Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 13 - September 15, 2019

RT2 1. Divisjon Vest

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Sep 11, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 13, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2019/2020
Organizer Marken IL, Kong Oscar BK
Contact Jørgen Ulvatne (ulvajs@gmail.com, 98697150)
More info
Velkommen til Bergen!

RT2 i 14.1 avholdes i Marken førstkommende helg.
Kong Oscar vil være åpen fra kl. 10:00 lørdag.

Premiering:
1. plass kr 2 000,-
2. plass kr 1 000,-
3. plass kr 500,-

Beste kvinnelige deltaker premieres med kr 500,-.

Overnatting og ca. avstand til Thons hoteller:

Thon Hotel Bristol 500 meter
Thon Hotel Rosenkrantz 750 meter
Thon Hotel Orion 1,1 kilometer
Thon hoteller kan bookes via http://www.thonhotels.no/?firma=THC225

Øvrige overnattingssteder og ca. avstand:

Marken Gjestehus 20 meter
Grand Hotel Terminus 300 meter
Scandic Ørnen 500 meter
Scandic Neptun 650 meter
Clarion Hotel Admiral 850 meter
Radisson Blu Royal Hotel 900 meter

Kjøkkenet åpner kl. 12:00, og det vil være mulig å kjøpe kaffe, brus og chips/nøtter fra kl. 10:00. Vi ber samtidig om at konsumforbudet mot medbrakt mat og drikke respekteres.

Velkommen til høstens og sesongens første RT i Bergen og en trivelig biljardhelg!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Nina Torvund 3 3 0 0 225 13 23 9.783 3
2 Paul Townsend 3 2 0 1 199 0 32 6.219 2
3 Katja Wolff 3 1 0 2 157 0 3 52.333 1
4 Jørgen Ulvatne 3 0 0 3 90 3 52 1.731 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Vidar Blidensol 3 3 0 0 225 0 42 5.357 3
2 Jan Helge Kordts 3 2 0 1 215 0 37 5.811 2
3 Ketil Andre Strømmen 3 1 0 2 142 0 25 5.680 1
4 Jon Birger Gursli 3 0 0 3 71 0 51 1.392 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1-A   
Nina Torvund
Jørgen Ulvatne
Sat 10:31  Table 15
2-A   
Paul Townsend
Katja Wolff
Sat 10:31  Table 16
3-B   
Jan Helge Kordts
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:31  Table 11
4-B   
Vidar Blidensol
Jon Birger Gursli
Sat 10:31  Table 12

Round 2

Race to 75
5-A   
Nina Torvund
Katja Wolff
Sat 12:03  Table 11
6-A   
Jørgen Ulvatne
Paul Townsend
Sat 12:03  Table 12
7-B   
Jan Helge Kordts
Jon Birger Gursli
Sat 12:03  Table 15
8-B   
Ketil Andre Strømmen
Vidar Blidensol
Sat 12:03  Table 16

Round 3

Race to 75
9-A   
Nina Torvund
Paul Townsend
Sat 13:22  Table 15
10-A   
Katja Wolff
Jørgen Ulvatne
Sat 13:21  Table 11
11-B   
Jan Helge Kordts
Vidar Blidensol
Sat 13:21  Table 16
12-B   
Jon Birger Gursli
Ketil Andre Strømmen
Sat 13:21  Table 12

Semi final

Race to 75
13   
Nina Torvund
Jan Helge Kordts
Sat 15:14  Table 16
14   
Paul Townsend
Vidar Blidensol
Sat 15:12  Table 15

Final

Race to 75
15   
Jan Helge Kordts
Vidar Blidensol
Sat 16:36  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer