Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 17 - October 18, 2020

RT3 1. Divisjon Nord1

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
6 (6/0) 70 (48/22)
69%
2 Alexander Hansen
Fauske BK
5 (4/1) 56 (39/17)
70%
3 Kent Ivar Aasbakk
Arctic BK
5 (2/3) 53 (21/32)
40%
3 Stig Berntsen
Reisa BK
4 (1/3) 51 (22/29)
43%
5 Kjetil Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
5 Arild Johansen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
7 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
4 (1/3) 48 (19/29)
40%
7 Frank Normann
Arctic BK
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
9 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
4 (1/3) 50 (22/28)
44%
Entry deadline Oct 14, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 17, 2020, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Vesterålen Biljardklubb
Contact Kjetil Sørensen (Nikkedemus@hotmail.co.uk, 46856308)
More info
Da er det tid for RT3 og vi har allerede noen som har meldt seg på. Må være ny rekord.
Setter spillestart til klokken 15.00 men det kommer selvfølgelig ann på om bodøfolket rekker dette.
Hvis ikke utsetter vi kampene det gjelder eller endrer til 16.00 som har vært vanlig. Har en mistanke om at vi blir 2-3 extra denne gangen så derfor 15.00.
Som alltid gratis kaffe mens øvrig mat og drikke kjøpes hos Bowling1.
Distanse først til 6.
3 poengsregel på brekk.
3 feilsregel.
9 ball på brekk er seier.

Som situasjonen i Norge er nå med covid19 skal vi også ta visse forholdsregler.
Etter beste evne skal vi holde 1m avstand fra hverandre.
Så langt som mulig bruke eget utstyr.
Håndsprit er obligatorisk før og etter hver match.
Man skal kunn oppholde seg ved det bordet man spiller på.
Kuler og vant blir rengjordt mellom hver match.

Noen sosial sammenkomst etterpå på lørdag er mulig. Dette dekkes da av hver enkelt deltaker. Dette vil bli tatt opp på lørdag hvem som blir med.

Håper på en bra helg med masse morro, mye spilling og kanskje noen nye spillere.
Velkommen alle sammen.

Jeg gleder meg noe så jævlig og håper på bedre spill enn RT2 i Bodø.
Er det spørsmål så mail eller msn. Har knust telefonen.

Denne gangen blir det matservering på lørdag.
Bacalao blir laget og vi tar 100kr pr full mage.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vegar Lind 4 4 0 0 32 12 20 0 0 0 0.727 4
2 Kent Ivar Aasbakk 4 2 0 2 21 24 -3 0 0 0 0.467 2
3 Kjetil Sørensen 4 2 0 2 22 23 -1 0 0 0 0.489 2
4 Øyvind Grindstein Vinje 4 1 0 3 19 29 -10 0 0 0 0.396 1
5 Rune Christoffer Berntsen 4 1 0 3 22 28 -6 0 0 0 0.44 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Hansen 3 3 0 0 24 9 15 0 0 0 0.727 3
2 Stig Berntsen 3 1 0 2 19 21 -2 0 0 0 0.475 1
3 Arild Johansen 3 1 0 2 15 23 -8 0 0 0 0.395 1
4 Frank Normann 3 1 0 2 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
5 Krister Henriksen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1-A   
Vegar Lind
Kent Ivar Aasbakk
Sat 15:50  Table 1
2-A   
Rune Christoffer Berntsen
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 15:53  Table 2
3-B   
Alexander Hansen
Stig Berntsen
Sat 15:57  Table 3
4-B   
Frank Normann
Krister Henriksen
Sat 17:30  Table 1

Round 2

Race to 8
5-A   
Kent Ivar Aasbakk
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 17:28  Table 2
6-A   
Vegar Lind
Kjetil Sørensen
Sat 17:14  Table 3
7-B   
Stig Berntsen
Krister Henriksen
  Table 1
8-B   
Alexander Hansen
Arild Johansen
Sat 17:14  Table 1

Round 3

Race to 8
9-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Kjetil Sørensen
Sat 18:51  Table 2
10-A   
Kent Ivar Aasbakk
Rune Christoffer Berntsen
Sat 19:45  Table 2
11-B   
Krister Henriksen
Arild Johansen
 
12-B   
Stig Berntsen
Frank Normann
Sat 18:13  Table 3

Round 4

Race to 8
13-A   
Kjetil Sørensen
Rune Christoffer Berntsen
Sun 09:57  Table 1
14-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Vegar Lind
Sun 09:57  Table 2
15-B   
Arild Johansen
Frank Normann
Sun 09:57  Table 3
16-B   
Krister Henriksen
Alexander Hansen
 

Round 5

Race to 8
17-A   
Rune Christoffer Berntsen
Vegar Lind
Sun 11:49  Table 1
18-A   
Kjetil Sørensen
Kent Ivar Aasbakk
Sun 11:49  Table 2
19-B   
Frank Normann
Alexander Hansen
Sun 11:27  Table 3
20-B   
Arild Johansen
Stig Berntsen
Sun 12:24  Table 3

Semi final

Race to 8
21   
Vegar Lind
Stig Berntsen
Sun 14:01  Table 1
22   
Kent Ivar Aasbakk
Alexander Hansen
Sun 14:01  Table 2

Final

Race to 8
23   
Vegar Lind
Alexander Hansen
Sun 15:10  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer