Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 27, 2019

RT3 1. Divisjon Midt

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
5 (5/0) 50 (36/14)
72%
100
2 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 56 (34/22)
61%
87
3 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
74
3 Helge Gjerde
Trondheim BK
4 (3/1) 42 (26/16)
62%
74
5 Henrik Flatås
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
61
5 Robert Grønlie
Trondheim BK
6 (4/2) 51 (33/18)
65%
61
5 Tore Hansen
Trondheim Snooker
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
61
5 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
61
9 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
49
Show more
9 Line Kjørsvik
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
49
9 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
49
9 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
49
13 Steinar Moe
Trondheim BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
37
13 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
37
13 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
37
13 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
37
17 Mona Kleveland
Trondheim BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
29
17 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
29
17 Arnt Krokøy
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
29
17 Torkil Gjengseth
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
29
Entry deadline Oct 23, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 27, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2019/2020
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Frank Sivertsvik (biljard1@hotmail.com, 47267499)
More info
Velkommen til regional turnering på Trondheim Biljardsenter på Nardo. Vi åpner kl.09:00.
Husk oppmøte senest en halv time før start.

Det vil bli informert om regler og prosedyrer kl.09:45.

Regler for deltaker:
http://www.biljardforbundet.no/info/10_3_-_regler_for_deltaker.htm

Trekning er utført av Frank (B1) og Knut Inge (TBK) i fellesskap.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Ronny Oldervik
Walk Over
 
2   
Mona Kleveland
Ståle Gikling
Sun 10:00  Table 1
3   
Knut Isaksen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
5   
Helge Gjerde
Walk Over
 
6   
John-Ivar Rubach
Arnt Krokøy
Sun 10:09  Table 2
7   
Robert Grønlie
Torkil Gjengseth
Sun 10:09  Table 4
8   
Walk Over
Even Letnes Wærnes
 
9   
Henrik Flatås
Walk Over
 
10   
Anders Nordli
Frank Sivertsvik
Sun 10:09  Table 5
11   
Martin Rottem Dahle
Walk Over
 
12   
Walk Over
Steinar Moe
 
13   
Tore Hansen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Line Kjørsvik
 
15   
Gunnar Aronsen
Snorre Wold
Sun 10:09  Table 8
16   
Walk Over
Knut Inge Røstvold
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Ronny Oldervik
Mona Kleveland
Sun 11:05  Table 3
18   
Knut Isaksen
Kim Owe Elverum
Sun 11:05  Table 6
19   
Helge Gjerde
John-Ivar Rubach
Sun 11:32  Table 3
20   
Robert Grønlie
Even Letnes Wærnes
Sun 11:05  Table 7
21   
Henrik Flatås
Anders Nordli
Sun 11:05  Table 4
22   
Martin Rottem Dahle
Steinar Moe
Sun 11:04  Table 1
23   
Tore Hansen
Line Kjørsvik
Sun 11:06  Table 5
24   
Gunnar Aronsen
Knut Inge Røstvold
Sun 11:27  Table 8

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Ståle Gikling
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Arnt Krokøy
 
28   
Torkil Gjengseth
Walk Over
 
29   
Walk Over
Frank Sivertsvik
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Snorre Wold
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Ståle Gikling
Gunnar Aronsen
Sun 12:00 
34   
Walk Over
Tore Hansen
 
35   
Arnt Krokøy
Steinar Moe
Sun 11:48  Table 1
36   
Torkil Gjengseth
Anders Nordli
Sun 12:20  Table 3
37   
Frank Sivertsvik
Robert Grønlie
Sun 11:53  Table 7
38   
Walk Over
John-Ivar Rubach
 
39   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
40   
Snorre Wold
Mona Kleveland
Sun 11:42  Table 2

Winners qualification

Race to 6
41   
Ronny Oldervik
Knut Isaksen
Sun 12:03  Table 5
42   
Helge Gjerde
Even Letnes Wærnes
Sun 12:00  Table 7
43   
Henrik Flatås
Martin Rottem Dahle
Sun 12:17  Table 4
44   
Line Kjørsvik
Knut Inge Røstvold
Sun 12:18  Table 8

Loser round 3

Race to 6
45   
Gunnar Aronsen
Tore Hansen
Sun 12:20  Table 6
46   
Steinar Moe
Anders Nordli
Sun 13:44  Table 4
47   
Robert Grønlie
John-Ivar Rubach
Sun 12:39  Table 5
48   
Kim Owe Elverum
Snorre Wold
Sun 12:40  Table 2

Losers qualification

Race to 6
49   
Tore Hansen
Even Letnes Wærnes
Sun 13:30  Table 7
50   
Anders Nordli
Knut Isaksen
Sun 14:58  Table 4
51   
Robert Grønlie
Line Kjørsvik
Sun 13:51  Table 1
52   
Kim Owe Elverum
Henrik Flatås
Sun 14:15  Table 2

Quarter final

Race to 8
53   
Ronny Oldervik
Tore Hansen
Sun 15:49  Table 5
54   
Helge Gjerde
Henrik Flatås
Sun 15:49  Table 7
55   
Martin Rottem Dahle
Robert Grønlie
Sun 15:49  Table 4
56   
Knut Inge Røstvold
Knut Isaksen
Sun 15:49  Table 8

Semi final

Race to 8
57   
Ronny Oldervik
Helge Gjerde
Sun 17:24  Table 5
58   
Martin Rottem Dahle
Knut Inge Røstvold
Sun 17:25  Table 7

Final

Race to 8
59   
Ronny Oldervik
Martin Rottem Dahle
Sun 18:55  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer