Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 16, 2018

RT6 1. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
6 (5/1) 50 (35/15)
70%
100
2 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
6 (5/1) 51 (36/15)
71%
87
3 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 44 (28/16)
64%
74
3 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
74
5 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
61
5 Henning Johansen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
61
7 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (1/3) 34 (12/22)
35%
55
7 Paul Townsend
Feios IL-BG
4 (1/3) 30 (10/20)
33%
55
9 Jon Birger Gursli
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (0/4) 29 (5/24)
17%
49
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
4 (0/4) 33 (9/24)
27%
49
Entry deadline Sep 12, 2018, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 16, 2018, 10:30 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2018
Organizer Marken IL, Kong Oscar BK
Contact Jørgen Ulvatne (ulvajs@gmail.com, 98697150)
More info
Velkommen til Bergen!

Grunnet uforutsette komplikasjoner i forbindelse med arrangement på Kong Oscar er vi dessverre nødt til å avholde turneringen på søndagen denne helgen. Det åpnes kl. 10 som vanlig og vi setter i gang så fort som mulig. Vi beklager eventuelle problemer dette skaper for deltakerne.

Premiering:

1. plass kr. 2.000,-
2. plass kr. 1.000,-
3. plass kr. 500,-

Beste kvinnelige deltaker får kr. 500,-.

Overnatting og ca. avstand Thon Hoteller:

Thon Hotel Bristol 500 meter
Thon Hotel Rosenkrantz 750 meter
Thon Hotel Orion 1,1 kilometer
Thon hoteller kan bookes via http://www.thonhotels.no/?firma=THC225

Øvrige overnattings steder og ca. avstand:

Marken Gjestehus 20 meter
Grand Hotel Terminus 300 meter
Scandic Ørnen 500 meter
Scandic Neptun 650 meter
Clarion Hotel Admiral 850 meter
Radisson Blu Royal Hotel 900 meter

Spillestedets innehaver poengterer at det ikke er mulig å innta medbrakt mat eller drikke mens man er i lokalet. Kjøkkenet åpner kl. 12:00, det vil være mulig å kjøpe kaffe, brus og chips/nøtter fra kl. 10:00.

Mer om RT 1. divisjon, TBR:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Vel møtt!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Ove Kvalsund Hansen 4 4 0 0 24 5 19 0.828 4
2 Tommy Wolff 4 3 0 1 21 6 15 0.778 3
3 Henning Johansen 4 2 0 2 14 19 -5 0.424 2
4 Paul Townsend 4 1 0 3 10 20 -10 0.333 1
5 Jon Birger Gursli 4 0 0 4 5 24 -19 0.172 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rudi Andre Wolff 4 4 0 0 24 9 15 0.727 4
2 Vidar Blidensol 4 3 0 1 19 13 6 0.594 3
3 Jonas Kvalsund Hansen 4 2 0 2 21 17 4 0.553 2
4 Kim Ronny Nygård 4 1 0 3 12 22 -10 0.353 1
5 Robert Gelin Rysjedal 4 0 0 4 9 24 -15 0.273 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Tommy Wolff
Paul Townsend
Sun 10:33  Table 16
2-A   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Henning Johansen
Sun 10:33  Table 15
3-B   
Jonas Kvalsund Hansen
Kim Ronny Nygård
Sun 10:33  Table 17
4-B   
Rudi Andre Wolff
Robert Gelin Rysjedal
Sun 10:33  Table 12

Round 2

Race to 6
5-A   
Paul Townsend
Henning Johansen
Sun 11:30  Table 15
6-A   
Tommy Wolff
Jon Birger Gursli
Sun 11:34  Table 16
7-B   
Kim Ronny Nygård
Robert Gelin Rysjedal
Sun 11:30  Table 10
8-B   
Jonas Kvalsund Hansen
Vidar Blidensol
Sun 11:34  Table 17

Round 3

Race to 6
9-A   
Henning Johansen
Jon Birger Gursli
Sun 12:56  Table 17
10-A   
Paul Townsend
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 12:52  Table 16
11-B   
Robert Gelin Rysjedal
Vidar Blidensol
Sun 12:56  Table 15
12-B   
Kim Ronny Nygård
Rudi Andre Wolff
Sun 12:52  Table 10

Round 4

Race to 6
13-A   
Jon Birger Gursli
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 14:21  Table 17
14-A   
Henning Johansen
Tommy Wolff
Sun 14:17  Table 16
15-B   
Vidar Blidensol
Rudi Andre Wolff
Sun 14:01  Table 10
16-B   
Robert Gelin Rysjedal
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 13:59  Table 15

Round 5

Race to 6
17-A   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Tommy Wolff
Sun 14:56  Table 15
18-A   
Jon Birger Gursli
Paul Townsend
Sun 14:56  Table 10
19-B   
Rudi Andre Wolff
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 14:57  Table 17
20-B   
Vidar Blidensol
Kim Ronny Nygård
Sun 14:54  Table 16

Semi final

Race to 7
21   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Vidar Blidensol
Sun 16:06  Table 17
22   
Tommy Wolff
Rudi Andre Wolff
Sun 16:06  Table 16

Final

Race to 7
23   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Tommy Wolff
Sun 17:03  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer