Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 5, 2017

RT2 1. Divisjon Midt

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Espen Eriksen
Trondheim BK
5 (5/0) 50 (33/17)
66%
100
2 Terje Hjerpbakk
Ask BC
8 (6/2) 68 (46/22)
68%
87
3 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 33 (21/12)
64%
77
3 Magne Saltnessand
Trondheim BK
5 (3/2) 46 (22/24)
48%
77
5 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 30 (18/12)
60%
64
5 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
64
5 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 24 (16/8)
67%
64
5 Terje Haugen
Trondheim BK
6 (4/2) 55 (30/25)
55%
64
9 Bjørnar Tveraas
Trondheim BK
4 (2/2) 33 (19/14)
58%
44
Show more
9 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
44
9 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
44
9 Martin Elvenes
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
44
13 Jo Hagestande
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 34 (20/14)
59%
28
13 Frode Storheil
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 24 (7/17)
29%
28
13 Lars Opøien Gaustad
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
28
13 Øyvind Torgersen Rye
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
28
17 Joakim Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
16
17 Tor Egil Mæhre
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
16
17 Torben Stenersen Rye
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
17 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
16
17 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
16
17 Bente Kristiansen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
16
17 Arnt Krokøy
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
16
Entry deadline Feb 1, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 5, 2017, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2017
Organizer Stoppball Nidaros BK
Contact Vegar Lind (vegar_lind@hotmail.com)
More info
Vel møtt til RT2 9-Ball på Katedralen søndag 05.02.17.

Det serveres gratis frokost fra Chef Hoinnern fra kl 09:45.

Oppmøte senest kl 10:00.
Spillestart kl 10:30.

Premiegaranti:
1.plass 1.000,-.
2.plass 500,-.

Det vil bli gjennomgang av regler for disiplinen som spilles og dresskode på spillermøtet klokken 10:00.

Hver spiller oppfordres til å se gjennom regler på biljardforbundet.no.

Trekning gjennomføres onsdag 01.02.17 kl 23:59.

Vel møtt alle sammen =)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Martin Rottem Dahle
Walk Over
 
2   
Kim Owe Elverum
Tor Egil Mæhre
Sun 10:30  Table 1
3   
Martin Elvenes
Walk Over
 
4   
Walk Over
Snorre Wold
 
5   
June Therese Håndstad
Walk Over
 
6   
Joakim Wærnes
Frank Sivertsvik
Sun 10:30  Table 2
7   
Bjørnar Tveraas
Bente Kristiansen
Sun 10:30  Table 3
8   
Walk Over
Jahn Marius Wærnes
 
9   
Magne Saltnessand
Walk Over
 
10   
Arnt Krokøy
Jo Hagestande
Sun 10:30  Table 4
11   
Øyvind Torgersen Rye
Terje Haugen
Sun 11:30 
12   
Walk Over
Espen Eriksen
 
13   
Even Letnes Wærnes
Walk Over
 
14   
Frode Storheil
Torben Stenersen Rye
Sun 11:30 
15   
Terje Hjerpbakk
Lars Opøien Gaustad
Sun 11:30 
16   
Walk Over
Knut Inge Røstvold
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Martin Rottem Dahle
Kim Owe Elverum
Sun 11:30 
18   
Martin Elvenes
Snorre Wold
Sun 12:30 
19   
June Therese Håndstad
Joakim Wærnes
Sun 12:30 
20   
Bjørnar Tveraas
Jahn Marius Wærnes
Sun 12:30 
21   
Magne Saltnessand
Jo Hagestande
Sun 12:30 
22   
Terje Haugen
Espen Eriksen
Wed 13:30 
23   
Even Letnes Wærnes
Frode Storheil
Wed 13:30 
24   
Terje Hjerpbakk
Knut Inge Røstvold
Wed 13:30 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Tor Egil Mæhre
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Frank Sivertsvik
 
28   
Bente Kristiansen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Arnt Krokøy
 
30   
Øyvind Torgersen Rye
Walk Over
 
31   
Walk Over
Torben Stenersen Rye
 
32   
Lars Opøien Gaustad
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Tor Egil Mæhre
Terje Hjerpbakk
Sun 13:30 
34   
Walk Over
Frode Storheil
 
35   
Frank Sivertsvik
Terje Haugen
Sun 14:52 
36   
Bente Kristiansen
Jo Hagestande
Sun 15:02 
37   
Arnt Krokøy
Jahn Marius Wærnes
Sun 13:42 
38   
Øyvind Torgersen Rye
Joakim Wærnes
Sun 13:53 
39   
Torben Stenersen Rye
Martin Elvenes
Sun 13:56 
40   
Lars Opøien Gaustad
Kim Owe Elverum
Sun 14:05 

Winners qualification

Race to 6
41   
Martin Rottem Dahle
Snorre Wold
Sun 15:06 
42   
June Therese Håndstad
Bjørnar Tveraas
Sun 15:19 
43   
Magne Saltnessand
Espen Eriksen
Sun 15:24 
44   
Even Letnes Wærnes
Knut Inge Røstvold
Sun 15:40 

Loser round 3

Race to 6
45   
Terje Hjerpbakk
Frode Storheil
Sun 15:42 
46   
Terje Haugen
Jo Hagestande
Sun 16:11 
47   
Jahn Marius Wærnes
Øyvind Torgersen Rye
Sun 16:17 
48   
Martin Elvenes
Lars Opøien Gaustad
Sun 16:41 

Losers qualification

Race to 6
49   
Terje Hjerpbakk
Bjørnar Tveraas
Sun 16:43 
50   
Terje Haugen
Snorre Wold
Sun 17:25 
51   
Jahn Marius Wærnes
Knut Inge Røstvold
Sun 17:14 
52   
Martin Elvenes
Magne Saltnessand
Sun 17:49 

Quarter final

Race to 7
53   
Martin Rottem Dahle
Terje Hjerpbakk
Sun 18:34  Table 3
54   
June Therese Håndstad
Magne Saltnessand
Sun 18:34  Table 1
55   
Espen Eriksen
Knut Inge Røstvold
Sun 18:34  Table 4
56   
Even Letnes Wærnes
Terje Haugen
Sun 18:35  Table 2

Semi final

Race to 7
57   
Terje Hjerpbakk
Magne Saltnessand
Sun 20:19  Table 1
58   
Espen Eriksen
Even Letnes Wærnes
Sun 20:19  Table 4

Final

Race to 7
59   
Terje Hjerpbakk
Espen Eriksen
Sun 21:08  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer