Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 15, 2018

RT6 1. Divisjon Midt

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
6 (5/1) 45 (29/16)
64%
100
2 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
6 (4/2) 44 (26/18)
59%
87
3 Kim Owe Elverum
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
74
4 Steinar Moe
Trondheim BK
5 (2/3) 41 (18/23)
44%
67
5 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
5 (2/3) 38 (19/19)
50%
61
6 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
5 (0/5) 32 (7/25)
22%
58
Entry deadline Sep 12, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Sep 15, 2018, 12:00 AM (local time)
Format Round robin (6 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2018
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Vel møtt til RT6 10-Ball hos Trondheim Biljardklubb lørdag 15.09.18.


Oppmøte senest kl 10:00.
Spillestart kl 10:30.

Premiegaranti:
1.plass 800,-.
2.plass 400,-.

Det vil bli gjennomgang av regler for disiplinen som spilles og dresskode på spillermøtet klokken 10:00.

Hver spiller oppfordres til å se gjennom regler på biljardforbundet.no.

Trekning gjennomføres onsdag 12.09.18 kl 21:00.

Distansen som er satt kan forandres i henhold til antall påmeldte.

Vel møtt alle sammen =)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Knut Isaksen 5 4 0 1 23 12 11 0.657 4
2 Snorre Wold 5 4 0 1 23 13 10 0.639 4
3 Kim Owe Elverum 5 3 0 2 19 17 2 0.528 3
4 Steinar Moe 5 2 0 3 18 23 -5 0.439 2
5 June Therese Håndstad 5 2 0 3 19 19 0 0.5 2
6 Gunnar Aronsen 5 0 0 5 7 25 -18 0.219 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Knut Isaksen
Steinar Moe
Sat 12:10 
2   
Snorre Wold
Kim Owe Elverum
Sat 12:11 
3   
Gunnar Aronsen
June Therese Håndstad
Sat 12:11 

Round 2

Race to 5
4   
Knut Isaksen
Kim Owe Elverum
Sat 13:12 
5   
Steinar Moe
June Therese Håndstad
Sat 13:12 
6   
Snorre Wold
Gunnar Aronsen
Sat 13:12 

Round 3

Race to 5
7   
Knut Isaksen
June Therese Håndstad
Sat 14:38 
8   
Kim Owe Elverum
Gunnar Aronsen
Sat 14:39 
9   
Steinar Moe
Snorre Wold
Sat 14:39 

Round 4

Race to 5
10   
Knut Isaksen
Gunnar Aronsen
Sat 16:31 
11   
June Therese Håndstad
Snorre Wold
Sat 16:31 
12   
Kim Owe Elverum
Steinar Moe
Sat 16:31 

Round 5

Race to 5
13   
Knut Isaksen
Snorre Wold
Sat 10:31 
14   
Gunnar Aronsen
Steinar Moe
Sat 10:31 
15   
June Therese Håndstad
Kim Owe Elverum
Sat 10:31 

Final

Race to 6
16   
Knut Isaksen
Snorre Wold
Sat 17:20 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer