Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 10, 2018

RT2 1. Divisjon Midt

Add players

Please wait...
Straightpool
Entry deadline Feb 7, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 10, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2018
Organizer Stoppball Nidaros BK
Contact Vegar Lind (vegar_lind@hotmail.com)
More info
Vel møtt til RT2 14-1 på Katedralen lørdag 10.02.18.

Det serveres frokost fra Chef Hoinnern fra kl 09:00.

Oppmøte senest kl 09:30.
Spillestart kl 10:00.

Premiegaranti:
1.plass 800,-.
2.plass 400,-.

Det vil bli gjennomgang av regler for disiplinen som spilles og dresskode på spillermøtet klokken 10:00.

Hver spiller oppfordres til å se gjennom regler på biljardforbundet.no.

Trekning gjennomføres onsdag 07.02.18 kl 22:00.

Vel møtt alle sammen =)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1   
Martin Rottem Dahle
Gunnar Aronsen
Sat 09:53  Table 1
2   
Even Letnes Wærnes
Kim Owe Elverum
Sat 09:53  Table 3
3   
Magne Saltnessand
Jahn Marius Wærnes
Sat 09:53  Table 2
4   
Lorentz Egil Kyllo
Lars Petter Løkken
Sat 09:53  Table 4
5   
June Therese Håndstad
Martin Elvenes
Sat 10:34 
6   
Kevin Hoel Tårnes
Knut Isaksen
Sat 11:01 
7   
Henrik Flatås
Bjørnar Tveraas
Sat 11:19 
8   
Snorre Wold
Ronny Kraft
Sat 11:07 

Winner round 1

Race to 75
9   
Martin Rottem Dahle
Even Letnes Wærnes
Sat 11:54 
10   
Magne Saltnessand
Lars Petter Løkken
Sat 11:57 
11   
Martin Elvenes
Knut Isaksen
Sat 12:38 
12   
Bjørnar Tveraas
Ronny Kraft
Sat 13:09 

Loser round 1

Race to 75
13   
Gunnar Aronsen
Kim Owe Elverum
Sat 13:10 
14   
Jahn Marius Wærnes
Lorentz Egil Kyllo
Sat 13:10 
15   
June Therese Håndstad
Kevin Hoel Tårnes
Sat 13:21 
16   
Henrik Flatås
Snorre Wold
Sat 13:49 

Loser round 2

Race to 75
17   
Kim Owe Elverum
Ronny Kraft
Sat 14:15 
18   
Jahn Marius Wærnes
Martin Elvenes
Sat 14:44 
19   
Kevin Hoel Tårnes
Lars Petter Løkken
Sat 14:35 
20   
Henrik Flatås
Martin Rottem Dahle
Sat 15:22 

Winners qualification

Race to 75
21   
Even Letnes Wærnes
Magne Saltnessand
Sat 15:20 
22   
Knut Isaksen
Bjørnar Tveraas
Sat 15:48 

Loser round 3

Race to 75
23   
Kim Owe Elverum
Jahn Marius Wærnes
Sat 15:53 
24   
Lars Petter Løkken
Martin Rottem Dahle
Sat 16:33 

Losers qualification

Race to 75
25   
Jahn Marius Wærnes
Magne Saltnessand
Sat 17:32  Table 3
26   
Martin Rottem Dahle
Knut Isaksen
Sat 17:02 

Semi final

Race to 75
27   
Even Letnes Wærnes
Martin Rottem Dahle
Sat 18:44  Table 1
28   
Bjørnar Tveraas
Magne Saltnessand
Sat 18:44  Table 3

Final

Race to 75
29   
Martin Rottem Dahle
Bjørnar Tveraas
Sat 20:05  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer