Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12 - September 13, 2015

RT7 Divisjon 2 Øst

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
26, 20, 17, 11, 11 3.351 300
2 Aria Senemar
Oslo BK
20, 13, 13, 10, 4 2.519 220
3 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
22, 17, 11, 7, 6 2.140 150
3 Raymond Kandola
Plankebyen BK
13, 10, 8, 8 1.873 150
5 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
13, 13, 12, 3 2.141 100
5 Jawad Haz
Unique BK
15, 12, 8, 7 2.460 100
5 Jon Andersen Eide
Kongsvinger BK
11, 11, 5 1.842 100
5 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
13, 12, 11, 11, 9 2.100 100
9 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
9, 8, 6 1.276 60
Show more
9 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
15, 9, 8 2.301 60
9 Kent Hansen
Oslo BK
12, 11, 10 2.500 60
9 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
11, 10, 6 1.854 60
13 Anas Khan
Unique BK
9, 6 0.642 40
13 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
13, 12, 9, 8 2.024 40
13 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
9, 2 1.545 40
13 Yousef Austrheim
Unique BK
10, 9 1.164 40
17 Arild Kråkvik
Oslo BK
8, 8 1.904 20
Starts Sep 12, 2015, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (17 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 2 Øst 2015
Organizer Norges Biljardforbund and Strømmen BK
Contact Bernt Even Nilsen (romsa2018@live.no, 99 70 24 52)
More info
Distanse: 65
Tidsskjema er ikke endelig. Denne vil vurderes fortløpende, og det vil avgjøres før enkeltcupen starter hvorvidt vi spiller over 1 eller 2 dager.
Spillere som ønsker å forlate spillelokalet gjør dette på eget ansvar, eller etter avtale med turneringsleder.
Det vil bli kontinuerlig informasjon under turneringen om når de ulike kampene skal spilles.
Spiller (Jan Thomassen) som ikke har kampstart kl. 10.00 må møte senest kl. 10.30.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Jan Thomassen
Walk Over
 
2   
Emil Andre Gangfløt
Trond-Michael Stensrød
Sat 10:00 
3   
Yousef Austrheim
Walk Over
 
4   
Walk Over
Aria Senemar
 
5   
Jon Andersen Eide
Walk Over
 
6   
Walk Over
Anas Khan
 
7   
Christian Wikeby
Walk Over
 
8   
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
 
9   
Thomas Pedersen
Walk Over
 
10   
Walk Over
Raymond Kandola
 
11   
Jawad Hassan
Walk Over
 
12   
Walk Over
Thorbjørn Eriksen
 
13   
Ole Tobias Gangfløt
Walk Over
 
14   
Walk Over
Kent Hansen
 
15   
Arild Kråkvik
Walk Over
 
16   
Walk Over
Bjørn Erik Bergh
 

Winner round 1

17   
Jan Thomassen
Trond-Michael Stensrød
Sat 11:30 
18   
Yousef Austrheim
Aria Senemar
Sat 10:00 
19   
Jon Andersen Eide
Anas Khan
Sat 10:00 
20   
Christian Wikeby
Arne Wiese-Hansen
Sat 10:00 
21   
Thomas Pedersen
Raymond Kandola
Sat 10:00 
22   
Jawad Hassan
Thorbjørn Eriksen
Sat 10:00 
23   
Ole Tobias Gangfløt
Kent Hansen
Sat 10:00 
24   
Arild Kråkvik
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:00 

Loser round 1

25   
Walk Over
Emil Andre Gangfløt
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Emil Andre Gangfløt
Arild Kråkvik
Sat 11:30 
34   
Walk Over
Kent Hansen
 
35   
Walk Over
Thorbjørn Eriksen
 
36   
Walk Over
Thomas Pedersen
 
37   
Walk Over
Christian Wikeby
 
38   
Walk Over
Anas Khan
 
39   
Walk Over
Yousef Austrheim
 
40   
Walk Over
Jan Thomassen
 

Winners qualification

41   
Trond-Michael Stensrød
Aria Senemar
Sat 13:00 
42   
Jon Andersen Eide
Arne Wiese-Hansen
Sat 11:30 
43   
Raymond Kandola
Jawad Hassan
Sat 11:30 
44   
Ole Tobias Gangfløt
Bjørn Erik Bergh
Sat 11:30 

Loser round 3

45   
Emil Andre Gangfløt
Kent Hansen
Sat 13:00 
46   
Thorbjørn Eriksen
Thomas Pedersen
Sat 11:30 
47   
Christian Wikeby
Anas Khan
Sat 11:30 
48   
Yousef Austrheim
Jan Thomassen
Sat 13:00 

Losers qualification

49   
Kent Hansen
Arne Wiese-Hansen
Sat 14:30 
50   
Thomas Pedersen
Trond-Michael Stensrød
Sat 14:30 
51   
Christian Wikeby
Ole Tobias Gangfløt
Sat 13:00 
52   
Jan Thomassen
Jawad Hassan
Sat 14:30 

Quarter final

53   
Aria Senemar
Jawad Hassan
Sat 16:00 
54   
Jon Andersen Eide
Ole Tobias Gangfløt
Sat 16:00 
55   
Raymond Kandola
Trond-Michael Stensrød
Sat 16:00 
56   
Bjørn Erik Bergh
Arne Wiese-Hansen
Sat 16:00 

Semi final

57   
Aria Senemar
Ole Tobias Gangfløt
Sat 17:30 
58   
Raymond Kandola
Bjørn Erik Bergh
Sat 17:30 

Final

59   
Aria Senemar
Bjørn Erik Bergh
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer