Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 18, 2018

RT5 2. Divisjon Øst

Add players

Please wait...
Straightpool

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Sebastian Meling
Oslo BK
30, 16, 16, 16, 11 4.710 100
2 Robin Nathan
Unique BK
23, 16, 15, 14, 11 3.240 87
3 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
36, 18, 18, 17 5.357 74
3 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
21, 14, 11, 10, 7, 7 2.919 74
5 Jörgen Sandman
Ask BC
24, 15, 8, 6 3.679 61
5 Moises Farfan
Fredrikstad BK
24, 14, 11, 11, 9 2.703 61
5 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
18, 10, 8, 7 2.841 61
5 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
13, 12, 5 2.250 61
9 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
10, 8, 8 3.020 49
Show more
9 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
10, 7, 6, 5 1.653 49
9 Odd Martin Asp
Ask BC
11, 10, 8, 7, 6 1.990 49
9 Anders Lie
Fredrikstad BK
10, 10 3.000 49
13 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
8, 8, 7, 5 1.908 37
13 Jozef Kwit
Oslo BK
9, 7, 7, 3 1.211 37
13 Audun Bjerve
Oslo Biljard1 PS
9, 7 1.919 37
13 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
21, 10, 9, 6 2.347 37
17 Michelle Sandman
Ask BC
6, 5 0.694 29
17 John Ove Løvdal
Vestby BK
13, 11, 7 2.167 29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
5, 1 1.607 29
17 Jack Nordby
Oslo BK
7, 6 1.032 29
17 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
7 3.588 29
17 Terje Kristoffersen
Oslo BK
10, 6, 3 1.258 29
17 Wilhelm Lorentzen
Fredrikstad BK
9, 6 1.581 29
25 Jim-Olav Fors
Oslo BK
11 1.913 22
25 Geir Nilsen
Fredrikstad BK
6, 5 1.118 22
Entry deadline Aug 15, 2018, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 18, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 50
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2018
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com, 48450637)
More info
Oppmøte senest kl 09:45.
De som ikke skal spille første runde kan møte minimum 30 minutter før kampen starter.
Kampene vil bli satt i gang fortløpende.
Distanse 50, max 30 innings på tapersiden.
NBF regler for turneringen gjelder.
Les: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?wpas_turneringsbestemmelser.htm
Les også regler for 14.1 her: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?4_-_14_1_straight_pool.htm

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 50
1   
Sebastian Meling
Walk Over
 
2   
Michelle Sandman
Jozef Kwit
Sat 10:33  Table 1
3   
Elias Rytterager Johnsen
Jim-Olav Fors
Sat 10:33  Table 2
4   
Terje Kristoffersen
John Ove Løvdal
Sat 10:33  Table 3
5   
Anders Lie
Walk Over
 
6   
Moises Farfan
Sabahudin Comor
Sat 10:33  Table 4
7   
Stig Nesvik
Simen Ekern Bakken
Sat 10:33  Table 5
8   
Walk Over
Albert Roman Stensrød
 
9   
Raymond Kandola
Walk Over
 
10   
Jørgen Sandman
Audun Bjerve
Sat 10:33  Table 6
11   
Wilhelm Lorentzen
Espen Kristiansen
Sat 10:33  Table 7
12   
Walk Over
Trond-Michael Stensrød
 
13   
Odd Martin Asp
Bastian Andreassen
Sat 10:33  Table 8
14   
Geir Nilsen
Giena Tanilon
Sat 11:07  Table 6
15   
Alf Regy Lid
Jack Nordby
Sat 10:33  Table 5
16   
Walk Over
Robin Nathan
 

Winner round 1

Race to 50
17   
Sebastian Meling
Jozef Kwit
Sat 11:00  Table 1
18   
Elias Rytterager Johnsen
Terje Kristoffersen
Sat 11:35  Table 2
19   
Anders Lie
Moises Farfan
Sat 11:12  Table 4
20   
Stig Nesvik
Albert Roman Stensrød
Sat 10:52  Table 2
21   
Raymond Kandola
Jørgen Sandman
Sat 11:06  Table 7
22   
Espen Kristiansen
Trond-Michael Stensrød
Sat 11:48  Table 7
23   
Bastian Andreassen
Giena Tanilon
Sat 12:05  Table 6
24   
Alf Regy Lid
Robin Nathan
Sat 11:54  Table 5

Loser round 1

Race to 50
25   
Walk Over
Michelle Sandman
 
26   
Jim-Olav Fors
John Ove Løvdal
Sat 11:36  Table 3
27   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
28   
Simen Ekern Bakken
Walk Over
 
29   
Walk Over
Audun Bjerve
 
30   
Wilhelm Lorentzen
Walk Over
 
31   
Odd Martin Asp
Geir Nilsen
Sat 12:14  Table 8
32   
Jack Nordby
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 50
33   
Michelle Sandman
Alf Regy Lid
Sat 13:16  Table 5
34   
John Ove Løvdal
Bastian Andreassen
Sat 13:29  Table 6
35   
Sabahudin Comor
Espen Kristiansen
Sat 13:28  Table 7
36   
Simen Ekern Bakken
Raymond Kandola
Sat 12:00 
37   
Audun Bjerve
Stig Nesvik
Sat 12:18  Table 4
38   
Wilhelm Lorentzen
Moises Farfan
Sat 12:37  Table 2
39   
Odd Martin Asp
Terje Kristoffersen
Sat 13:09  Table 8
40   
Jack Nordby
Jozef Kwit
Sat 13:28  Table 1

Winners qualification

Race to 50
41   
Sebastian Meling
Elias Rytterager Johnsen
Sat 13:41  Table 2
42   
Anders Lie
Albert Roman Stensrød
Sat 13:05  Table 3
43   
Jørgen Sandman
Trond-Michael Stensrød
Sat 13:43  Table 3
44   
Giena Tanilon
Robin Nathan
Sat 13:48  Table 4

Loser round 3

Race to 50
45   
Alf Regy Lid
Bastian Andreassen
Sat 14:44  Table 8
46   
Espen Kristiansen
Raymond Kandola
Sat 14:27  Table 7
47   
Audun Bjerve
Moises Farfan
Sat 14:06  Table 8
48   
Odd Martin Asp
Jozef Kwit
Sat 14:51  Table 1

Losers qualification

Race to 50
49   
Alf Regy Lid
Anders Lie
Sat 15:28  Table 2
50   
Raymond Kandola
Elias Rytterager Johnsen
Sat 15:17  Table 3
51   
Moises Farfan
Giena Tanilon
Sat 14:57  Table 4
52   
Odd Martin Asp
Jørgen Sandman
Sat 15:40  Table 1

Quarter final

Race to 75
53   
Sebastian Meling
Raymond Kandola
Sat 16:35  Table 3
54   
Albert Roman Stensrød
Jørgen Sandman
Sat 16:35  Table 3
55   
Trond-Michael Stensrød
Alf Regy Lid
Sat 16:35  Table 1
56   
Robin Nathan
Moises Farfan
Sat 16:35  Table 4

Semi final

Race to 75
57   
Sebastian Meling
Albert Roman Stensrød
Sat 18:20  Table 1
58   
Alf Regy Lid
Robin Nathan
Sat 18:20  Table 3

Final

Race to 75
59   
Sebastian Meling
Robin Nathan
Sat 19:46  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer