Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17, 2019

RT2 1. Divisjon Midt

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Robert Grønlie
Trondheim BK
5 (5/0) 50 (35/15)
70%
100
2 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (3/1) 39 (25/14)
64%
87
3 Svein Rune Notøy
Herøy BK
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
74
3 Tore Hansen
Trondheim Snooker
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
74
5 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
61
5 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
61
7 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
55
7 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
55
9 Are Lorentsen
Trondheim BK
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
49
9 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49
Entry deadline Feb 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 17, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2019
Organizer Stoppball Nidaros BK
More info
Velkommen til RT2 10-ball hos oss på Stoppball Nidaros Biljardklubb!

Dørene åpner 09:00. Det vil bli servert frokost til alle utøvere fra klokken 09:30.
Spillermøte blir avholdt 09:45. Husk oppmøte 30min før spillestart!

Middag vil bli servert ca. 15:00.

Premier:
1.plass 1.000,-
2.plass 500,-

Vel møtt alle sammen!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Jahn Marius Wærnes
Lars Petter Løkken
Sun 09:55  Table 1
2   
Kim Owe Elverum
Walk Over
 
3   
Robert Grønlie
Snorre Wold
Sun 09:55  Table 2
4   
Are Lorentsen
Torkil Gjengseth
Sun 10:00  Table 3

Winner round 1

Race to 7
5   
Knut Inge Røstvold
Lars Petter Løkken
Sun 11:11  Table 3
6   
Kim Owe Elverum
June Therese Håndstad
Sun 09:55  Table 4
7   
Tore Hansen
Robert Grønlie
Sun 11:11  Table 1
8   
Are Lorentsen
Svein Rune Notøy
Sun 09:55  Table 3

Loser round 1

Race to 7
9   
Jahn Marius Wærnes
Are Lorentsen
Sun 11:23  Table 2
10   
Walk Over
Tore Hansen
 
11   
Snorre Wold
Kim Owe Elverum
Sun 11:46  Table 4
12   
Torkil Gjengseth
Lars Petter Løkken
 

Loser round 2

Race to 7
13   
Jahn Marius Wærnes
Tore Hansen
Sun 13:49  Table 4
14   
Snorre Wold
Lars Petter Løkken
Sun 13:49  Table 2

Winners qualification

Race to 7
15   
Knut Inge Røstvold
June Therese Håndstad
Sun 13:49  Table 1
16   
Robert Grønlie
Svein Rune Notøy
Sun 13:49  Table 3

Losers qualification

Race to 7
17   
Tore Hansen
June Therese Håndstad
Sun 15:05  Table 2
18   
Lars Petter Løkken
Svein Rune Notøy
Sun 15:05  Table 3

Semi final

Race to 7
19   
Knut Inge Røstvold
Svein Rune Notøy
Sun 16:23  Table 1
20   
Robert Grønlie
Tore Hansen
Sun 16:23  Table 4

Final

Race to 7
21   
Knut Inge Røstvold
Robert Grønlie
Sun 17:42  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer