Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 7, 2018

RT3 1. Divisjon Øst

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
8 (7/1) 60 (45/15)
75%
100
2 Henrik Olsson
Oslo BK
5 (4/1) 46 (26/20)
57%
87
3 Frank Hjeldnes
Oslo BK
7 (5/2) 60 (32/28)
53%
74
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
74
5 Gavin Powell
Kongsvinger BK
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
61
5 Ingolf Höns
Ask BC
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
61
5 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 25 (17/8)
68%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
61
9 Arild Sørum
Vestby BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
49
Show more
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
49
9 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
49
9 Thomas Pedersen
Oslo Biljard1 PS
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
49
13 Aria Senemar
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
37
13 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
37
13 Kjell Martin Saga Andersen
Grenland BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
37
13 Aleksanteri Piilola
Grenland BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
37
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
29
17 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
29
Entry deadline Apr 4, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 7, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Øst 2018
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com, 48450637)
More info
Salongen åpner kl. 09.00, med kampstart kl. 10.00. Spillerne må møte opp senest kl. 09.30. Vi kan tilby mye god mat og drikke til hyggelige priser hele dagen. Trekning blir lagt ut onsdag 4. april ca. kl. 20.00. Vi regner med å spille ferdig turneringen på en dag, men kan tilby gunstige priser på Scandic City hotel i Fredrikstad for de som ønsker å overnatte. Parkering: Det er gratis parkering i alle parkeringshus i Fredrikstad fra kl. 09.00 på lørdager. Parkeringshuset i Sankthansfjellet er kun 200 m. fra Biljardhuset.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Jan Morten Arnesen
Walk Over
 
2   
Frank Hjeldnes
Kent Hansen
Sat 10:27  Table 1
3   
Arild Sørum
Walk Over
 
4   
Walk Over
Aleksanteri Piilola
 
5   
Ingolf Höns
Walk Over
 
6   
Walk Over
Aria Senemar
 
7   
Thomas Pedersen
Walk Over
 
8   
Walk Over
Per Hagen
 
9   
Henrik Olsson
Walk Over
 
10   
Walk Over
Gavin Powell
 
11   
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
12   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 
13   
Kjell Martin Saga Andersen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bjørn Erik Bergh
 
15   
Arne Wiese-Hansen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 10:27  Table 2
16   
Walk Over
Ole Kristian Rudshavn
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Jan Morten Arnesen
Frank Hjeldnes
Sat 11:22  Table 1
18   
Arild Sørum
Aleksanteri Piilola
Sat 10:27  Table 3
19   
Ingolf Höns
Aria Senemar
Sat 10:28  Table 4
20   
Thomas Pedersen
Per Hagen
Sat 10:28  Table 5
21   
Henrik Olsson
Gavin Powell
Sat 10:28  Table 6
22   
Bjørn Bratteberg
Egil Arne Sørensen
Sat 10:28  Table 7
23   
Kjell Martin Saga Andersen
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:28  Table 8
24   
Philip Sanchez Gangfløt
Ole Kristian Rudshavn
Sat 10:43  Table 2

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Kent Hansen
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Arne Wiese-Hansen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Kent Hansen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 11:54  Table 2
34   
Walk Over
Kjell Martin Saga Andersen
 
35   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
36   
Walk Over
Gavin Powell
 
37   
Walk Over
Per Hagen
 
38   
Walk Over
Aria Senemar
 
39   
Walk Over
Aleksanteri Piilola
 
40   
Arne Wiese-Hansen
Frank Hjeldnes
Sat 12:32  Table 5

Winners qualification

Race to 6
41   
Jan Morten Arnesen
Arild Sørum
Sat 12:09  Table 1
42   
Ingolf Höns
Thomas Pedersen
Sat 11:40 
43   
Henrik Olsson
Egil Arne Sørensen
Sat 11:26 
44   
Bjørn Erik Bergh
Ole Kristian Rudshavn
Sat 11:55  Table 3

Loser round 3

Race to 6
45   
Philip Sanchez Gangfløt
Kjell Martin Saga Andersen
Sat 13:17  Table 5
46   
Bjørn Bratteberg
Gavin Powell
Sat 11:27  Table 5
47   
Per Hagen
Aria Senemar
Sat 11:45  Table 4
48   
Aleksanteri Piilola
Frank Hjeldnes
Sat 13:08 

Losers qualification

Race to 6
49   
Philip Sanchez Gangfløt
Thomas Pedersen
Sat 14:18 
50   
Gavin Powell
Arild Sørum
Sat 13:09  Table 4
51   
Per Hagen
Bjørn Erik Bergh
Sat 13:01  Table 3
52   
Frank Hjeldnes
Egil Arne Sørensen
Sat 14:29  Table 3

Quarter final

Race to 6
53   
Jan Morten Arnesen
Frank Hjeldnes
Sat 15:33  Table 1
54   
Ingolf Höns
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 15:33  Table 3
55   
Henrik Olsson
Gavin Powell
Sat 15:33  Table 2
56   
Ole Kristian Rudshavn
Per Hagen
Sat 15:33  Table 4

Semi final

Race to 6
57   
Frank Hjeldnes
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 17:12  Table 3
58   
Henrik Olsson
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:12  Table 1

Final

Race to 6
59   
Philip Sanchez Gangfløt
Henrik Olsson
Sat 18:15 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer