Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 1 - April 2, 2022

Regionsmesterskap Midt

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
5 (5/0) 41 (35/6)
85%
100
2 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
5 (4/1) 52 (30/22)
58%
87
3 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (3/1) 45 (23/22)
51%
77
3 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 37 (25/12)
68%
77
5 Espen Eriksen
Trondheim BK
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
64
5 Magne Saltnessand
Trondheim BK
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
64
5 Ole Christian Belsaas
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
64
5 Knut Lossius
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
64
9 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
44
Show more
9 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
44
9 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 42 (18/24)
43%
44
9 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
44
13 Henrik Flatås
Trondheim BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
28
13 Edvard Ringen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
28
13 Torkil Terminator Gjengseth
Trondheim BK
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
28
13 Tore Kristiansen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
28
17 Kjetil Martinussen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
16
Entry deadline Mar 30, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Apr 1, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (17 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Anders Nordli (annordli@gmail.com, 45061530)
More info
Biljard1 ønsker velkommen til Regionsmesterskap Midt.
Det vil spilles både hos oss og Stoppball Nidaros.
10 tilgjengelige bord.


Spilleform:
a.Ved flere enn 16 deltakere spilles dobbeltcup.
b.Ved 16 eller færre utøvere spilles dobbelcup eller puljespill.

Deltakelse:
RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:
a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.

Påmelding:
Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.
Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.
Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.
Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

Startavgift:
Kr. 440,-
Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,-

Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating

Premier:
Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass).
Pokal til 1.plass.
Pengepremier totalt Kr. 8.000.- ( Ved 24 påmeldte eller flere )

•1. plass kr. 2.000.- (Kr. 4.000,-)

•2. plass Kr. 1.000,- (Kr. 2.000,-)

•3. plass Kr. 500,- (Kr. 1.000,-)

•3. plass Kr. 500,- (Kr. 1.000,-)

Sesongen avsluttes med fest hos Biljard1 etter turneringen på lørdag.
Påmelding til denne kommer.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Kjetil Martinussen
Anders Nordli
Fri 17:52  Table 3 KI
2   
Edvard Ringen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Torkil Gjengseth
 
4   
Knut Lossius
Walk Over
 
5   
Walk Over
Henrik Flatås
 
6   
Ole Christian Belsaas
Walk Over
 
7   
Walk Over
Tommy Eggen
 
8   
Tore Kristiansen
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 7
9   
Ronny Oldervik
Anders Nordli
Fri 18:57  Table 3 KI
10   
Edvard Ringen
Morten Rakfjord
Fri 17:52  Table 5 KI
11   
Magne Saltnessand
Torkil Gjengseth
Fri 17:53  Table 4 BT
12   
Knut Lossius
Espen M. Andersen
Fri 17:53  Table 4 KI
13   
Knut Inge Røstvold
Henrik Flatås
R2
Fri 17:53  Table 2 KI
14   
Ole Christian Belsaas
Espen Eriksen
Fri 17:53  Table 3 BT
15   
Knut Isaksen
Tommy Eggen
Fri 17:53  Table 2 BT
16   
Tore Kristiansen
Even Letnes Wærnes
Fri 17:53  Table 1 KI

Loser round 1

Race to 7
17   
Kjetil Martinussen
Tore Kristiansen
Fri 18:59  Table 4 BT
18   
Walk Over
Tommy Eggen
 
19   
Walk Over
Ole Christian Belsaas
 
20   
Walk Over
Henrik Flatås
 
21   
Walk Over
Knut Lossius
 
22   
Walk Over
Torkil Gjengseth
 
23   
Walk Over
Edvard Ringen
 
24   
Walk Over
Anders Nordli
 

Loser round 2

Race to 7
25   
Tore Kristiansen
Tommy Eggen
Fri 20:07  Table 4 BT
26   
Ole Christian Belsaas
Henrik Flatås
Fri 19:05  Table 4 KI
27   
Knut Lossius
Torkil Gjengseth
Fri 19:02  Table 3 BT
28   
Edvard Ringen
Anders Nordli
Fri 19:46  Table 1 KI

Winners qualification

Race to 7
29   
Ronny Oldervik
Morten Rakfjord
Fri 19:39  Table 3 KI
30   
Magne Saltnessand
Espen M. Andersen
Fri 19:03  Table 2 BT
31   
Knut Inge Røstvold
Espen Eriksen
Fri 19:03  Table 2 KI
32   
Knut Isaksen
R2
Even Letnes Wærnes
Fri 18:43  Table 1 KI

Losers qualification

Race to 7
33   
Tommy Eggen
Magne Saltnessand
Fri 21:09  Table 1 BT
34   
Ole Christian Belsaas
Morten Rakfjord
Fri 20:48  Table 2 BT
35   
Knut Lossius
Knut Isaksen
Fri 20:38  Table 3 BT
36   
Anders Nordli
Espen Eriksen
Fri 21:17  Table 4 BT

Quarter final

Race to 7
37   
Ronny Oldervik
R1
Espen Eriksen
Sat 10:00  Table 2 BT
38   
Espen M. Andersen
Ole Christian Belsaas
Sat 10:00  Table 1 BT
39   
Knut Inge Røstvold
Magne Saltnessand
Sat 10:00  Table 4 BT
40   
Even Letnes Wærnes
Knut Lossius
Sat 10:00  Table 3 BT

Semi final

Race to 7
41   
Ronny Oldervik
Espen M. Andersen
Sat 11:12  Table 3 BT
42   
Knut Inge Røstvold
Even Letnes Wærnes
Sat 11:12  Table 2 BT

Final

Race to 7
43   
Ronny Oldervik
Knut Inge Røstvold
Sat 12:26  Table 3 BT

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer