
25 Ivan Todorov
2 (0/2) 2 (0/2)
0%
Starts Mar 13, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Dresscode ДРЕСКОД: Панталони (дънки не са позволени), тъмни обувки, поло тениска или риза.
При неспазване на уточнения dress code, таксата за участие се удвоява.
Organizer The Academy-Dianabad
More info
ДРЕСКОД: Панталони (дънки не са позволени), тъмни обувки, поло тениска или риза
ПРАВИЛАТА НА ТУРНИРА! ВАЖНО – ПРОЧЕТЕТЕ:
- Всеки мач е с продължителност точно 10 минути. През първите 5 минути времето за удар е 15 секунди, а през оставащите 5 минути - 10 секунди. Фаулът за време е с минимална стойност 5 точки.
- Играчите определят кой ще разбива в началото на фрейма чрез лаг.
- При равен резултат накрая на фрейма се изпълняват дузпи по синята.
- След всеки фаул бялата е в ръка и може да бъде поставена навсякъде по масата.
- При всеки удар трябва да се удари борд или да има вкарване. В противен случай - фаул, минимум 5 точки.
- Правилата за фрий бол, пропуск и връщане след фаул не важат.
При неспазване на уточнения dress code, таксата за участие се удвоява.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Bulgaria
Martin Sokolov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Borislav Cholakov
Sat 11:18 
3   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Evgeni Zorovski
Sat 11:41 
4   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 11:30 
5   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Sat 11:41 
6   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Krasimir Kirov
Sat 12:09 
7   
Bulgaria
Rumen Rashkov
Bulgaria
Petar Zorovski
Sat 11:57 
8   
Bulgaria
Daniel Todorov
Bulgaria
Ghost 2
Sat 12:25 
9   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Ghost 3
Sat 12:25 
10   
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 12:25 
11   
Bulgaria
Ghost 4
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 12:43 
12   
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 12:43 
13   
Bulgaria
Ivan Todorov
Bulgaria
Svetlozar Zhelezchev
Sat 13:20 
14   
Bulgaria
Ilia Doktorov
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Sat 13:17 
15   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 13:30 
16   
Walk Over
Bulgaria
Boyan Toshev
 

Winners qualification

Race to 1
17   
Bulgaria
Martin Sokolov
Bulgaria
Borislav Cholakov
Sat 13:49 
18   
Bulgaria
Evgeni Zorovski
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 14:02 
19   
Bulgaria
Денис Маздрашки
Bulgaria
Maksim Kostov
Sat 14:14 
20   
Bulgaria
Petar Zorovski
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 14:24 
21   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Teodor Chomovski
Sat 14:45 
22   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Kalin Stefanov
Sat 14:58 
23   
Bulgaria
Svetlozar Zhelezchev
Bulgaria
Ilia Doktorov
Sat 13:36 
24   
Bulgaria
Velian Dimitrov
Bulgaria
Boyan Toshev
Sat 15:00 

Loser round 1

Race to 1
25   
Walk Over
Bulgaria
Rosen Cakov
 
26   
Bulgaria
Ghost 1
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 15:14 
27   
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Bulgaria
Krasimir Kirov
Sat 15:20 
28   
Bulgaria
Rumen Rashkov
Bulgaria
Ghost 2
Sat 15:14 
29   
Bulgaria
Ghost 3
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Sat 15:14 
30   
Bulgaria
Ghost 4
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 15:15 
31   
Bulgaria
Ivan Todorov
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Sat 15:15 
32   
Russia
Andrei Izrantcev
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 1
33   
Bulgaria
Rosen Cakov
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 15:36 
34   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Ilia Doktorov
Sat 15:49 
35   
Bulgaria
Lyuboslav Nikov
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 16:02 
36   
Bulgaria
Rumen Rashkov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 16:24 
37   
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Bulgaria
Daniel Todorov
Sat 16:36 
38   
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Bulgaria
Денис Маздрашки
Sat 16:37 
39   
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Bulgaria
Evgeni Zorovski
Sat 16:50 
40   
Russia
Andrei Izrantcev
Bulgaria
Martin Sokolov
Sat 17:06 

Last sixteen

Race to 1
41   
Bulgaria
Borislav Cholakov
Bulgaria
Dimo Angelov
Sat 17:48 
42   
Bulgaria
Viktor Iliev
Russia
Andrei Izrantcev
Sat 18:07 
43   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Desislava Bozhilova
Sat 18:07 
44   
Bulgaria
Petar Zorovski
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 18:21 
45   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Ibrahim Krondev
Sat 18:39 
46   
Bulgaria
Kalin Stefanov
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 18:56 
47   
Bulgaria
Svetlozar Zhelezchev
Bulgaria
Velian Dimitrov
Sat 19:08 
48   
Bulgaria
Boyan Toshev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 19:23 

Quarter final

Race to 1
49   
Bulgaria
Dimo Angelov
Bulgaria
Viktor Iliev
Sat 19:44 
50   
Bulgaria
Maksim Kostov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 19:58 
51   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Stoyan Tsankov
Sat 20:11 
52   
Bulgaria
Svetlozar Zhelezchev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 20:23 

Semi final

Race to 1
53   
Bulgaria
Viktor Iliev
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 20:44 
54   
Bulgaria
Teodor Chomovski
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 20:57 

Final

Race to 1
55   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 21:11 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants